نمایش نتایج 1 تا 7 از 7

نام تاپیک: درموردمشكل فول تكس

درموردمشكل فول تكس

با سلام
    من توسط وبي نت 2005 به ماي سيكول وصل ميشوم .ولي درمورد جستجو فول تكس خطاي تام اوت ميگيريم. من به تجربه متوجه شده ام گه اگر يك كلمه انگليسي دربانك جستجو كنم جواب بسرعت داده ميشود ولي اگريك كلمه فارسي جستجو كنم با تايم اوت برميخورم. من سيكول سرور را روي utf8 و كالكشن را روي persian تنظيم كرده ام.
    آيا راه حلي براي اين مشكل كسي دارد البته وقتي از طريق سيكول آنالايز جستجو ميكنم پاسخ سريع ميگيرم ،هر مشكلي است مربوط به نحوه وصل ويندوز اپلكشن من به سرور بر ميگردد
    متشكر ميشوم اگركسي تجربه دارد بمن بگويد ،از اينكه كلمات انگليسي رافارسي نوشتم پوزش ميخواهم خواستم سريعتر تايپ كنم
    پارسا

کاربر دائمی آواتار masoud_tamizy
    محل زندگی
    روبروی مانیتور

نقل قول: درموردمشكل فول تكس

خوب بفرمایید که با چه تکنولوژی ای به MySQL متصل می شین ؟ ODBC یا ... ؟

باسلام به مسعود
    من از وبي نت استفاده ميكنم و اساسا با پراسيچرها كار ميكنم . اين موضوع ومشكل ربطي به تكنولوژي وصل بر نميگيرد. تاجايي كه من چك هاي مختلف كرده ام. بايد به اختلاف بين كد پيچ هاي كلاينت و سرور برگردد . چون مثلا وقتي كلاينت را از روي وين هفت راه مي اندازم در پرسيجر كلمات فارسي بصورت علامت سوال است ولي وقتي از همين كلاينت به يك سرور 2003 كه روي آن ماي سيكول نصب شده است وصل ميشوم كلمات درست نشان داده ميشود و كوئري انجام ميشودولي تا زمان پاس دادن به ويندوز اپليكشن زمان ميبرد و تايم اوت ميدهد.
    بهر حال خودم فكر ميكنم به تنظيمات كاركترست ها برميگردد ولي هنوز نتوانسته ام كاركتر ست مورد نظر را پيدا كنم. به اين دليل ميگويم به كاركتر ست بر ميگردد كه كلمات انگليسي را بدون مشكل جستجو ميكند.
    با تشكر منتظر نظرت هستم
    پارسا

کاربر دائمی آواتار masoud_tamizy
    محل زندگی
    روبروی مانیتور

خب پس خاصیت collation رو بر روی general قراردهید .

آیا ابتدای ارتباط با بانک از دستور SET NAMES استفاده کرده‌اید؟
    این دستور کدگذاری بین بانک و برنامه‌ی شما رو مشخص می‌کنه

با سلام و پوزش از تاخير
    خير من از چنين دستوري استفاده نكرده ام . لطفا اگر ممكن است بيشتر راهنمايي كنيد. آيا منظورتان در كوئيري فول تكس است يا در كانكش استرينگ اگر راهنمايي كنيد ممنون خواهم شد.
    ضمنا بخاطر اينكه كلمات انگليسي را با حروف فارسي مينويسم عذر ميخواهم صرفا براي سرعت است
    پارسا

با سلام
    مسعود من كالكش را يكبار هم روي جنرال گذاشتم. البته utf_genral آيا منظور تو هم همين است اگر چيز ديگري است لطفا مرا تصحيح كند
    باتشكر پارسا

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •