نمایش نتایج 1 تا 2 از 2

نام تاپیک: تنظیمات فایر وال برای دسترسی به پایگاه داده موجود در یک کامپیوتر لوکال از طریق وب اپلیکیشن

کاربر دائمی آواتار sarapepors
    محل زندگی
    قائم شهر

تنظیمات فایر وال برای دسترسی به پایگاه داده موجود در یک کامپیوتر لوکال از طریق وب اپلیکیشن

سلام. دوستان من آشنایی چندانی با مباحث شبکه ندارم و در حال حاضر باید یک وب اپلیکیشن بنویسم که امکان دسترسی به پایگاه داده یک کامپیوتر لوکال رو داشته باشه این کار مستلزم تنظیمات خاصی در sql server ودر فایر وال (چه در سرور چه در لوکال ) . من این مسئله رو با سرویس دهنده میزبانی در میان گذاشتم و بهم گفتن که باید رول مربوط به درخواستم رو برای تنظیمات فایر وال براشون ارسال کنم در این قالب خاص:
    source ip,source port,Destination IP ,DestinationPort,porotocol, در ضمن من برای کامپیوتر لوکال یک valid ip تهیه کردم می خوام اگر میشه راهنماییم کنید که چه مقادیری رو باید به این پارامترهایی که هاست ازم خواسته بدم و براشون ارسال کنم
    و این که چطور فایر وال کامپیوترم رو تنظیم کنم که امنیتش حفظ بشه و به جز این وب اپلیکیشن که می خوام طراحی کنم برنامه ی دیگری اجازه دسترسی به کامپیوتر و پایگاه موجود در اون رو نداشته باشه ؟
    چه پورتی باید باز باشه ؟
    چطور میشه کاری کرد پورت مورد نظر فقط زمان اجرای اون وب اپلیکیشن باز باشه و بعد بسته بشه ؟
    اصلا فایر وال ویندوز کفایت میکنه؟
    لطفا در این موارد راهنماییم کنید. ممنونم

کاربر دائمی آواتار sarapepors
    محل زندگی
    قائم شهر

نقل قول: تنظیمات فایر وال برای دسترسی به پایگاه داده موجود در یک کامپیوتر لوکال از طریق وب اپلیکیشن

سلام . کسی نمیتونه راهنماییم کنه؟

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •