نمایش نتایج 1 تا 5 از 5

نام تاپیک: درخواست گفتگو کاربران به صورت نوشتاری یا گفتاری(مانند چت روم)

کاربر دائمی آواتار hosseinrasouli
    محل زندگی
    بوشهر

درخواست گفتگو کاربران به صورت نوشتاری یا گفتاری(مانند چت روم)

اول باید از زحمات شما عزیزان به خاطر این سایت بینظیر کمال تشکر را بکنم .
    کمبودی که من در این سایت مشاهده میکنم یک سیستم گفتاری یا نوشتاری به صورت آنلاین (مانند چت روم) است.برای مثال اگه سوالی پرسیده میشه ممکن است همون روز پاسخت رو نگیری و زمان از دست بدی.
    اگه این سیستم راه اندازی بشه تا تعاملی بیشتری بین برنامه نویسان مجرب این سایت مهیا شود کمال تشکر رو دارم.

VIP آواتار raziee
    محل زندگی
    تهران

نقل قول: درخواست گفتگو کاربران به صورت نوشتاری یا گفتاری(مانند چت روم)

با سلام.
    منظورتون اینه که اگه من سوالی داشتم و 10 نفر آنلاین بودند باهاشون گپ بزنم و جواب سوالم رو بگیرم؟
    وقتی سوالی در تالار پرسیده میشه و به نتیجه میرسه کاربرای دیگه هم اون رو میبینند. هم اگر اطلاعاتی در اون زمینه داشته باشند میتونند در بحث شرکت کنند و هم اگه این سوال رو کاربر دیگه ای هم داشته باشه میتونه با دیدن اون تاپیک جواب سوالش رو پیدا کنه.
    حالا فکر میکنید گفتگوی آنلاین مناسب تالار هست؟
    نگو به سرنوشت میبازی - تو بخوای فردا رو میسازی

کاربر دائمی آواتار M.T.P
    محل زندگی
    Planet Earth

اگه این سیستم راه اندازی بشه تا تعاملی بیشتری بین برنامه نویسان مجرب این سایت مهیا شود کمال تشکر رو دارم.
    فکر نمیکنم vBulletin این امکان رو داشته باشه.

منظورتون اینه که اگه من سوالی داشتم و 10 نفر آنلاین بودند باهاشون گپ بزنم و جواب سوالم رو بگیرم؟
    سلام
    اگه اینطور بشه که خیلی عالیه
    وقتی سوالی در تالار پرسیده میشه و به نتیجه میرسه کاربرای دیگه هم اون رو میبینند. هم اگر اطلاعاتی در اون زمینه داشته باشند میتونند در بحث شرکت کنند و هم اگه این سوال رو کاربر دیگه ای هم داشته باشه میتونه با دیدن اون تاپیک جواب سوالش رو پیدا کنه.
    در واقع اگه بشه تاپیک آنلاین اسمشو گذاشت بهتر میشه درک کرد . شما یه تاپیک جدید ایجاد میکنید (مثلا تیک گزینه آنلاین و یا هرچیز دیگه رو هم میزنید) و سپس اعضای آنلاین (و یا حداقل اعضای حاضر در بخش اصلی اون تاپیک) با یک پیغام روی صفحه نمایش متوجه وجود یک گفتگوی آنلاین بشن و در صورت تمایل به اون وصل بشن (و در واقع اون تاپیک رو مشاهده کنن).
    نکته مهم در اینجا اینه که این گفتگو در قالب یک تاپیک باشه و ثبت بشه تا در دسترس همگان باشه
    البته نمیدونم که اصلا این مورد تو انجا قابل پیاده سازی هست یا نه (بررسی پیشنهاد بدون امکان سنجی !! )
    حالا فکر میکنید گفتگوی آنلاین مناسب تالار هست؟
    البته امکان ایجاد برخی مشکلات و سوء تفاهمات در اینجور ارتباطات بیشتره ، و چون به صورت گفتگوی فعال هست طرف مقابل در صورت دیدن جواب ناخوشایند درجا عکس العمل نشون میده که میتونه عواقب بدی داشته باشه (هزار راه نرفته ) ولی به نظر میاد با توجه به رویکرد فروم و نحوه تعامل اعضا ، مزایای این اتفاق بیشتر از معایبش هست

کاربر دائمی آواتار tto_baran
    محل زندگی
    شهريست بجز عشق كه هيچش كناره نيست {{ بو كان }}

من با خط مشی کلی سایت به همین صورت فعلی موافقم و چنین امکانی ( چـــــــــت ) مغایر با هدف کلی سایت بوده و به احتمال زیاد انحرافاتی را سبب خواهد شد . در ثانی این سایت یکی دوروز نیست که دایر شده است . و اکثر سوالاتی که برای دوستان پیش می آید حتما قبلا مطر ح شده و پاسخ داده شده است . و این گفته را یک جستجوی معمولی در سایت ثابت میکند . اگر هم با جستجو به نتیجه نرسیدید . شما بحث را در تالار مربوطه مطرح کنید مطمئن باشید . با این همه دوست فرهیخته که داریم (مدیران و کار بران سایت ) ظرف مدتی کوتاه چندین پاسخ در یافت خواهید کرد .

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •