نمایش نتایج 1 تا 3 از 3

نام تاپیک: بانک sql

Question بانک sql

سلام.
    من یه برنامه نوشتم که به بانک sql متصله، حالا اگه بخوام این برنامه رو روی یه سیستم دیگه اجرا کنم چطوری باید بانک رو به اون سیستم منتقل کنم؟ باید چکار کنم؟
    گیر کردم، لطفا راهنمایی کنید.

کاربر دائمی آواتار kitcat_m18
    محل زندگی
    اداره - پشت میز کامپیوتر

نقل قول: بانک sql

سلام،
    خلاصه بگم دو حالت داره:
    يا شما داري تو شبكه از بانك SQL Server استفاده مي كني كه اونوقت نيازي نيست بانك رو به سيستم ديگه هم انتقال بدي بلكه تمامي سيستم ها مي تونند از يه بانك براي ثبت اطلاعات استتفاده كنن.
    اگرم كه تو شبكه نيستي بايد بانك رو ابتدا Detach كني و كپي كني بعد SQL Server يا را انداز SQL Server (يه چيزي تو مايه هاي سرويس پكه) رو نصب كني.
    موفق باشي

نقل قول: بانک sql

نقل قول نوشته شده توسط kitcat_m18 مشاهده تاپیک
    سلام،
    خلاصه بگم دو حالت داره:
    يا شما داري تو شبكه از بانك SQL Server استفاده مي كني كه اونوقت نيازي نيست بانك رو به سيستم ديگه هم انتقال بدي بلكه تمامي سيستم ها مي تونند از يه بانك براي ثبت اطلاعات استتفاده كنن.
    اگرم كه تو شبكه نيستي بايد بانك رو ابتدا Detach كني و كپي كني بعد SQL Server يا را انداز SQL Server (يه چيزي تو مايه هاي سرويس پكه) رو نصب كني.
    موفق باشي
    همون گزینه دوم هستش یعنی توی شبکه نیست.
    من که چیزی نفهمیدم، اگه میشه مبتدی توضیح بدین لطفا.
    من اولین بارمه از sql استفاده میکنم.
    برنامه رو کامل نوشتم حالا میخوام روی سیستم مقصد ببرم و اجرا کنم.(پروژه دانشگام هستش).
    ممنون.

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •