نمایش نتایج 1 تا 7 از 7

نام تاپیک: share کردن فایل بین کامپیوتر و لپ تاپ

share کردن فایل بین کامپیوتر و لپ تاپ

درود

دوستان من میخوام فایل های کامپیوتر خانگی خودم رو که با استفاده از کابل شبکه (LAN)به مودم وایرلس وصل کردم با دو تا لپ تاپ که اونا رو با wifi به مودمم وصل کردم share کنم

یعنی دو تا لپ تاپ به صورت بی سیم با استفاده از wifi به مودم اینترنتم وصل شدن و کامپیوتر خانگی رو با استفاده از کارت شبکه و کابل LAN به موم وصل کردم حالا اگه بخوام بین این کامپیتر ها فایلی رو share کنم چیکار باید بکنم

+ ویندوز کامپیوتر خانگی من xp و ویندوز دو تا لپ تاپ 7 هست

ممنون میشم آموزشش رو برام بذارید

کاربر دائمی آواتار hjran abdpor
    محل زندگی
    برنامه نويس + شبگرد + سیسکو به پارسی

نقل قول: share کردن فایل بین کامپیوتر و لپ تاپ

سلام.
    همه را عوض یک دامین یا WorkGroup قرار بده تا همدیگر را شناسایی کنند ، ای پی هم که دادی !!!!! البته بدون اینه هم فکر کنم بشه !!!!

همه را عوض یک دامین یا WorkGroup قرار بده
    همین کار رو کردم !

IP ندادم چون وقتی IP میدم نتم قطع میشه نمیدونم دلیلش چیه ! host unrechable میشه وقتی ip میدم

میشه بگید توی ویندوز xp و 7 برای share کردن یک پوشه باید چیکار کنم ؟! و در کامپیوتر دیگه چطوری اونو ببینم ؟! (میگم شاید وصل باشن من بلد نباشم share کنم !)

کاربر دائمی آواتار mhsaleh
    محل زندگی
    Tehran

اول از همه هر سه سیستم را به شبکه متصل کنید طوری که هر سه از مودم ADSL یا هر دستگاه دیگری IP بگیرند. به بیانی ساده تر کار کنید که هر 3 اینترنت داشته باشند.
    دوم توی سیستم Desktop شما که گویا سیسم عامل XP دارد فولدر مورد نظر خود را Share نمایید (با کلیک راست بر روی فولدر و انتخاب گزینه Properties آن را خواهید یافت)
    سوم فایروال سیستم XP خود را خاموش کنید (بهتر است آن را به طور مناسب کانفیگ کنید)
    چهارم از توی Network Connections ببینید سیستم Desktop شما چه IP گرفته و آن را در سیستم های لپ تاپ خود بعد از دو علامت \ وارد نمایید. به طور مثال 192.168.1.33\\

1-هر سه اینترنت دارن

2- ok

3- ok

4- فقط این مشکل داره چون وقتی IP میدم اینترنت قطع میشه مجبورم obtain an IP address automatically رو تیک بزنم

شرمنده

up....

مثل اینکه کسی جواب نمیده

در هر صورت ممنون از کمکتون

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •