نمایش نتایج 1 تا 4 از 4

نام تاپیک: ssl چیست

ssl چیست

سلام
    در مورد اس اس ال کسی چیزی می دونه به من هم بگه؟؟

سلام

ssl مخفف (secure sockets layer) یه استاندارد ه که شرکت netscape برای تاسیس کانال مخابراتی امن ایجاد کرده تا تفسیر اطلاعات مهم مثل شماره کارت اعتباری امکان پذیر نباشه.

سوال :

دوستان اگر کسی مقاله فارسی 15 تا 18 صفحه در مورد ssl و دستوراتش داره من لازم دارم ممنون میشم در اختیارم بگذارید.
    مقاله های انگلیسی رل تا دلتون بخواد دارم و یکمی ایش رو هم ترجمه کردم ولی فارسی مطالب خیلی کم وجود داره. از اونجایی که انگلیسیش خیلی ریز هست و کار میبره ترجمه کاملش و وقت کمی هم که دارم دنبال مقاله فارسی میگردم. البته تو اینترنت که چیز فارسی به جز مقاله ای کوتاه که تا 5 صفحه بیشتر نمی شه و به درد من نمیخود چیزی پیدا نکردم.

خیلی خیلی ممنون میشم

کاربر دائمی
    محل زندگی
    ایران سرای من است

نقل قول: ssl چیست

سلام:
    دوست گرامی بهتون یه پیشنهاد دارم اونقدر وضع اینتر نت بد شده که کم کم باید به دنبال مطالب کم ارزش و یا پیش پا افتاده بود تا مطالب با ارزش. و دلیل اون هم بخاطر رخنه کردن پول به همه کارهاست.
    ولی من خودم تجربه کردم و بهتون یه پیشنهاد میکنم اگه این مطلب براتون ارزش داره میتونی کتاب شبکه های کامپیوتری ویراست چهارم نوشته اندرو اس.تنن بام رو قبل از خرید تو کتابفروشی یه مروری به فهرستش بکنی و بعد بخریش.
    و یه راهنمائی کوچک دیگه راجع به ssl هم بهتون بگم این پروتکل مانند سایر پروتکلهای tcp/ipهست که برای کنترل امنیت بعد از لایه برنامه قرار میگیره و اصولا کارش کنترل و فشرده سازی داده های بر طبق رمز اولیه و تحویل آن به مقصد و بازگشائی داده ها بدون دستکاری و امنیت هست. و فرایند گرفتن پسورد و نام کاربر و صحت آن از جمله کارهای این لایه یعنی ssl میباشد.
    امیدوارم موفق باشید.

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •