صفحه 6 از 7 اولاول ... 4567 آخرآخر
نمایش نتایج 201 تا 240 از 251

نام تاپیک: آموزش کامل کار با نرم افزار InstallShield

نقل قول: آموزش کامل کار با نرم افزار InstallShield

نقل قول نوشته شده توسط S A F A R I مشاهده تاپیک
    من با vs 2008 و sql server 2008 standard یه برنامه ساختم

حالا میخوام با نرم افزار installshield 2010 ستاپ درست کنم که دیتابیس رو اوتمات اتچ کنه
    اینجا اموزش های مربوط به installshield قدیمی هست با نسخه 2010 فرق داره
    توی 2010 اصلا قسمتی به نام Application Redistributables که برای معرفی دیتاببیس هست نداره!!!
    کسی میدونه چه جوری باید دیتابیس رو به نسخه 2010 این نرم افزار وارد کنیم؟؟حیاتیه!

منم همین مشکل رو دارم چیکار باید کرد؟؟؟

با سلام
    من میخوام یکسری فایل DLL رو با installshield تو یه مسیر خاص کپی کنم. اگه ممکنه راهنمایی کنین.
    ممنون

با سلام
    من میخوام یکسری فایل DLL رو با installshield تو یه مسیر خاص کپی کنم. اگه ممکنه راهنمایی کنین.
    ممنون

با سلام
    ممنون

با سلام
    ممنون

سلام
    باید از منوی سمت چپ روی گزینه Files and folders کلیک کنید.
    بعد در وسط صفحه در کادر وسط-پایین (Destination computers folder) مسیر خاصی رو که مد نظرتون هست انتخاب کنید و یا بسازید.
    بعد در کادر سمت راستی اون ، هر فایل ، پوشه و ... را وارد کنید.
    همین

برای سوال دوست قبلیمون:
    من برای ساخت پروژه از گزینه install script استفاده میکنم . در این صورت در منوی سمت چپ قسمتی به نام server configuration داره. در این قسمت روی sql script کلیک کنید. بعد یه کانکشن بسازید. بعد از دیتابیس مورد نظرتون اسکریپت بگیرید و مثلا در یک فایل متنی یا اس کیو ال ذخیره کنید. این فایل را به این کانکشنی که ساختید وصل کنید. موقع نصب ، ایستال شیلد نام سرور و نام دیتابیس را از شما میگیره، خودش با اون اسکریپت تمام داده ها ، جدول ها و ... را میسازد.
    حتی میتونید یه اسکریپت مربوط به حذف دیتابیس قرار بدید که فقط در موقع پاک کردن برنامه اجرا بشه . این خیلی جالب تره نه؟
    شاید یه کمی گنگ باشه ولی وقتی عملا این کار را انجام دهید بسیار ساده هست.

این تاپیک تا حالا 21 صفحه داشته، فکر کنید اگر یک فرد محترمی قصد استفاده از اینستال شیلد رو داشته باشه، و برای یادگیری یا رفع مشکلش بخواهد از این تاپیک استفاده کنه وقتی ببینه با اینترنت زغالی ایران یه صفحه همش شده یک پست چه حالی بهش دست میده.
    لطفا در زدن پست کمی دقت کنید.

من میخوام توی اینستال شیلد برنامم رو نصب کنم بعدش MSDE رو نصب کنم بعدش یه Script رو (برا ساخت جدول ها) اجرا کنم اما توی ورژن 10.5 و 2010 که امتحان کردم جفتش اول میخواد اسکریپت رو اجرا کنه بعدش آخر سر میاد MSDE رو نصب میکنه!
    حالا سوال من اینه که چطور میشه به Install Shield فهموند که اول MSDE رو نصب کن بعدش بیا اسکریپت ایجاد جداول رو اجرا کن؟

سلام
    من الآن اینسال شیلد ندارم که توضیح بدم ولی فکر میکنم قاعده این طور باشد که اول نیازمندی های ستاپ را نصب کند و بعد شروع به اجرای برنامه نصب اصلی کند.
    احتمالا شما برای نصب MSDE از قسمت پکیج ها کمک گرفته اید. از قسمت redistutable استفاده کنید، امیدوارم مشکلتون حل شود.

موفق باشید.

نقل قول نوشته شده توسط misoft.ir مشاهده تاپیک
    سلام
    من الآن اینسال شیلد ندارم که توضیح بدم ولی فکر میکنم قاعده این طور باشد که اول نیازمندی های ستاپ را نصب کند و بعد شروع به اجرای برنامه نصب اصلی کند.
    احتمالا شما برای نصب MSDE از قسمت پکیج ها کمک گرفته اید. از قسمت redistutable استفاده کنید، امیدوارم مشکلتون حل شود.

موفق باشید.
    ممنون از پاسختون
    متوجه نشدم دقیقا باید چیکار کنم؟ نه اصلا نمیدونم این پکیج که میگی چی هست. از قسمت redistutable استفاده می کنم اگه مقدوره کمک کنید چون تو پست هام و جستجو هام دیدم این مشکلیه که چند نفرم دارن (یه نفر راه حل رو پیدا کرد ولی نگفت که چیکار باید کرد)
    این پست رو ببینید

سلام
    خوب اگر شما از همین قسمت استفاده میکنید، چه مشکلی وجود داره؟
    من قبلا که کار میکردم، تنها زمانی مشکل پیش می اومد که وقتی شما تیک گزینه را میزنید، و سپس از ستاپ ریلیز میگیرید، یک هشدار میدهد، و در موقع نصب به نصب گزینه مورد نظر که میرسد، عملیات نصب متوقف میشود.
    مشکل من از اینجا بود که اینستال شیلد فایل مربوط به این گزینه را شناسایی نمیکرد، واضح تر بخوام بگم ، یعنی اینکه اینستال شیلد نمیدونه فایل ستاپ sql کجاست، برای همین یا باید از طریق اینستال شیلد فایل مربوطه را دانلود کنید یا از تنظیماتش ، آدرس فایل را مشخص کنید.
    فکر میکنم توی همین تاپیک بحث شده و جواب هم داده شده.

شاید اینستال شیلد شما گزینه پکیج نداره، پروژه هایی که با اینستال شیلد میسازید، هر کدام امکانات خاصی را در اختیارتان قرار میدهند، خوب است شما دیگر انواع موجود در اینستال شیلد را امتحان کنید. مثلا install script msi project ، و غیره.

یکم سرم خلوت تر بشه، انشالله یه آموزش در این رابطه در این تاپیک قرار میدهم.

تاپیکی که دادم رو نیگاه کردی؟
    مشکل من اینه که میخوام بعد از نصب برنامه:
    1- MSDE یا SQL Server 2000 رو نصب کنه
    2- قاعدتا برای اتصاد به پایگاه داده نیاز به ریستارت وسط نصبی داره (یا اجرا کردن اون فایلی که تو Startup قرار میده)
    3-بعدش بیاد وصل بشه به SQL Server
    4-مرحله ی بعد بیاد اسکریپت اتچ یا ساخت جدوا رو اجرا کنه

همچنان منتظر آموزشتون هستیم

سلام دوست عزیز
    متاسفانه منظورتون رو متوجه نمیشوم.
    ببینید ، تا اونجایی که من خاطرم هست ، SQL Server express 2005 یا 2008 بعد از نصب نیازی به ریست ویندوز ندارد.
    شما اول با برنامه ، SQL را نصب میکنید، بعد برنامه نام سرور را میپرسد، بعد اسکریپت را اجرا میکند.
    ولی یک راه دیگر هم وجود دارد که ربطی به این تاپیک ندارد. من برای مواقعی که نیاز بود برنامه از نسخه کامل SQL استفاده کند ، به جای اجرای اسکریپت با برنامه خودم دیتابیس را اتچ میکردم ، خیلی هم راحت و بی دردسر.

برای نصب MSDE هم دو راه وجود دارد ، یکی از همون قسمتی که در تاپیک قبلی خدمتتون عرض کردم، یکی هم روی گزینه ریلیز در نوار سمت چپی اینستال شیلد راست کلیک کرده و یک پکیج اضافه میکنید، آدرس فایل نصبی MSDE را به آن میدهید.
    موفق باشید

سلام منيه برنامه با visual studio 2010 نوشتم فايلهلشو تو يه پوشه ذخيره کردم تو اين فولدر چند تا فولدر ديگه هم هست کدومشونو من بايد اضافه کنم؟
    وقتي همه را اضافه ميکنم ستاپي که ميسازه و نصب ميکنم هيچ shortcuty نميسازه که بتئنم اجراش کنم در ضمن من برنامه رو با sql نوشتم چون بانک اطلاعاتيه چيکار کنم که تو کامپيوتري که sql نداره هم اجرا بشه اگر امکان داره با شکل جواب بدين؟کسي يا آموزشگاهي هست که installshield رو تدريس کنه ؟خواهش ميکنم منو راهنمايي کنين

سلام من يه برنامه با visual basic.net 2010 نوشتم که بهsql متصل ميشه فايل هاي اونو تو يه فولدر ريختماين فولدر خودش فولدرهاي ديگه هم داره دقيقا کدومشو و چطوري بايد اضافه کنم؟ چيکارکنم که برنامه تو کامپيوتري که sql نداره ه ماجرا بشه؟ آموزشگاهي هست که اين برنامه رو درس بده؟ خواهش ميکنم منو راهنمايي کنين

نقل قول نوشته شده توسط hooshmand11 مشاهده تاپیک
    سلام منيه برنامه با visual studio 2010 نوشتم فايلهلشو تو يه پوشه ذخيره کردم تو اين فولدر چند تا فولدر ديگه هم هست کدومشونو من بايد اضافه کنم؟
    وقتي همه را اضافه ميکنم ستاپي که ميسازه و نصب ميکنم هيچ shortcuty نميسازه که بتئنم اجراش کنم در ضمن من برنامه رو با sql نوشتم چون بانک اطلاعاتيه چيکار کنم که تو کامپيوتري که sql نداره هم اجرا بشه اگر امکان داره با شکل جواب بدين؟کسي يا آموزشگاهي هست که installshield رو تدريس کنه ؟خواهش ميکنم منو راهنمايي کنين
    دوست عزیز ماهم مشکلاتی تو این نرم افزار داریم سعی می کنیم به کمک هم مشکلاتمونو حل کنیم و از تجربیات هم استفاده کنیم... فکر نمی کنم نیاز باشه همه ی فایل ها من جمله سورس رو توی ستاپ قرار بدید در هر صورت اگه فایل اجرایی داشته باشید و از ویزاردش استفاده کرده باشید یک میانبر اتوماتیک قرار میده در غیر این صورت بصورت دستی میتونی اضافه کنی ورژن اینستال شیلدتو بگو شاید بتونم راهنماییت کنم

سلام دوستان من installshield 2010 رو نصب کردم ولی هیچ گزینه ای مربو ط به Application Redistributables وجود ندارد اگر ممکن هست کمک کنید
    Capture.JPG

نقل قول نوشته شده توسط hrs.1989 مشاهده تاپیک
    سلام دوستان من installshield 2010 رو نصب کردم ولی هیچ گزینه ای مربو ط به Application Redistributables وجود ندارد اگر ممکن هست کمک کنید
    Capture.JPG
    توی اینستال شیلد 10 و 11 توی صفحه اصلی هست صورتی رنگم هست ولی توی ورژن های بالاتر برش داشتن گذاشتن تو تب Install Designer عکس ضمیمه رو ببین. اگه قسمت مورد نظر رو موجود نداشت خودش از اینترنت میگیره
    عکس های ضمیمه عکس های ضمیمه

دوست گرامی من همه ی اون msde 2000 ها رو نصب کردم از از قسمت server configuration و sql script دیتابیسمو import کردم ولی نه هیچ گزینه ای به قسمت installshield اضافه شد و موقع نصب اون package چون sql نصب نیس
    خطا می دهد Capture.JPG

کاربر دائمی
    محل زندگی
    YAZD

سلام دوستان.
    من با InstallShield2009 ورژن 15،Service pack2 کار میکنم. یه ستاپ از طریق Release Wizard کامپایل و Build کردم تا اینجا هیچ مشکلی نداشتم و بدون ارور اجرا شد و موقع نصب ست آپ ایجاد شده روی سیستم خودم مشکلی نداره اما وقتی روی چندتا سیستم دیگه نصب میکنم ارور زیر رو میده. اگه از اساتید محترم کسی کمکم کنه ممنون میشم.

ضمیمه 88677

کاربر تازه وارد
    محل زندگی
    تهران - تهرانپارس

من چطور می تونم سوال های خودمو که به این موضوع مربوط نمی شه مطرح کنم .درمورد دلفی

نقل قول: آموزش InstallShield Skin Customization Kit

سلام دوستان
    من این آموزش توی سایت رو گرفتم و خوندم اما فایده ای نداشت من از ورژن 2009 Install shield استفاده می کنم و Skin Customization Kit رو هم خودش بعد از آپدیت بهم داد و نصب کردم ، ولی بازم فایل رو نه با پسوند isn و نه با skin نمی سازه ، امکانش هست کسی من رو راهنمایی کامل بکنه این شماره منه 09192055970 یا بصورت تلفنی راهنمایی کنه من رو خیلی ممنون میشم . این هم ایمل من هستش shazdeh_nj@yahoo.com اگه امکانش بود برای من یک فایل بفرستید .

نقل قول نوشته شده توسط hrs.1989 مشاهده تاپیک
    دوست گرامی من همه ی اون msde 2000 ها رو نصب کردم از از قسمت server configuration و sql script دیتابیسمو import کردم ولی نه هیچ گزینه ای به قسمت installshield اضافه شد و موقع نصب اون package چون sql نصب نیس
    خطا می دهد Capture.JPG
    بعد از نصب sql server یا MSDE سیستم باید Restart شود و مراحل Attache یا اجرای کوئری هنگامی اجرا بشه که سرویس sql در حال اجرا باشه

سلام ممنون از فایل آموزشیتون آیا آموزشی در زمینه نصب 64 دارید این موضوع بسیار فوری و مهم است

کاربر دائمی آواتار amirmms
    محل زندگی
    اصفهان

سلام من می خواهم sql 2008 رو توی ستاب سازم لود کنم در اصل میخوام بانک اطلاعاتی sql که درون نرم افزارم هست رو توی ستاب ساز لود کنم ولی نمیدونم چجوری هر جا هم که میرم همشون 2000 رو یاد دادن ترو خدا کمکم کنید خواهش می کنم خواهههههههههههههههههههههه ههههههههههههههههههههههههه ههههههههههههههش

از كدوم ورژن اينستال شيلد استفاده مي كنيد؟ من تاحالا تجربه نصب sql 2008 رو نداشتم اما يه روش تو نت هست شايد كمكت كنه...
    هنگام نصب sql server 2008 يك فايل ini از تنظيماتي كه انجام داديد درست مي شه كه توسط اون فايل ميتونيد sql server رو به صورت Silent نصب كنيد.
    http://blogesh.wordpress.com/2008/09...l-server-2008/

کاربر تازه وارد آواتار clupcd

با سلام من install shield 2010 رو دارم و برخی گزینه هاش مثل معرفی دیتابیس تو نوار مشکی رنگ پایین نیست
    کسی اموزش این ورژن رو داره بذاره لطفا...

کاربر جدید آواتار Nima Eynali
    محل زندگی
    اردبیل

دوستان جدیدترین ورژن این نرم افزار اسمش چیه؟

نقل قول نوشته شده توسط Nima Eynali مشاهده تاپیک
    دوستان جدیدترین ورژن این نرم افزار اسمش چیه؟
    InstallShield 2012 Spring Premier
    InstallShield 2012 Spring Professional
    InstallShield 2012 Spring Express

http://www.flexerasoftware.com/resou...#installshield

سلام.
    من می خواستم فایل های برنامم رو تو مسیر ProgramsFiles نصب کنم و فایل های دیتابیسم رو تو مسیر ProgramData (واسه اینکه اگه تو ProgramsFiles نصب بشه دیگه نمی شه دیتا بیس رو آپدیت کرد- پوشه ی ProgramsFiles فقط خواندیه-).

حالا چطور می تونم این کار رو با اینستال شیلد بکنم و همینطور در C#‎‎‎‎‎‎، کانکشن استرینک من اینه :
    "SqlExpress_Test.Properties.Settings.LibraryCo nnec tionString" connectionString="Data Source=.\SQLEXPRESS;AttachDbFilename=|datadirector y|\db\Library.mdf;Integrated Security=True;Connect Timeout=30;User Instance=True" providerName="System.Data.SqlClient"

باید واسه اینکه بره از اون پوشه ی داخل ProgramData بخونه به جای datadirectory|\db\Library.mdf| چی وارد کنم.
    ممنون

ببین این مشکلتو حل میکنه؟
    http://msdn.microsoft.com/en-us/library/bb530410.aspx

خسته نباشید
    من میخام باinstalshield2011و sql2008ستاپ بسازم چکار کنم در مورد دیتابس مشکل دارم یکی کمکم کنه مهلت تحویل این پروژم داره تموم میشه با تشکر.البته ورژنهای قبلی آموزشش را دارم به دردم نخورد.

سلام
    من داخل پروژم از کامپوننت ه ای زیادی استفده کردم بعد از ساخت ست آپ کامپوننت از کار افتادن باید چکار کنم

سلام
    برای ساخت یک setup تو install shild که همراه با یک فایل گزارش گیری هست باید چیکار کنم و چه چیزهایی برای پیش نیاز نصب برنامه نیاز هست؟(اگر کامل برام توضیح بدید ممنون میشم) هرچی امتحان میکنم و setup می سازم بعد از نصب برنامه، برنامه رو که اجرا میکنم این پیغام میاد.چرا و دلیلش چیه؟untitled.JPG

کاربر دائمی آواتار swallow.pa
    محل زندگی
    توی خونه

فايل آمورشي توي پست اول رو نتونستم دانلود كنم لطفا كمك كنيد
    ممنون

سلام، چه طوری می تونم پیش نیاز هایی که برنامم لازم داره رو داخل ست آپ بزارم ؟ منظورم اونهایی هست که تو لیست خود برنامه نیست ، مثلا اون پیش نیاز دو نسخه داره واسه 32 و 64 بیتی، می خوام اگه نصب نبود، نصبش کنه

کاربر دائمی آواتار nasrin55
    محل زندگی
    اصفهان

نقل قول نوشته شده توسط p30pro مشاهده تاپیک
    سلام، چه طوری می تونم پیش نیاز هایی که برنامم لازم داره رو داخل ست آپ بزارم ؟ منظورم اونهایی هست که تو لیست خود برنامه نیست ، مثلا اون پیش نیاز دو نسخه داره واسه 32 و 64 بیتی، می خوام اگه نصب نبود، نصبش کنه
    اول باید فایل .exe نرم افزارتون رو اضافه کنید.
    از داخل منوی tools گزینه ی Prerequisite Editor را انتخاب کنید. بعد از تب files to include از قسمت Add فایل نصبی مورد نظر را ادد کنید و ذخیره کنید. به طور پیش فرض اگه برای بار اولی باشه که اینکار رو می کنید به اسم mysetupprerequistie1 ذخیره میشه و البته پسوند اون .prq هست و در مسیر نصب installshield قرار داره کنار بقیه ی فایل های prq مثلا:
    C:\Program Files\InstallShield\2010\SetupPrerequisites
    میتونید به مسیر مربوطه برین و اسم mysetupprerequsite را به اسم مورد نظر تغییر بدین.
    حالا در مرحله ی بعدی باید از قسمت Redistributables که در تب INstallation Designer قرار داره، mysetupprerequsite اضافه شده در مرحله ی قبل را تیک بزنین تا به پروژه تون اضافه بشه. اگر نبود باید یه بار اینستال رو ببندین و دوباره باز کنین.

سلام دوستان
    واسه ساختن setup باید کل پروژه رو توی برنامه کپی کرد یا فقط پوشه debug کافیه؟؟؟
    آیا قبل از ساخت setup نیاز به پابلیش هم هست یا نه؟؟؟
    لطفا راهنمایی کنید

سلام
    من با vs2012 کار میکنم اینستال شیلد 2010 پروژه را نمیشناسه ! راه حلی هست ؟

کاربر دائمی آواتار nasrin55
    محل زندگی
    اصفهان

نقل قول نوشته شده توسط roya.raha مشاهده تاپیک
    سلام
    من با vs2012 کار میکنم اینستال شیلد 2010 پروژه را نمیشناسه ! راه حلی هست ؟
    یعنی چه پروژه رو نمی شناسه؟؟

صفحه 6 از 7 اولاول ... 4567 آخرآخر

تاپیک های مشابه

1. InstallShield
    نوشته شده توسط javid_p84 در بخش Setup و Deployment
    پاسخ: 6
    آخرین پست: جمعه 10 آبان 1387, 00:22 صبح
  2. با installshield خود دلفی یا installshield رایگان دیگر SQL Sever 2000 را setup کنم؟
    نوشته شده توسط ali_abbasi22145 در بخش تولید و توسعه برنامه های Setup و Install
    پاسخ: 11
    آخرین پست: جمعه 03 خرداد 1387, 23:19 عصر
  3. باز هم موضوع تکراری InstallShield
    نوشته شده توسط vahid64 در بخش مباحث عمومی دلفی و پاسکال
    پاسخ: 6
    آخرین پست: سه شنبه 23 مرداد 1386, 22:33 عصر
  4. نصب InstallShield 11.5
    نوشته شده توسط Amir Taghavi در بخش Setup و Deployment
    پاسخ: 19
    آخرین پست: چهارشنبه 25 بهمن 1385, 17:41 عصر

برچسب های این تاپیک

قوانین ایجاد تاپیک در تالار