با سلام خدمت مدیران محترم جامعه برنامه نویس

با توجه به اینکه رفت و آمد عزیزان شهرستانی ما به تهران برای استفاده از کارگاه های آموزشی شما دشوار است و گاه به اندازه هزینه آموزش ها صرف رفت و آمد می شود .

و اینکه بسیاری از این کاربران در طول تعاملات خود با این جامعه برنامه نویس . شما عزیزان را مورد اعتماد و متخصص در این زمینه ها می دانند و این خود راهی طولانی است که شما به نحو احسنت پیموده ایید .

اینجا ظرفیت های بسیاری دارد که می تواند بیشتر و بهتر از آنچه که هست عمل کند . و من چند پیشنهاد دارم که با شما مطرح می کنم . شاید سیاست گذاری های مدیران حتی همخوانی با پیشنهادات من نداشته باشد اما بر حسب حدس و گمان من عمل نکردم و ترجیح دادم مطرح کنم :

- پرداختن به مباحث آموزشی بصورت جدی و راه اندازی آموزش های آنلاین در سطوح مختلف .

- استفاده از مدیران تالار ها برای آموزش . ( و این موضوع می تواند یک امتیاز هم برای مدیران محسوب شود که از این طریق به کسب درآمد بپردازند )

( مدیری که در بخش امنیت فعالیت می کند می تواند این موضوعات را آموزش بدهد . و مابقی تالار ها ... )

- در صورت تایید این پیشنهاد . راه اندازی بخش هایی برای نظر دهی کاربران در مورد آموزش ها . پاسخ گویی به سوالات و شبهات مطرح شده . ارائه نمونه های آموزشی و ...

درصورتی که با این پیشنهادات موافقت نمی کنید و آموزشها را در همین سطح فعلی کافی می دانید لطفا در اینجا مطرح کنید تا ما ( از شما قطع امید کنیم ... ) .

با تشکر

( دوستانی که موافق این آموزش ها هستند اینجا مطرح کنند تا مدیران بهتر تصمیم گیری کنند . )