نمایش نتایج 1 تا 40 از 69

نام تاپیک: آموزش بکاپ و ریستور پایگاه داده sql با سی شارپ

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی

نقل قول: آموزش بکاپ و ریستور پایگاه داده sql با سی شارپ

آیا این کد به صورت اتوماتیک بکآپ می گیره؟

من وقتی می خوام restore کنم میگه دیتابیس در حال استفاده است.در حالی که اصلا این طور نیست

The file 'C:\Program Files\Microsoft SQL Server\MSSQL.1\MSSQL\Data\nezamshab.mdf' cannot be overwritten.  It is being used by database 'nezamshab'.
    File 'nezamshab' cannot be restored to 'C:\Program Files\Microsoft SQL Server\MSSQL.1\MSSQL\Data\nezamshab.mdf'. Use WITH MOVE to identify a valid location for the file.

من حتی از use master استفاده می کنم.ولی باز همین پیغام رو میده.
    آخرین ویرایش به وسیله from_hell : سه شنبه 29 فروردین 1391 در 01:09 صبح

کاربر دائمی آواتار firoozi90
    محل زندگی
    تهران

نقل قول نوشته شده توسط from_hell مشاهده تاپیک
    من وقتی می خوام restore کنم میگه دیتابیس در حال استفاده است.در حالی که اصلا این طور نیست

The file 'C:\Program Files\Microsoft SQL Server\MSSQL.1\MSSQL\Data\nezamshab.mdf' cannot be overwritten.  It is being used by database 'nezamshab'.
    File 'nezamshab' cannot be restored to 'C:\Program Files\Microsoft SQL Server\MSSQL.1\MSSQL\Data\nezamshab.mdf'. Use WITH MOVE to identify a valid location for the file.

من حتی از use master استفاده می کنم.ولی باز همین پیغام رو میده.
    شما این کد رو کدوم قسمت برنامت نوشتی؟شاید قسمتی نوشتی که از پایگاه داده داره استفاده میشه.معمولات کد بکاپ و ریستور میزارن توی صفحه اصلی برنامه.جایی که هیچ اتفاقی روی پایگاه داده نمیوفته.

نقل قول نوشته شده توسط firoozi90 مشاهده تاپیک
    شما این کد رو کدوم قسمت برنامت نوشتی؟شاید قسمتی نوشتی که از پایگاه داده داره استفاده میشه.معمولات کد بکاپ و ریستور میزارن توی صفحه اصلی برنامه.جایی که هیچ اتفاقی روی پایگاه داده نمیوفته.
    منم براي بازيابي به مشكلي كه from-hell گفتن برخوردم... خوب البته قبل از صفحه اصلي برنامه ، يك فرم براي login كاربر دارم.... چه كار مي تونم كنم؟

کاربر دائمی آواتار firoozi90
    محل زندگی
    تهران

نقل قول نوشته شده توسط hadi.araban مشاهده تاپیک
    آیا این کد به صورت اتوماتیک بکآپ می گیره؟
    منظورتون از اتوماتیک چیه؟یعنی هر چند وقت یکبار خودش بکاپ بگیره؟و یا چیز دیگه ای؟

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •