نمایش نتایج 1 تا 11 از 11

نام تاپیک: برای صفحاتی که قراره متن زیادی رو نمایش بدن از چه کنترلی بهتره استفاده بشه؟

کاربر دائمی
    محل زندگی
    به جبر روزگار تهران هستم.

برای صفحاتی که قراره متن زیادی رو نمایش بدن از چه کنترلی بهتره استفاده بشه؟

سلام دوستان،یک سوال دارم شاید به نظر خیلی ساده بیاد،یک صفحه دارم با عنوان "درباره ما"،میخوام چند خط درباره خودم توی این صفحه باشه،آیا باید برای مثلا 15 خط از 15 تا Label استفاده کنم؟،کلا برای صفحاتی که قراره متن زیادی رو نمایش بدن از چه کنترلی بهتره استفاده بشه؟

کاربر دائمی آواتار mehdin69
    محل زندگی
    شیراز- رمزینه

نقل قول: برای صفحاتی که قراره متن زیادی رو نمایش بدن از چه کنترلی بهتره استفاده بشه؟

سلام
    متن همچین صفحاتی رو با کنترل های Editor ذخیره می کنن
    که میشه همون Html خودمون
    بعد بیا با یه کنترل Literal به سادگی نشونشون بده
    کار کنترل Literal هم اینه که tag های Html رو برات بصورت متن در میاره
    خیلی ساده تر از اون چیزی که فکرش می کنی هست

کاربر دائمی
    محل زندگی

نقل قول: برای صفحاتی که قراره متن زیادی رو نمایش بدن از چه کنترلی بهتره استفاده بشه؟

نقل قول نوشته شده توسط mehdin69 مشاهده تاپیک
    سلام
    متن همچین صفحاتی رو با کنترل های Editor ذخیره می کنن
    که میشه همون Html خودمون
    بعد بیا با یه کنترل Literal به سادگی نشونشون بده
    کار کنترل Literal هم اینه که tag های Html رو برات بصورت متن در میاره
    خیلی ساده تر از اون چیزی که فکرش می کنی هست
    تشکر از راهنماییت ولی من هیچی در این باره نمیدونم،کنترل Editor یعنی چی؟لطفا با یک متن 2 خطی این روش رو توضیح بدید.

کاربر دائمی آواتار mehdin69
    محل زندگی
    شیراز- رمزینه

خوب من چند تا ادیتور رو برات میزارم دیگه به دلخواه خودت یکیشون رو انتخاب کن
    فقط نکته ای که هست
    شما توی TextBox می نوشتی Textbox1.Text
    اینجا بجای .Text بنویس Content تا متنی که نوشتی رو انتخاب کنه
    1- ادیتور اول
    2 - ادیتور دوم
    3- ادیتور سوم
    توی اینترنت زیاد هست از این ادیتور ها
    موفق باشید

کاربر تازه وارد آواتار xalerebvar
    محل زندگی
    Visual Studio

نقل قول نوشته شده توسط mohammaddou مشاهده تاپیک
    سلام دوستان،یک سوال دارم شاید به نظر خیلی ساده بیاد،یک صفحه دارم با عنوان "درباره ما"،میخوام چند خط درباره خودم توی این صفحه باشه،آیا باید برای مثلا 15 خط از 15 تا Label استفاده کنم؟،کلا برای صفحاتی که قراره متن زیادی رو نمایش بدن از چه کنترلی بهتره استفاده بشه؟
    صفحه درباره ما جزء صفحاتیه که خیلی کم مطالبش آپدیت می شه و بهتره به جای استفاده از کنترل های ASP.NET از کنترل های HTML استفاده کنی، مثلا می تونی اطلاعاتی که به کاربر نشون بدی رو تو یه تگ DIV بریزی، حالا چرا گفتم از کنترلهای ASP.NET استفاده نکنی دلیل اینه که این کنترلها یک خاصیتی به نام
    runat=Server
    دارن و معنیش اینه که هر گاه به این کنترل رسیدی بایستی اطلاعات این کنترل توسط موتور ASP.NET که همون IIS هست ترجمه بشه و این یعنی لود صفحه با تاخیر مواجه می شه حالا اگه نیاز به تغییرات زیاد داخل صفحه درباره ما نداری بهتره از کنترلهای HTML استفاده کنی

کاربر دائمی
    محل زندگی

من به لینکی که دوستمون در بالا داده بودم رفتم،چندتا کد html هم گرفتم ولی پس از قرار دادن اونها داخل کدهای html صفحه ام،ادیتوری شبیه به ادیتور همین سایت(که الان دارم داخلش تایپ میکنم ندیدم)،کسی از دوستان هست که نمونه کد html آماده داشته باشه؟،آیا فقط باید کدها رو کپی کنم یا کار دیگه ای هم لازمه؟

کاربر دائمی آواتار programer-ir
    محل زندگی
    یک جای خوب

من به لینکی که دوستمون در بالا داده بودم رفتم،چندتا کد html هم گرفتم ولی پس از قرار دادن اونها داخل کدهای html صفحه ام،ادیتوری شبیه به ادیتور همین سایت(که الان دارم داخلش تایپ میکنم ندیدم)،کسی از دوستان هست که نمونه کد html آماده داشته باشه؟،آیا فقط باید کدها رو کپی کنم یا کار دیگه ای هم لازمه؟
    download.cksource.com/CKEditor/CKEditor.NET/CKEditor.NET%203.6.2/ckeditor_aspnet_3.6.2.zip

اینو دانلود کنید فایل dll رو به رفرنس ها تون اضافه کنید یک کنترل به لیستتون اضافه می شه درگش کنید روی فرمتون راستی فولدر ckeditor هم باید تو شاخه اصلی پروژتون باشه

کاربر دائمی
    محل زندگی

نقل قول نوشته شده توسط programer-ir مشاهده تاپیک
    download.cksource.com/CKEditor/CKEditor.NET/CKEditor.NET%203.6.2/ckeditor_aspnet_3.6.2.zip

اینو دانلود کنید فایل dll رو به رفرنس ها تون اضافه کنید یک کنترل به لیستتون اضافه می شه درگش کنید روی فرمتون راستی فولدر ckeditor هم باید تو شاخه اصلی پروژتون باشه
    لینک خرابه!،خطای 404

کاربر دائمی آواتار sarapepors
    محل زندگی
    قائم شهر

سلام . کافیه ckeditor + download رو جستجو کنید . به راحتی لینک دانلودش رو پیدا میکنید . تو همین سایت راجع یه ckeditor جستجو کنید هم نحوه استفاده اش هست هم لینک دانلودش. من برای همه صفحاتم که می خوام توش متن قرار بدم از یک lable استفاده میکنم. فقط یکی.lable.text=value که از دیتا بیس میخونم .

اینو ببینید
    آخرین ویرایش به وسیله sarapepors : جمعه 23 دی 1390 در 20:53 عصر

کاربر دائمی آواتار programer-ir
    محل زندگی
    یک جای خوب

کاربر دائمی
    محل زندگی
    تهران

اولیت ادیتور که معرفی کردی cuteditor بعد از یک ماه منقضی میشود

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •