مشاهده دست آورد نظرسنجی: آیا موافق ایجاد تاپیک در یک نگاه نسخ ها در بخش ها می باش

رای دهنده
1. شما نمی توانید در این رای گیری رای بدهید
  • بلی

1 100.00%
  • خیر

0 0%
نمایش نتایج 1 تا 3 از 3

نام تاپیک: ایجاد تاپیک در هر قسمت به عنوان ورژنها یا نسخه ها

کاربر دائمی آواتار daskar
    محل زندگی
    بندرعباس

Thumbs up ایجاد تاپیک در هر قسمت به عنوان ورژنها یا نسخه ها

با سلام خدمت اساتید
    یه مشکلی که من تو سایت با آن روبرو می شوم و فکر میکنم جای آن در سایت در هر قسمت خالی می باشد صفحه ای با نام ورژن یا نسخه ها می باشد که لازم نیست باز باشد فقط توسط مدیر بخش به روز شود.
    به عنوان مثال با ورود به بخش access اگر کسی بخواهد بداند آخرین ورژن access چیست یا چه نسخ های از برنامه access به ترتیب و جود دارد و بهترین در حال حاضر کدام نسخه می باشد به صورت در یک نگاه وجود ندارد این مورد شامل کل سایت می باشد به طوری که در قسمت Delphi یا Microsoft .NET Framework که باید کلی جستجو کرد و سابقه رو در آورد .البته برای کسانی که برنامه نویسی را دنبال میکنند و حرفه ای هستند نیاز نیست اما فکر میکنم جای چنین تاپیکی در بخش ها خالی می باشد

نقل قول: ایجاد تاپیک در هر قسمت به عنوان ورژنها یا نسخه ها

سلام،

این بستگی به همت مدیران هر بخش و کاربران آن داره. نیازی نیست که حتما هم مدیر بخش یا یکی از مدیران کل سایت این کار را بکنه. هر کاربر فعال در هر یک از بخش های سایت میتونه همچین تاپیکی ایجاد کنه، و از مدیران اون بخش بخواد که این تاپیک را به عنوان تاپیک اعلان در بالای لیست تاپیک های همون بخش قرار بده.

موفق باشید

وَ سَيَعْلَمُ الَّذِينَ ظَلَمُوا [آل محمد حقهم] أَيَّ مُنْقَلَبٍ يَنْقَلِبُونَ - الشعراء (227)
    و ظالمین [حق آل محمد (ص) ] به زودی خواهند دانست که به کدام بازگشتگاه بازخواهند گشت.

کاربر دائمی آواتار daskar
    محل زندگی
    بندرعباس

نقل قول: ایجاد تاپیک در هر قسمت به عنوان ورژنها یا نسخه ها

با سلام خدمت جناب کشاورز
    من سعی می کنم جدولش و آماده کنم و بعضی از بخش ها رو که اطلاع دارم توش ذکر میکنم ولی خوب نیاز به همکاری و ویرایش توسط سایر دوستان نیز داره به طوری که مطلب از یک صفحه بیشتر نشه و در قالب یک نگاه باشد امکانش وجود دارد نمی دونم به هر حال من شروع میکنم دوستان نظر بدن تا در صورت تکمیل و به ثبات رسیدن در بخش ها هم اضافه کنیم من با دلفی شروع کردم یا علی

آخرین ویرایش به وسیله daskar : یک شنبه 27 آذر 1390 در 12:45 عصر

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •