صفحه 5 از 7 اولاول ... 34567 آخرآخر
نمایش نتایج 161 تا 200 از 251

نام تاپیک: آموزش کامل کار با نرم افزار InstallShield

راهنمایی برای پایگاه داده اکسس

نقل قول نوشته شده توسط babak869 مشاهده تاپیک
    شما برای بانک اکسس احتیاجی به تعریف کانکشن نداری و فقط فایل دیتابیس رو دقیقا در همون محلی که باید باشه بریز مثلا اگه فایل دیتابیست در پوشه برنامه ست اونو با بقیه فایلهات اضافه کن یا اگه در یک زیر پوشه مثل Databasefolder است یعنی program folder\database folder\data.mdb شما باید علاوه بر فایلهات پوشه database folder رو هم اضافه کنی دقیقا مثل پوشه برنامه ت
    باشی
    با سلام
    مطالب جالبی در این قسمت مطرح می شود، امیدوارم مشکل همه دوستان و مشکل من نیز حل شود. تقریبا این تنها قسمتی است که من کلمه اکسس را دیدم و امیدوارم من را نیز برای تولید setup راهنمایی کنید. من این برنامه را نصب کرده ام ولی نمی دانم از کجا شروع کنم و پایگاه داده ام را در کجا قرار دهم زیرا یک کارهایی کردم ولی نتیجه ای ندیدم. دانلود لینک های آموزشی نیز روی سیستم من خیلی زمان بر است و نمی توانم آنها را نیز دانلود کنم. اگر لطف کنید مراحل کار را برایم توضیح دهید بسیار ممنون می شوم.

سلام
    آقا من 1 ماه هست که دارم دنبال راه حل برای نصب برنامه در 2 مسیر میگردم
    2 تا سوال دارم اگه لطف کنیدو هر چه زودتر پاسخ بدید ممنون میشم
    من ورژن 12 و ورژن 2008 رو دارم
    1) میخوام کاری کنم که کاربر 2 مسیر را بتونه تغییر بده
    مثلا نصب photoshop اگه در مسیر c:\programfile\adobe\photoshop CS3 در برنامه نصب قرار گرفت بود و کاربر از CS2 استفاده میکرد بتونه تغییر بده و نصب کنه
    2) میشه کاری کرد که به صورت اتوماتیک تشخیص بده که از cs یا cs2 یا cs3 یه ... استفاده میکنه؟ و اگه پیدا نکرد بشه مسیر رو تغییر داد؟

لطفا هر چی میدونید توضیح بدید به صورت کامل
    خیلی ضروری و فوریه

کاربر دائمی آواتار vahid_visualbasic
    محل زندگی
    shirazZzZz

نقل قول: آموزش کامل کار با نرم افزار InstallShield

خود برنامه رو هم برای دانلود میزاشتین بد نبود

کاربر دائمی آواتار mahmood3d
    محل زندگی
    همه جای ایران سرای من است

توي نرم افزار InstallShield چطوري مي شه تنظيماتي رو انجام داد كه هنگام پايان نصب يك فايل رو بلافاصله اجرا كنه ؟

از صفحه اول این تاپیک خوندم ! یه سریا که واقعا محشر بودن !
    یکی می پرسه Rapidshare چیه ؟
    یکی می پرسه rar با چی باز میشه !
    یکی میگه ........

جدا که ماشاءالله به دوستان برنامه نویس با این سطح اطلاعات .

کاربر دائمی آواتار محمد زارع
    محل زندگی
    کرج

سلام

من برنامه رو نصب کردم و تقریباً با بخشهای برنامه مشکل ندارم، فقط راهنمایی کنید که چطور میتونم روی برنامه ستاپم پسورد بزارم.

با تشکر
    زارع

موفق وسربلند باشید

سلام.
    من وقتی دیتابیسم و اتچ می کنم، فایل ست آب که میسازه وقتی میخام روی کامپیوتر مقصد اجراش کنم ازم آدرس سرور میخاد. این که خیلی مسخره اس!

سلام

لطفا منو راهنمائی کنيد که فايل های db.sql را در InstallShield با mySQL در INSTALLER به جای sql server بکار ببرم. منظورم اينه که میشه از قابليت SQL scripts برای mySQL استفاده کرد؟ کامپيوترهای مقصد ما همگی به mySQL مجهز هستند نه sql serve و من می خوام installer برنامه ام جدول های ديتابيس را از طريق اتصال به mySQL بسازد.

با تشکر

age bekhahim ye barname moghe nasb hich soali az karbar naporseh bayad chekar konim \
    yani faghat karbar roye setup click kone va bedone wizard barname ejra shavad

کاربر تازه وارد آواتار Omid_hope
    محل زندگی
    شهرآذر

مشکل شما احتمالا از مطابقت نکردن نام فایل اجرایی با نام shorcut شماست . اگه هنگام ساخت setup نام shortcut رو عوض کنی این مشکل پیش می آید .

لیدی & جنتلمن من یک مشکل دارم که وقتی با installshield15 برنامه نصب می سازم می خوام sql server 2005 را هم خودش نصب کنه اما این کار را کامل انجام نمی ده و وقتی برنامه را اجرا می کنم پیغام میده که sql server وجود نداره.

یک حرفه ای بفرماید چطور می تونم بعد از نصب در اینستال شیلد یک فایل رو خودکار اجرا کنم؟!
    کد اسکریپت مربوطشو لطف کنه و قرار بده

سلام من می خوام یک برنامه رو با اینستال سیلد ستاپ بسازم بصورت زیر لطفا راهنماییم کنید
    1- چند تا نرم افزار که برنامه من بهش احتیاج داره رو نصب کنه مثل jre
    2- فایل های برنامه منو تومسیری که می خوام کپی کنه
    3- شورتکات فایل اجرائی برنامه را روی دستکتاپ قرار بده

خواهشن کمکم کنید مخصوصا برای بند 1 من مشکل دارم

مدیر بخش آواتار mmd2009
    محل زندگی
    تهران

بچه ها سریال نامبرش رو بذاردی واسه من

مرسی

سلام خسته نباشيد.منsetup پرو‍‍‍‍‍‍ژه را با installshield2009 انجام دادم. همه مراحل رو كامل رفتم. build هم success شد. وقتي نرم افزارمو نصب ميكنم error ميده كه .net framwork 1.0 وجود نداره.در صورتي كه نصبه. چي كار كنم ؟خيلي گير كردم.ممنون

کاربر دائمی آواتار ucnazard
    محل زندگی
    تبریز

chetori filehaie php ro baz konim???

Question نقل قول: آموزش کامل کار با نرم افزار InstallShield

سلام دوستان
    من با مشکلی توی برنامه مواجه شدم اونم این که وقتی توی Application Redistributables برای استفاده برنامه crystal report 8.5 رو انتخاب می کنم موقع build برنامه ناگهان خارج می شه می خواستم بدونم کسی با این مشکل من آشناست منو راهنمایی کنه ممنون.

با سلام خدمت دوست گرامی که در مورد Attach کردن دیتابیس سوال کرده بودید شما می توانید مشکل خود را با SP که در داخل خود SQLServer هستند حل کنید
    بدین ترتیب که در اول برنامه با connection string ابتدا ببینید که پایگاه داده شما نصب است یا نه د رغیر اینصورت با SP_Attach در پایگاه داده Master آنرا به Sql اضافه کنید

سلام به دوستان
    من می خوام status همان جایی که برنامه نصب می شود را کوچک کنم اگر میتوانید به من کمک کنید.

کاربر دائمی آواتار az.heidarzadeh
    محل زندگی
    Iran-Mashhad

سلام ، من یه مشکلی دارم قسمتی که باید دیتابیس رو انتخاب کنم کلا غیر فعاله و نمی تونم sql server 2005 رو انتخاب کنم ، ورژنی هم که نصب کردم کرک شده است و مشکل نداره نمی دونم مشکل از کجاست توی آموزش شما هم اون قسمت فعال بود و شما انتخابش کردید لطفا بهم بگید باید چی کار کنم ؟....

VIP آواتار xxxxx_xxxxx
    محل زندگی
    X place

نقل قول نوشته شده توسط az.heidarzadeh مشاهده تاپیک
    سلام ، من یه مشکلی دارم قسمتی که باید دیتابیس رو انتخاب کنم کلا غیر فعاله و نمی تونم sql server 2005 رو انتخاب کنم ، ورژنی هم که نصب کردم کرک شده است و مشکل نداره نمی دونم مشکل از کجاست توی آموزش شما هم اون قسمت فعال بود و شما انتخابش کردید لطفا بهم بگید باید چی کار کنم ؟....
    سلام،
    نسخه ای که شما دارید به احتمال زیاد کامل نیست و پکیج مربوطه برای sql نصب نیست.
    نسخه کامل InstallShield کمیاب هست و توی بازار بعضی وقتها میبینید کل برنامه روی یک CD هست اون هم به حجم 100 MB . در صورتی که نسخه کامل InstallShield چیزی فراتر از یک CD هست.

یا باید نسخه کامل رو گیر بیارید یا پکیج ها و Merge Module های لازم رو دانلود کنید.
    الگوریتم هایی که تاریخچه خود را فراموش می کنند، محکوم به تکرار آن هستند.

کاربر دائمی آواتار az.heidarzadeh
    محل زندگی
    Iran-Mashhad

سلام ...
    نمیدونم منظورتون از نسخه کامل چیه اما من اونو از توی پک لرد نصب کردم که خودشم آموزش تصویری داره اما بازم من این مشکل و دارم فکر میکنید میتونه از جای دیگه ای باشه چون قبلا هم یه ورژن دیگه رو امتحان کردم اونم همین مشکل و داشت و یه چیز دیگه چند روز پیش demo یک نرم افزار مالی رو نصب کردم که بانک sql2005 داشت که روی همون ویندوزم من sql رو کامل نصب داشتم اون نرم افزار با installshield ساخته شده بود وقتی نصب شد موقع اجرا خطای بانک داده داد و باز نشد من روی یه ویندوز دیگه که sql نداشت امتحان کردم بدون هیچ مشکلی نصب شد اما جالب اینجاست که وقتی sql خودمو باز کردم دیدم بانک اون نرم افزار کامل attach شده و تمام table ها و storeprocedure ها در دسترس هستند و این خیلی بده میشه لطفا توضیح بدید اولا اگه روی یه سیستمی sql نصب بود چرا نرم افزار نصب نمیشه و بعدشم این که بانک attach میشه واقعا وحشتناکه ... ممنون

InstallShield

من ميخاسم براي برنامه اي كه با دلفي نوشتم
    با install shield فايل ستاپ بسازم
    ضمنا پايگاه داده ام هم Sql 2005 هست
    ولي قسمت application redistributables در install shield غير فعال است. چكار كنم؟ ور‍ژن 14 و 15 و 11.5 رو تست كردم

سلام
    آيا توسط نرم افزار install shield مي شود نرم افزار sql express 2005 را نصب كرد؟

کاربر دائمی آواتار meysampaknahad
    محل زندگی
    قزوین

سلام
    من هم در پروژه ام از sql server2005 استفاده کردم.
    چطوری باید اون رو در Installshield 16 به فایل نصب پروژه ام اضافه کنم؟

سلام
    احتمالا فایل SqlExpress شما در آدرس تعریف شده برای اینستال شیلد قرار نداره.
    یا تیک گزینه رو بزنید و بعد فایلش رو دانلود کنید یا در همون قسمت redistributables روی گزینه ای که مایل به نصب اون هستید(SqlExpress یا .NET یا ...) راست کلیک کنید و در گزینه Edit را انتخاب و در تب Files to Include آدرس فایل مورد نظر را بدهید.

کاربر دائمی آواتار baran_mehr
    محل زندگی
    شهر آفتاب گرمسار

سلام دوستان
    بحث خیلی جامع و کاملی رو از ابتدای تاپیک تا اینجا دنبال کردید اما یکسری سئوالات من مطرح شده بو اما دوستان پاسخی نداده بودند
    من از visual studio 2008 (C#‎‎), sqlserver2005, install sheild 2010 استفاده می کنم
    1. یکسری ابزارهای نصب همراه برنامه redistributable ها مثلا .dotnetfx همراه برنامه باید نصب شود اما در لیست redistributableها n تا dotnetfx وجود دارد و من هر کدام را تیک میزنم پیغام دانلود از اینترنت را می دهد و چند نسخه ان را دانلود کردم اما دقیقا نسخه ای که من لازم داشتم نبود و همچنین در مورد crystal report و ..... به همین دلیل من ادرس فایل ها رو عوض کردم و ادرس فایلهای مورد نیاز خودم رو دادم اما موقع نصب (فکر می کنم بخاطر اینکه ورژن اعلام شده از طرف install shiel با فایلی که من ادرس داده بودم همخوانی نداشتند)
    یک همچین پیغامی موقع نصب میده

ایا حدس من درست است؟
    چطور میشه کلا یه redistributable به لیست redistributableها اضافه کرد که با چنین خطاهایی مواجه نشد؟

2. در مورد sql
    یک دیتابیس رو چطور باید یه sql اتچ کرد؟
    ایا دستوری برای اتچ وجود دارد یا باید با اسکریپت دیتابیس را هنگام نصب برنامه ساخت؟
    یک سری اطلاعات پیشفرض پایگاه داده را چطور می توان در پایگاه داده وارد کرد
    اگر لطف کنید و قسمت دوم سئوال رو که مهمترین بخش برنامه است کامل توضیح بدید دعاتون می کنم بسیار زیاد

نقل قول: مشکلی برام پیش آمده

سلام، این فایل به SQL Server اتچ شده، شما دو راه دارید :
    1- SQL server رو استاپ کنید و بعد برنامه ی نصب رو کامپایل کنید
    2- روش بهتر اینه که از Import database استفاده کنید تا اسکریپت اس کیو ال بانکتون رو اینستال شیلد بسازه و در هنگام نصب Execute کنه، این روش زمانی که بانک شما خالیه یا حجم کمی داره بهتر از روش شماره ی یک هستش

امیدوارم مفید بوده باشه.

نقل قول نوشته شده توسط ماریا وکیلی مشاهده تاپیک
    بی صبرانه منتظره جواب هستم

عذر می خوام ولی End Task کردن خیلی عجیبه، خیلی راحت می تونید SQL Server رو استاپ کنید، راست کلیک کنید روی سرور بانکتون در SQL Server Management Studio گزینه ی Stop رو کلیک کنید.

اگه مبهم بود بیشتر توضیح می دم خدمتتون.

کاربر جدید
    محل زندگی
    تهران

سلام
    تاپیک مفیدی است

کاربر دائمی آواتار Reza,M
    محل زندگی
    ايران سراي من است

با سلام
    من سه مشكل هنگام ستاپ سازي دارم اول اينكه از چند تا فايل متني در برنامه استفاده ميكنم كه ميخوام به ستاپ اضافه شون كنم دوم وقتي از اسكين استفاده ميكنم موقع ساخت ستاپ خطا ميگيره سوم چطور آيكني براي شورت كات بزارم
    البته سوال اول خيلي برام مهمتره

سلام دوستان

من از اولین صفحه این مطالب تا آخرین صفحه را خواندم ولی هنوز نتوانستم که یک بانک اطلاعاتی را به SQL Server اضافه کنم چون تمام توضیحات ناقص است و لینک مطالب هم جواب نمی دهد.

کسانی هم که کلیه مطالب بالا قرار دادند دیگه حوصله ندارند بیشتر توضیح بدند.
    لطفا اگر کسی خودش بانک اطلاعاتی را Attach کرده بصورت کامل توضیح بده ممنون می شم چون یک نفر باید کلی وقت بزاره آخره کار هم مثل من گیج بشه که چی شده
    باتشکر از کلیه دوستان

سلام

می خواستم بدانم که ایا می توانیم تنظیمات install shield را طوری قرار دهیم که در زمان نصب، اگر پایگاه داده وجود داشته باشد نصب آن را اختیاری کند یا نه؟ یعنی در صورتی که کاربر خواست پایگاه داده اولیه نصب گردد.

این مورد را برای حفظ داده های قبلی(بدون انجام عملیات restore ) لازم دارم.

بله
    این امکان وجود داره.
    ضمن اینکه میتونی یه اسکریپت از دیتابیست بگیری و برای ساخت دیتابیس مورد نظر این اسکریپت رو با اینستال شیلد اجرا کنی.
    حالا میتونی این شرط رو در خود اسکریپت قرار بدی
    if exist ...
    اینطوری مدیریتش هم توسط خود SQL Server خواهد بود.

کاربر دائمی آواتار R_Rajaee_Rad
    محل زندگی
    عالم برنامه نویسی

من با vs 2008 و sql server 2008 standard یه برنامه ساختم

حالا میخوام با نرم افزار installshield 2010 ستاپ درست کنم که دیتابیس رو اوتمات اتچ کنه
    اینجا اموزش های مربوط به installshield قدیمی هست با نسخه 2010 فرق داره
    توی 2010 اصلا قسمتی به نام Application Redistributables که برای معرفی دیتاببیس هست نداره!!!
    کسی میدونه چه جوری باید دیتابیس رو به نسخه 2010 این نرم افزار وارد کنیم؟؟حیاتیه!

کاربر دائمی آواتار zahedi121
    محل زندگی
    زیر آسمان خدا

سلام
    آیا در installshield قسمتی هست که مشخص کنیم در هنگام uninstall نمودن برناممون چه فایلهایی حذف بشه یا حذف نشه ؟
    یکسری فونت و dll دارم که بین دو برنامه مشترکند یا با فایلهای سیستم مشترکند میخوام تعیین کنم هنگام حذف برنامه این فایلهای حذف نشوند.
    اگر این امکان در installshield وجود ندارد ، برنامه ستاپ ساز دیگری هست که این امکان را داشته باشه ؟

سپاسگزارم

کاربر دائمی آواتار alireza264
    محل زندگی
    تهران

علتش اینه که windows ناقصه اگه win7 داری از سایت مایکروسافت ویندورز سیستمت رو update کن البته توصیه میکنم که win7 رو کامل دانلود کنی منم با بعضی از نرم افزارها مثه babylon و IE9 و... یه همچین مشکلایی رو داشتم آخرش win7 رو از سایت مایکروسافت دانلود کردم و مشکل حل شد

کاربر دائمی آواتار alireza264
    محل زندگی
    تهران

نقل قول نوشته شده توسط Laia2005 مشاهده تاپیک
    تا دیروز مشکل نداشتن اینستال شیلد 10.5 را داشتیم

حالا که رفتیم خریدیم این همه خطا میده

این هم یکی دیگش که موقع نصب میده

علتش اینه که windows ناقصه اگه win7 داری از سایت مایکروسافت ویندورز سیستمت رو update کن البته توصیه میکنم که win7 رو کامل دانلود کنی منم با بعضی از نرم افزارها مثه babylon و IE9 و... یه همچین مشکلایی رو داشتم آخرش win7 رو از سایت مایکروسافت دانلود کردم و مشکل حل شد

صفحه 5 از 7 اولاول ... 34567 آخرآخر

تاپیک های مشابه

1. InstallShield
    نوشته شده توسط javid_p84 در بخش Setup و Deployment
    پاسخ: 6
    آخرین پست: جمعه 10 آبان 1387, 00:22 صبح
  2. با installshield خود دلفی یا installshield رایگان دیگر SQL Sever 2000 را setup کنم؟
    نوشته شده توسط ali_abbasi22145 در بخش تولید و توسعه برنامه های Setup و Install
    پاسخ: 11
    آخرین پست: جمعه 03 خرداد 1387, 23:19 عصر
  3. باز هم موضوع تکراری InstallShield
    نوشته شده توسط vahid64 در بخش مباحث عمومی دلفی و پاسکال
    پاسخ: 6
    آخرین پست: سه شنبه 23 مرداد 1386, 22:33 عصر
  4. نصب InstallShield 11.5
    نوشته شده توسط Amir Taghavi در بخش Setup و Deployment
    پاسخ: 19
    آخرین پست: چهارشنبه 25 بهمن 1385, 17:41 عصر

برچسب های این تاپیک

قوانین ایجاد تاپیک در تالار