نمایش نتایج 1 تا 8 از 8

نام تاپیک: فایل هایی که هنگام نصب vs روی سیستم نصب می شوند

Question فایل هایی که هنگام نصب vs روی سیستم نصب می شوند

سلام
    سوال 1 :هنگام نصب vs2010 چه فایل هاییی روی سیستم نصب میشه؟ این اطلاعات رو برای این می خوام که بتونم وقتی vs2010 رو پاک می کنم اون ها رو هم به صورت دستی پاک کنم چون خیلی درگیر مساله حافظه هستم .
    سوال 2: بعد از نصب v21008 میشه مستقیما sql server 2005 رو نصب کرد یا باید یه سری چیزا رو پاک کرد ؟ اگه اشتباه نکنم دفعه قبل که می خواستم این کار رو انجام بدم مجبور شدم یه چیزایی رو پاک کنم وگرنه خطا میداد.

منتظر تایید آدرس ایمیل

نقل قول: فایل هایی که هنگام نصب vs روی سیستم نصب می شوند

نقل قول نوشته شده توسط asma2010 مشاهده تاپیک
    سلام
    سوال 1 :هنگام نصب vs2010 چه فایل هاییی روی سیستم نصب میشه؟ این اطلاعات رو برای این می خوام که بتونم وقتی vs2010 رو پاک می کنم اون ها رو هم به صورت دستی پاک کنم چون خیلی درگیر مساله حافظه هستم .
    سوال 2: بعد از نصب v21008 میشه مستقیما sql server 2005 رو نصب کرد یا باید یه سری چیزا رو پاک کرد ؟ اگه اشتباه نکنم دفعه قبل که می خواستم این کار رو انجام بدم مجبور شدم یه چیزایی رو پاک کنم وگرنه خطا میداد.
    1- بازه زمانی که مجموعه Microsoft Visual Studio 2010 رو نصب کردید به خاطر داشته باشید
    بر اساس تاریخ نصب مجموعه ، در search box ویندوز جست و جو کنید
    2-کلاً من فکر می کنم در خصوص مایکروسافت ، شما باید ابتدا نسخه های قدیمی رو نصب کنید. البته در مورد SQL server هم می تونه صادق باشه(بسته Office 2003 رو هم باید قبل از نسخه های جدید نصب کنید همین طور نمونه بارز که نسخه های ویندوز هست)
    موفق باشی

این ارور ها همشون مصیبتن، بی خیال شی بهتره داداش!

کاربر دائمی آواتار SEZAR.CO
    محل زندگی
    پشت کامپیوتر

به نظر من اگه با مشکل کمبود جا مواجه ای برو یه هارد بخر تا گرون نشده
    یا اگه مثلا فقط با سی شارپ کار می کنی توی اینترنت فایل نصبش پیدا و نصب کن

سلام ،

در هنگام نصب VS2010 به جای Full Installation گزینه Custom Installation رو انتخاب کنید و گزینه هایی که لازم دارید تا نصب بشه رو تیک بزنید تا به مشکل حافظه هم بر نخورید.

کاربر جدید
    محل زندگی
    www.joonood.ir

نقل قول نوشته شده توسط asma2010 مشاهده تاپیک
    سلام
    اگه درست متوجه شده باشم شما بعد از پاک کردن ویژوال استدیو قصد دارید فایلهای باقی مانده را نیز پاک کنید.
    بنده به شما پیشنهاد می دهم تا اخرین نسخه Advanced Uninstaller PRO را نصب کنید و با استفاده از این نرم افزار اقدام به پاک سازی کنید
    در نتیجه نه تنها فایلهای باقی مانده کاملا پاک می شوند حتی کلید های رجیستری جامانده نیز پاک شده و سیستم شما از نظر سرعت بسیار بهینه میشود

کاربر جدید
    محل زندگی
    www.joonood.ir

می توانید نرم افزار مذکور را از لینک موجود در صفحه زیر دانلود نمایید
    http://mihandownload.com/2011/08/%D8...-PRO-10.3-.php

تا جایی که من دنبالش رفتم بعد نصب vs راهی واسه فهمیدن اینکه چه فایلهایی موقع نصب vs نصب شده اند وجود نداره
    البته یه چیزایی با گوگل پیدا کردم که اونا هم کامل نبودند

یه راه خوب اینه که یه برنامه قوی آنیستالر مثل توتال آنیستالر یا رِوو آنیستالر نصب کنی و با استفاده از این برنامه اقدام به نصب vs کنی
    در این صورت برنامه آنیستالر کل فایلها و فولدرها و کلیدهای رجیستری ایجاد شده توسط vs رو مانیتور و نگه میداره و موقع پاک کردن هم از طریق همون برنامه آنیستالر به راحتی میتونید کل vs رو از بیخ پاک کنید

برچسب های این تاپیک

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •