نمایش نتایج 1 تا 9 از 9

نام تاپیک: مشکل در ویرایش یک سطر در گریدویو

مشکل در ویرایش یک سطر در گریدویو

درود بر دوستان

من یه پروژه کوچک (البته اگه بشه اسمش گذاشت پروژه) پیوست کردم
    2تا مشکل داره میخام که دوستان راهنمایی کنند

1- قسمت ویرایش سطر کار نمیکنه حذفش کار میکنه ولی بروزرسانی نه

2- زمانی که بار اول روی لینک باتن ویرایش یا حذف کلیک میکنیم اتفاقی رخ نمیده ولی برای بار دوم وارد قسمت ویرایش سطر میشه اشکالش چیه

خواهشن کمک کنید کارم خیلی گیره

با سپاس
    فایل های ضمیمه فایل های ضمیمه

کاربر دائمی آواتار parvizwpf
    محل زندگی
    TEH

نقل قول: مشکل در ویرایش یک سطر در گریدویو

کدهایی که خودت برای اتصال به بنک نوشتیو بیار اینجا بزار ببینیم چیکار کردی

فکر کنم توی اتصال به اس کیو ایت مشکلی هست و اونم اینکه چند فیلد را انتخاب کردی باید کلش رابزنی

نقل قول نوشته شده توسط sarsma مشاهده تاپیک
    فکر کنم توی اتصال به اس کیو ایت مشکلی هست و اونم اینکه چند فیلد را انتخاب کردی باید کلش رابزنی
    من اصلا کاری با بانک ندارم من از یه datatable استفاده کردم که در یه سشن ذخیره میشه که سشن هم در فایل global ایجاد کردم من میخام همین سشن را ویرایش کنم تا بعد زمانی که کاربر ثبت نهایی زد مقادیر سشن در بانک اطلاعاتی درج کنم

مشکل من فقط قسمت بروزرسانیشه جاهای دیگش مشکلی نداره

کاربر دائمی آواتار fakhravari
    محل زندگی
    بوشهر

Red face نقل قول: مشکل در ویرایش یک سطر در گریدویو

با سلام
    یه سمپل که میتوانید delete و edit در گرید داشته باشید در حالت <ItemTemplate>
    فایل های ضمیمه فایل های ضمیمه

نقل قول نوشته شده توسط fakhravari مشاهده تاپیک
    با سلام
    یه سمپل که میتوانید delete و edit در گرید داشته باشید در حالت <ItemTemplate>
    با تشکر از دوست گرامی

بنده این روشی که شما انجام دادید را می دونستم
    اگه دقت می کردید سوالم در را بطه با ویرایش یک سطر در گرید ویو که بوسیله یه سشن مقدار دهی شده، است
    در این مورد میتونید راهنمایی کنید
    با تشکر

کاربر دائمی آواتار fakhravari
    محل زندگی
    بوشهر

اگر ممکن برنامه رو با دیتابیس بزارید تا چک کنم

نقل قول نوشته شده توسط fakhravari مشاهده تاپیک
    اگر ممکن برنامه رو با دیتابیس بزارید تا چک کنم
    با تشکر که وقت می زارید
    شما اگه به همون فایلی که تو پست اول پیوست کردم یه نگاهی بندازید و باهاش کار کنید متوجه میشید که مشکلم چیه
    آخه من نمیتونم کل پروژه اینجا قرار بدم چون دارم واسه یه شرکت مینویسم، واسه اینه که نمیشه همه بهش دست داشته باشند، البته من عذر میخواهم

بزارید سوالم کامل تر بپرسم من یه وب سایت برای فروشگاه آنلاین دارم طراحی میکنم مشکلم در قسمت بخش سبد خریدشه
    که به این صورت کار میکنه وقتی کاربر بروی یک محصول کلیک میکنه اطلاعاتش از بانک اطلاعاتی میخونه و در یه سشن که از نوع یه DataTable است ذخیره میشه که این DataTable در فایل Global ایجاد شده است که این قسمت کاری به بانک اطلاعاتی نداره

در صحفه مربوط به سبد خرید اطلاعات گرید ویو به وسیله این سشن پر میشه (نمایش داده میشه) تا زمانی که کاربر این سبد خریدش را تایید کرد و ثبت نهایی زد اطلاعات این سشن به عنوان لیست سفارش در بانک اطلاعاتی ذخیره میشه که در این زمینه مشکلی ندارم

(بنده قبلا بجای این روش همون سشن، به این صورت کار میکردم که زمانی که کاربر روی یک کالا کلیک میکرد اطلاعاتش را در یه جدول کمکی در بانک تعریف کردم ذخیره میکردم بعد گرید ویو مربوط به سبد خرید را بوسیله این جدول کمکی مقدار دهی میکردم و عملیات دیگه انجام میدادم، که این روش اصلا روش خوبی نست که دلیلش هم اینجا جای بحث نیست)

من انجا مشکل دارم که برای ویرایش یک سطر گرید ویو که در واقع میشه یک رکورد از DataTabel که در سشن ذخیره شده نمیدونم چه کار کنم
    توضیح بیشتر اینکه من باید زمانی کاربر برروی لینک ویرایش کلیک کرد باید تکست باکس مربوط به مقدار را بوسیله متد Findcontrol پیدا کنم و مقدار جدید را در فیلد مربوطه جایگذاری کنم،
    مشکلم اینه که این مقدار جدید را نمی تونم بدست بیارم همیشه همون مقدار اولیه در نظر گرفته میشه

بابا یکی جواب منو بده
    این همه توضیح دادم یعنی کسی واقعا نمیدونه

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •