نمایش نتایج 1 تا 6 از 6

نام تاپیک: اسکریپت تغییرات

اسکریپت تغییرات

سلام
    من یه سری تغییرات روی جداول و spهای یک پایگاه داده میخوام اعمال کنم و اسکریپت همه ی این تغییرات رو ایجاد کردم و از یک کرسر استفاده کردم که همه ی این اسکریپت تغییرات رو فراخوانی کنه و با یک GO این اسکریپتها رو از هم جدا کنه و داخل یک کوری اجرا کنه .
    اما حالا این کوری اجرا نمیشه و از GO خطا میگیره , نمیدونم مشکل چیه ؟ این روشی که به کا بردم درسته؟
    ممنون میشم راهنماییم کنید.

کاربر جدید
    محل زندگی
    SHZ

نقل قول: اسکریپت تغییرات

سلام ؛ من که همیشه وقتی میخوام اسکریپت هامو اجرا کنم دستورات GO و بعضیای دیگه رو که خودش ایراد میگیره پاک میکنم و درست کار میکنه :D ، کجا اسکریپتت رو ران میکنی ، تو همون اس کیو ال یا مثلا از طریق برنامه ت ؟

سلام اسکریپتو تو همون sql ران می کنم . ولی فکر کنم مشکل تو فراخوانی اسکریپتها و اجرای یک به یک اونها به صورت منظمه فکر کنم باید یه روش دیگه رو به کار ببرم به هر حال ممنون.

سلام

فکر کنم داخل Cursor نمی تونی از Go استفاده کنی ... اگه کدت رو بزاری اینجا ساید بیشتر بتونم کمک کنم

دلیل استفاده شما از Cursor برای اینکار چیه؟
    می تونید همه اسکریپتها را داخل یک کوری که با go جدا شده اند بدون مشکل اجراء کنید.

منم همین مشکلو دارم ولی سعی کردم کوری هامو جدا جدا اجرا کنم.
    یک تستی هم انجام بده و در آخر هر دستور از سیمیکلن استفاده کن و نتیجشو به من هم بگو.

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •