نمایش نتایج 1 تا 4 از 4

نام تاپیک: کلیدهای ترکیبی میانبر برای دکمه های موجود در برنامه

کاربر تازه وارد

کلیدهای ترکیبی میانبر برای دکمه های موجود در برنامه

من برنامه ای نوشته ام که می خواهم نیازی چندانی به موس نداشته باشد برای همین می خواهم برای کلیدهای آن میانبر ترکیبی درست کنم (به غیر از کلیدهای تابعی) مثلا `-alt پاک کردن و یا ک-alt
    لطفا راهنمایی کنید

کاربر دائمی آواتار ehsan_ansaripoor
    محل زندگی
    isfahan
    دوست عزیز اگر علاقه مندی برنامه ات بیشتر با صفحه کلید استفاده بشه به نظر بنده بهترین کار اینه که منوهات را به این صورت زیر هم قرار بدی و برای هر کدام زیر منو درست کنی:

اضافه کردن اطلاعات A
    حذف کردن اطلاعات B
    تغییر دادن اطلاعات C
    لیست کردن اطلاعاتD
    جستجوی اطلاعاتE
    و ...

برای این کار می تونی از کنترل های Command یا Picture با جلوه های ویژه استفاده کنی
    آخرین ویرایش به وسیله ehsan_ansaripoor : یک شنبه 15 آبان 1384 در 23:28 عصر دلیل: اشتباه تایپی

کاربر تازه وارد

فکر کنم منظورم را درست بیان نکردم

با تشکر از شما دوست عزیز
    فکر کنم منظورم درست نرساندم من تو یک برنامهای که با وی بی نوشته شده دیدم برای مثلا کپی اطلاعات از ک+alt و برای پاک کردن از پ+alt
    استفاده کرده اند من هرچه گشتم روال این کار را پیدا نکردم با keycode ,keyascii هرچه کار کردم روش آن را پیدا نکردم ( کلا سبک کار با کلیدهای ترکیبی با شیفت و یا alt و یا کنترل با بقیه کلید ها چگونه است)اگر اطلاعاتی راجع به ان دارید متشکر می شوم در اختیار من هم بگذارید

کاربر دائمی آواتار ehsan_ansaripoor
    محل زندگی
    isfahan
    دوست عزیز برای این کار می تونی در خاصیت Caption کنترلهای Command قبل از هر کلمه ای که می خواهی میانبر با Alt شود یه کارکتر & قرار دهید مثلا برای کلید پاک کردن اگر قبل از پ کارکتر & را قرار دهی هر زمان که کلید پ + Alt فشار دهید این رویداد اتفاق می افتد

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •