نمایش نتایج 1 تا 6 از 6

نام تاپیک: به منظور ایجاد شماره فاکتور و کد رهگیری الکترونیکی برای محصولات فروشگاه باید از چه اصولی پیروی کنم؟

Question به منظور ایجاد شماره فاکتور و کد رهگیری الکترونیکی برای محصولات فروشگاه باید از چه اصولی پیروی کنم؟

آیا هر فروشگاه برای کد رهگیری باید از مراجع مربوطه یه پیش شماره منحصر به فرد دریافت کنه؟

آیا کد رهگیری حتما باید 20 رقمی باشه؟

فاکتور فروش بر چه اساس باید ایجاد بشه؟

نقل قول: به منظور ایجاد شماره فاکتور و کد رهگیری الکترونیکی برای محصولات فروشگاه باید از چه اصولی پی

یکی جواب بده دیگه

نقل قول: به منظور ایجاد شماره فاکتور و کد رهگیری الکترونیکی برای محصولات فروشگاه باید از چه اصولی پی

لطفا اسپم نکنید

کاربر دائمی آواتار hjran abdpor
    محل زندگی
    برنامه نويس + شبگرد + سیسکو به پارسی

سلام. برای اینکار شما باید یه فرم گزارش گیری با کریستال ریپورت یا ... درست کنید بعد مقادیر را براش بفرستید، اما کد رهگیری میتونید یه تابع انحصاری داشته باشید مثل ایرانسل، یا یه تابعی ساده بنویسید!سرچ کن بحث تکراری..

فرم گزارش گیری با کریستال ریپورت
    می شه در مورد "فرم گزارش گیری با کریستال ریپورت" بیشتر توضیح بدید؟

بسیار عالی بود من هم چنین مشکلی داشتم

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •