صفحه 4 از 7 اولاول ... 23456 ... آخرآخر
نمایش نتایج 121 تا 160 از 251

نام تاپیک: آموزش کامل کار با نرم افزار InstallShield

کاربر دائمی آواتار babak869
    محل زندگی
    کرمانشاه
    نقل قول نوشته شده توسط farideh_en مشاهده تاپیک
    با سلام من همه اون کارهای که فرمودین انجام دادم ولی باز این پیغام داده میشه

Database Import Starting...
    Server Name: (local)
    Database Name: final_system_info
    Script Filename: C:\My InstallShield 10.5 Projects\My Project Name-1\script files\sqlscript3.sql
    Connecting...
    Generating SQL script for table: g_first_table
    Error while generating script: "Invalid OLEVERB structure
    (0)"
    Database Import Failed...
    شما باید زبان ویندوز رو انگلیسی کنید یعنی فارسی رو حذف کنید سپس ریستارت کرده و سپس مراحل نصب رو ادامه بدید در غیر اینصورت به مشکل بالا بر میخورید
    اگه مشکلتون با این کار رفع نشد احتمال میدم مشکل از نسخه برنامه شما باشه .البته این مشکل از نسخه 11 به بعد حل شده
    موفق باشید

محل زندگی
    کرمانشاه
    نقل قول نوشته شده توسط taha2005 مشاهده تاپیک
    با تشکر از جناب احدی و آموزش های خوبشان

من تمام مراخل رو همانطور که شما گفته اید اجرا کردو ولی چون از نسخه 10.5 استفاده می کنم با وجود اینکه تنظیمات ویندوز همگی انگلیسی هستند باز با این ارور مواجه میشوم

برای حل ایم مشکل چه باید کرد؟
    مسئله بعد اینکه به کمک installsheild ما engine sql رو نصب می کنیم و به enterperisemanager نداریم حالا چطوری میشه تو پکیج نصب برنامه کاری کرد که پس از نصب enterperisemanager رو هم داشته باشیم؟
    از راهنمائیتون پیشاپیش ممنون
    جواب سوال اول رو که قبلا گفتم . اگه هنوز مشکلی دارید ممکنه مربوط به نسخه برنامه شما باشه
    اما در مورد سوال دوم کسی نگفته با نصب MSDE باید Enterprise Manager نصب بشه و اون یه برنامه و سرویس مجزاست . با نصب MDAC شما فقط قابلیت شناسایی و کار با پایگاه داده SQL Server رو به سیستم میدید و اگه بخواهید که Enterprise Manager رو داشته باشید باید اونو مجزا روی سیستم نصب کنید و میتونید کل برنامه SQL Server 2000 رو در فایل نصب قراربدید و زمانی که میخواهید برنامه شما نصب بشه اول SQL Server 2000 رو نصب کنید و پشت سر اون برنامه خودتون رو

موفق باشید

سلام آقا بابک ممنون از جوابتون ولی اگه میشه بیشتر توضیح بدید که برای اینکه برنامه بعد از نصب restart بشه توی install script چی باید بنویسم
    خیلی ممنون

محل زندگی
    کرمانشاه
    شما باید در قسمت Choose Dialoge صفحه گفتگوی Dialog گزینه ShutDownDialog رو انتخاب و فعال کنید تا در زمان پایان نصب صفحه پرسش از ماربر در مورد راه اندازی مجدد سیستم سوال بشه
    موفق باشید

کاربر دائمی آواتار nokhodsiah2001
    محل زندگی
    مشهد
    بابک جان
    دست شما درد نکنه و خشته نباشی تمام مطالب این تاپیک رو خوندم خیلی مفید و آموزنده بوود از همه بچه ها هم تشکر میکنم
    موفق باشید

<<کسی موفق است که از تجربیات دیگران استفاده کند>>
    زکات علم هم نشر آن است

آقای احدی از مطالب مفید شما ممنونم
    من بر طبق مقاله ی شما عمل کردم فایل setup ساخته شد ولی روی سیستمی که sql server نداشته باشه نصب نمیشه! گزینه Microsoft Data Access Component را هم نمیتوان انتخاب کرد.
    در ضمن من هم ازv10.5استفاده میکنم.
    اگه به طور دقیق راهنمایی کنید ممنون میشم.

کاربر دائمی آواتار h_sadeghynejad
    محل زندگی
    Ariayee Land
    آقا من هم دچار مشکل شدم اومدم با استفاده از vb6 و کریستال برنامه رو نوشتم بعد اون رو با install shield ستاپ کردم و حالا نمیدونم که merge module ها رو باید چیکار کنم برای همین هم با استفاده از امکان scan vb6 project برنامه ایستال شیلد چک کردم و فایلهای و dll های لازم رو خودش پیدا کرد اما بعد از اینکه ستاپ کردم توی کامپیوتر طرف وقتی فرم گزارش رو میخوام نشون بده پیغام خطای invalid kvl record رو میده

محل زندگی
    کرمانشاه
    با سلام به همه دوستان
    اگه دقت کنید من هیچ جای مقاله نگفتم که نیازی به نصب SQL Server 2000 روی سیستم مقصد نیست . این یه مساله روشن و واضحیه .مثل این میمونه شما بخواهید یه فایل PSD رو روی سیستمی که فوتوشاپ روش نصب نیست با فوتوشاپ نمایش بدید.اصلا میشه؟

پس برنامه اینستال شیلد فقط یه رابط بین کاربر و دیتابیس SQL Server 2000 یا 2005 هستش . شما با شناسایی دیتابیستون در اینستالشیلد بدون نیاز به هرگونه عمل خاص دیتابیس رو به SQL Server معرفی یا اصطلاحا Attach میکنید .به همین دلیل برای موفقیت آمیز بودن نصب شما باید پایگاه داده SQL Server 2000 روی سیستم کاربر نصب باشه.

اگه سوالی بود در خدمتتون هستم
    موفق باشید

کاربر دائمی آواتار h_sadeghynejad
    محل زندگی
    Ariayee Land
    میشه یه راه حلی برای مشکل من بدید هنوز هیچی نفهمیدم

سلام
    میشه چگونگی ساخت ستاپ با اینستال شیلد برای 2 سیدی را توضیح بدید
    ممنون

محل زندگی
    کرمانشاه
    نقل قول نوشته شده توسط signul مشاهده تاپیک
    سلام
    میشه چگونگی ساخت ستاپ با اینستال شیلد برای 2 سیدی را توضیح بدید
    ممنون
    سلام
    خود اینستالشیلد بطور خودکار میشناسه که برنامه شما ظرفیتش از 1 سی دی بیشتره یا نه اونوقت برنامه شما رو در 2 پوشه یا بیشتر (بسته به ظرفیت برنامه شما ) قرار میده

البته این قابلیت از نسخه 5 به بعد اضافه شده

موفق باشید

نقل قول نوشته شده توسط babak869 مشاهده تاپیک
    سلام
    خود اینستالشیلد بطور خودکار میشناسه که برنامه شما ظرفیتش از 1 سی دی بیشتره یا نه اونوقت برنامه شما رو در 2 پوشه یا بیشتر (بسته به ظرفیت برنامه شما ) قرار میده

البته این قابلیت از نسخه 5 به بعد اضافه شده

موفق باشید
    ممنون
    اگه حجم فایل یک سیدی باشه
    چطور میتونم تو دوتا سی دی قرارش بدم
    چون کار فرما همین جور خواسته
    ممنون

محل زندگی
    کرمانشاه
    راستش دقیقا خاطرم نیست کدوم قسمته که میتونید ظرفیت رو تنظیم کنید و تغییر بدید . چون الان دی وی دی هم اومده که ظرفیتش با سی دی متفاوته و این تنظیمات مربوط به زمانی بود که هنوز دی وی دی با این ظرفیت نیومده بود.

اگه پیدا کردم کدوم قسمت بود حتما راهنماییتون میکنم

موفق باشید

Unhappy احتیاج به راهنمایی

سلام
    من از InstallShield 12 preminm استفاده میکنم
    چند تا سوال داشتم

من یک ستاپ ساختم و فایل های نصب در پوشه برنامه بود
    اونها رو حذف کردم و دیدم که برنامه به طور کامل کار نمیکند
    ---
    چطور می تونم کار کنم که فایل ها توش نباشه و اجرا بشه

====================================

لطفا یک راهنمایی کنید که چطور ستاپی که ساختم در 2 سی دی قرار بدم
    ---
    ستاپ یه بازی رو دیدم در 2 سی دی که آرشیوش فایل cap* بود و موقع نصب آن زیپ میشد

لطفا آموزش این را هم بدهید

====================================
    ممنون
    یاعلی

کاربر دائمی آواتار MNosouhi
    محل زندگی
    اصفهان
    من یک ستاپ ساختم و فایل های نصب در پوشه برنامه بود
    اونها رو حذف کردم و دیدم که برنامه به طور کامل کار نمیکند
    ---
    چطور می تونم کار کنم که فایل ها توش نباشه و اجرا بشه
    منظورتون رو نفهمیدم اما اگر منظورتون این بود که می خواهید فقط یک فایل setup داشته باشید و نه بیشتر باید در قسمت Project Assistant گزینه Single Executabale رو تیک بزنید.
    لطفا یک راهنمایی کنید که چطور ستاپی که ساختم در 2 سی دی قرار بدم
    در همون قسمت گزینه CD-Rom رو هم تیک بزنید ، در اینصورت اگر حجم setup بیشتر از حجم سی دی شد ، به طور اتوماتیک چند تا فایل setup درست می کنه که هر کدوم روی یک سی دی جا بشن، موقع نصب هم به ترتیب سی دی ها رو ازتون درخواست میکنه.

البته من با نسخه 12 اینستالدشیلد کار نکردم ، اینهایی که گفتم با نسخه 10.5 بود.

سلام دوست عزیز
    این کارایی که گفتید انجام دادم
    این خطا رو داد:
    ISDEV : error 129: Media too small. Could not fit '<Data>\Estandard' on disk 2

محل زندگی
    کرمانشاه
    کسی جواب مارو نمیده؟؟؟
    لطفا در مورد ورژنی که کار میکنید و زمان دریافت خطا بیشتر توضیح بدید

با ورژن InstallShield 12 کار میکنم
    وقتی هم که داره ستاپ ( فایل EXE ) رو میسازه این خطا رو میده

بچه ها من برای یک برنامه با هرنرم افزاری که فایل setupدرست می کنم توی سیستمهای دیگهruntimerrorمی ده و not registerdخواهش می کنم راهنمائیم کنید
    شاید در برنامتون از یک DLL یا OCX استفاده کردید که باید در ویندوز رجیستر بشه ، چک کنید که آیا تنظیمات مربوطه رو در برنامه Setup ساز انجام دادید یا نه ؟ ( برا رجیستر کردن )

موفق باشید ...

یعنی کسی جواب مارو نمیدونه؟
    با نرم افزار دیگه ایی نمیشه ستاپ 2 سی دی ساخت؟

کاربر دائمی آواتار MNosouhi
    محل زندگی
    اصفهان
    پیشنهاد می کنم خودتون برنامه نصب رو بنویسید ، نباید کار سختی باشه. فقط زمانبره .

محل زندگی
    کرمانشاه
    یعنی کسی جواب مارو نمیدونه؟
    شما میتونید از نرم افزار بسیار قدرتمند Install Aware 6 استفاده نمایید . البته اینستال شیلد هم خیلی قویه اما Install Aware قابلیت استفاده برای برنامه نویسان دلفی رو داره و کلا خودشو هم با دلفی ( و یه کم سی شارپ ) نوشتند.

محل زندگی
    کرمانشاه
    سلام دوست عزیز
    این کارایی که گفتید انجام دادم
    این خطا رو داد:
    ISDEV : error 129: Media too small. Could not fit '<Data>\Estandard' on disk 2
    این خطا میگه که حجم برنامه شما خیلی کمتر از اون مقداریه که بخواد به دو سی دی تبدیل بشه . حتما شما فایل یا پوشه ای دارید که هنوز به اینستال شیلد معرفی نکردید که نمیتونه بشناسش.

محل زندگی
    کرمانشاه
    با ورژن InstallShield 12 کار میکنم
    وقتی هم که داره ستاپ ( فایل EXE ) رو میسازه این خطا رو میده
    لطفا متن خطا رو بنویسید.

Post لطفا منو راهنمایی کنید...

از دوستان بویژه آقا بابک خواهش می کنم منو راهنمایی کنن
    بنده در حال حاضر با نرم افزار InstallShield نسخه 12 کار می کنم، البته باید بگم من فقط
    در قسمت InstallScript کار می کنم و خیلی سعی کردم که یک Background به پشت برنامه
    نصب (Installation) ضمیمه کنم ولی نتونستم.
    از دوستان گرامی خواهش می کنم منو در زمینه ی ایجاد Background، مثلا یک Background
    که کاملا صفحه اش سیاه باشه راهنمایی کنید، من باید چه Script رو وارد کنم که کارم درست شه...
    دوستدار شما

از دوستان بویژه آقا بابک خواهش می کنم منو راهنمایی کنن
    بنده در حال حاضر با نرم افزار InstallShield نسخه 12 کار می کنم، البته باید بگم من فقط
    در قسمت InstallScript کار می کنم و خیلی سعی کردم که یک Background به پشت برنامه
    نصب (Installation) ضمیمه کنم ولی نتونستم.
    از دوستان گرامی خواهش می کنم منو در زمینه ی ایجاد Background، مثلا یک Background
    که کاملا صفحه اش سیاه باشه راهنمایی کنید، من باید چه Script رو وارد کنم که کارم درست شه...

بعد از طراحی setup در InstallScript برو و در قسمت Advanced و OnShowUI یک اسکریپتی مربوط به بک گراند هست که غیر فعال هست(رنگ سبز داره)از اول خط فرمان علامت // رو حذف کن تا فعال شوند.ضمنا پارامترهای رنگ مشکی برای پس زمینه 0,0,0 هست.

یک سوال از آقای احدی داشتم و اینکه من اسکریپت مربوط به پخش فیلم و مدیا در حین نصب رو می دونم و محل وارد کردن اونو بلد نیستم و هر جای Installshield امتحان کردم نشده .اگه منو راهنمایی کنید ممنون می شم.

من خیلی خوب می تونم با نرم افزار InstallShield 12 کار کنم و هیچ مشکلی نیست الا
    وقتی که تموم کارا تموم شده و Setup رو اجرا می کنم در قسمت Setup Progress یعنی
    همون جایی که Setup درصد نصب شدگی فایلها رو نشون می ده (البته لازم به ذکره که
    من یه هفت هشت تا BillBoard یعنی همون عکسایی که در لازم نصب بازی نشون داده
    می شه رو هم من ضمیمه کردم).
    خوب حالامن تموم این کارا رو کردم منتهی نمی دونم که با چه Script من می تـــــــونــم
    قسمت Setup Progress یا همان Setup Status رو خیلی کوچکترش کنم تا جلوی فایلهای
    BillBoard منو نگیره و مانع دیدن اونا واسه User نشه.
    لطفا هرکی مطلبی در این مورد می دونه یادداشت کنه...

خانم وکیلی یه راه بهتر که هیچ نیازی به stop کردن SERVICE MANAGER نداره اینه که شما script بانکتون را از طریق sql بسازید و در install shield در قسمت sql script ، اسکریپتتون رو لود کنید و اسم بانکتون رو هم بدید و بعدش فایل exe رو در install shield انتخاب کنید و احتیاجی به انتخاب فایل های mdf ندارید برای اینکه بعد از اجرای install shield بانک به همراه این فایل ها اوتوماتیک در کامپیوتر مقصد ساخته میشن فقط در هنگام تهیه اسکریپت از بانکتون چک باکس dependencies رو هم فعال کنید تا قوانین ارتباط در بانک هم به اسکریپتتون اضافه بشه

یه سوال داشتم .چطوری در اینستال شیلد 12 می تونیم طوری طراحی کنیم که بعد از نصب بطور اتوماتیک چند برنامه رو نصب کنه مثل بازیها که در آخر DirectX رو نصب می کنه؟

مثل اینکه تو این فوروم کسی جواب نمی ده ولی به هر حال یه سوال دیگه داشتم .
    با چه دستوری در حین نصب تو اینستال شیلد می شه پنجره نصب رو کوچک کرد تا
    بک گراند خوب دیده بشه ؟

من یه مشکل فوق العاده عجیب دارم در قسمت تو قسمت Project Assistant در قسمت Application Redistributables هیچ کدوم از Radio Button ها فعال نیستن در واقع ای قسمت به کل غیر قابل استفادست و Disable هستش.
    میتونید منو راهنمایی کنید.
    راستی من از ورژن 12 استفاده میکنم که حجم Setup ش 140 MB هست.
    کمممممممممممممممممککککککک ککک؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

آقا منم این مشکلو دارم؟
    شما چه کار کردین ؟ تونستید درستش کنید؟

نقل قول نوشته شده توسط Leon_pro مشاهده تاپیک
    من یه مشکل فوق العاده عجیب دارم در قسمت تو قسمت Project Assistant در قسمت Application Redistributables هیچ کدوم از Radio Button ها فعال نیستن در واقع ای قسمت به کل غیر قابل استفادست و Disable هستش.
    راستی من از ورژن 12 استفاده میکنم که حجم Setup ش 140 MB هست.
    کمممممممممممممممممککککککک ککک؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

با سلام
    من یه مشکل فوق العاده عجیب دارم در قسمت تو قسمت Project Assistant در قسمت Application Redistributables هیچ کدوم از Radio Button ها فعال نیستن(مثلا sql server) در واقع ای قسمت به کل غیر قابل استفادست و Disable هستش. البته من با ورژن 12 کار میکنم.

نقل قول نوشته شده توسط STAKER 71 مشاهده تاپیک
    خوب حالامن تموم این کارا رو کردم منتهی نمی دونم که با چه Script من می تـــــــونــم

با سلام
    من یه مشکل فوق العاده عجیب دارم در قسمت تو قسمت Project Assistant در قسمت Application Redistributables هیچ کدوم از Radio Button ها فعال نیستن(مثلا sql server) در واقع ای قسمت به کل غیر قابل استفادست و Disable هستش. البته من با ورژن 12 کار میکنم.

با سلام

نقل قول نوشته شده توسط STAKER 71 مشاهده تاپیک

با سلام

نقل قول نوشته شده توسط babak869 مشاهده تاپیک
    لطفا متن خطا رو بنویسید.

کاربر دائمی
    محل زندگی
    گلستان
    با سلام
    من یه مشکلی با این برنامه دارم
    من یک پلاگ این فتوشاپ دارم که میخوام براش فایل ستاپ بسازم و
    میخوام ستاپی که می سازم قبل از نصب بیاد چک کنه که آیا نسخه ای از برنامه فتوشاپ بر روی سیستم هست یانه
    اگر بود بیاد مسیر پوشه Plug in فتوشاپ رو پیدا کنه و اونو بعنوان مسیر نصب در نظر بگیره و اگر چندین ورژن از فتوشاپ بر روی سیستم نصبه بیاد اونا رو لیست کنه و به کاربر اجازه بده که انتخاب کنه کجا نصب بشه ممنون میشم راهنمایی کنید

ریستارت کامپیوتر

سلام
    من میخوام بعد از اتمام اینستال کامپیوتر ریستارت بشه
    میشه بگین چیکار باید بکنم
    مرسی

دوستان گرامی برای اینکه به نتیجه برسید ، سوالات خود را در تاپیک های جداگانه مطرح کنید.

صفحه 4 از 7 اولاول ... 23456 ... آخرآخر

تاپیک های مشابه

1. InstallShield
    نوشته شده توسط javid_p84 در بخش Setup و Deployment
    پاسخ: 6
    آخرین پست: جمعه 10 آبان 1387, 00:22 صبح
  2. با installshield خود دلفی یا installshield رایگان دیگر SQL Sever 2000 را setup کنم؟
    نوشته شده توسط ali_abbasi22145 در بخش تولید و توسعه برنامه های Setup و Install
    پاسخ: 11
    آخرین پست: جمعه 03 خرداد 1387, 23:19 عصر
  3. باز هم موضوع تکراری InstallShield
    نوشته شده توسط vahid64 در بخش مباحث عمومی دلفی و پاسکال
    پاسخ: 6
    آخرین پست: سه شنبه 23 مرداد 1386, 22:33 عصر
  4. نصب InstallShield 11.5
    نوشته شده توسط Amir Taghavi در بخش Setup و Deployment
    پاسخ: 19
    آخرین پست: چهارشنبه 25 بهمن 1385, 17:41 عصر

برچسب های این تاپیک

قوانین ایجاد تاپیک در تالار