نمایش نتایج 1 تا 12 از 12

نام تاپیک: نحوه تشخیص اتصال فلش مموری به کامپیوتر و تشخیص برنامه از داخل فلش مموری؟

کاربر دائمی
    محل زندگی
    Esfahan

نحوه تشخیص اتصال فلش مموری به کامپیوتر و تشخیص برنامه از داخل فلش مموری؟

سلام. بچه های c کار. من تو C#‎ دنبال این میگشتم که یه برنامه داخل فلش مموری بریزم که تا به یه کامپیوتری وصل میشه یه سری کار انجام بده اما انگار اونجا نمیشه گفتند شما ها شاید بتونین کمکم کنین. دقت کنین برنامه ای که می نویسم قراره داخل فلش باشه تا به پورت وصل شد اجرا بشه. نمیخوام تا یه فلش به کامپیوترم وصل بشه اجرا بشه میخوام به یه کامپیوتر دیگه تا وصل شد اجرا بشه واسه برنامم به نوعی میخوام یه اتوران بنویسم که تا فلشو به هر کامپیوتری زدی برنامه اجرا بشه.
    ممنون میشم کمکم کنین

کاربر دائمی آواتار vasilopita
    محل زندگی
    Dezfoul

نقل قول: نحوه تشخیص اتصال فلش مموری به کامپیوتر و تشخیص برنامه از داخل فلش مموری؟

شاید این بتونه کمکت کنه :

if(GetDriveType(TEXT("h:"))==DRIVE_REMOVABLE)

البته اینجا فقط درایو H رو مورد بررسی قرار دادیم

کاربر دائمی
    محل زندگی
    Esfahan

نقل قول: نحوه تشخیص اتصال فلش مموری به کامپیوتر و تشخیص برنامه از داخل فلش مموری؟

نه متوجه منظورم نشدین. من نمیخوام تو کتمپیوترم برنامه ای اجرا کنم. من میخوام یه بر نامه ای باشه که تا فلش مموریو به هر کامپیوتری وصل می کنی یه برنامه اجرا شه. نمی خوام برنامه ای بنویسم که فلش مموریو تشخیص بده. اونو نوشتم

دوست عزیز باید یه درایور بنویسی، و فکر میکنم باید از تابع ( IRP_MJ_CREATE (Serial استفاده کنی. برای اطلاعات بیشتر به WDK Documentation مراجعه کن. البته چون فلش USB یه درایور PnP یا به قولی Plug and Play هست شاید تابع IRP_MN_START_DEVICE هم به کارت بیاد . چون اونطوری که توی WDK Documentation نوشته : All PnP drivers must handle this IRP . موفق و پیروز باشی (اینم یه پی دی اف در مورد این IRP)

--------------------------------------------------------------------------

البته اونطور که بوش میاد شما نمیخوایید این همه پیچیده بشه (یعنی فکر میکنم یه چیز دیگه میخوایید ) . چرا از Autorun.inf استفاده نمی کنید . توش بنویسید Open = YourProgram.exe . حالا وقتی که یو اس بی رو به هر کامپیوتری بزنی این فایل اجرا میشه. اگه دقت کرده باشی وقتی که یو اس بی رو به کامپیوتر میزنی اگه ویروسی باشه تا وقتی که روی ویروس کلیک نکنی هیچ کاری به کارت نداره مگر اینکه ویروست Autorun.inf باشه .
    آخرین ویرایش به وسیله Arcsinos : سه شنبه 23 اسفند 1390 در 15:53 عصر دلیل: توضیحات تکمیلی

کاربر دائمی
    محل زندگی
    Esfahan

من میخوام بدون حتی یک کلیک کاربر برنامه اجرا بشه اینی که شما گفتین اگه بنویسیم تا فلشو وصل کنیم به کامپیوتر برنامه از تو فلش خود به خود اجرا میشه؟

نقل قول نوشته شده توسط Arcsinos مشاهده تاپیک
    دوست عزیز باید یه درایور بنویسی، و فکر میکنم باید از تابع ( IRP_MJ_CREATE (Serial استفاده کنی. برای اطلاعات بیشتر به WDK Documentation مراجعه کن. البته چون فلش USB یه درایور PnP یا به قولی Plug and Play هست شاید تابع IRP_MN_START_DEVICE هم به کارت بیاد . چون اونطوری که توی WDK Documentation نوشته : All PnP drivers must handle this IRP . موفق و پیروز باشی (اینم یه پی دی اف در مورد این IRP)

--------------------------------------------------------------------------
    .
    در مورد کرنل چیزی ننویس چیز هایی که نوشتی همش اشتباه بود و اصلا ربط به هم نداشت و...

IRP_MJ_CREATE یه تابع نیست یه IRP هستش و جمله ی ازش استفاده کن اصلا معنی نداره این IRP موقع دست رسی به یه فایلی فرستاده می شه همین طوری مسیر stack رو به پایین می ره و... چون به موضوع ربط نداره زیاد توضیح نمی دم

موفق باشید
    Kernel Mode Developer
    RootKitSMM@Yahoo.com

asgharjoon2 : آره کاریو که گفتم انجام بده، برنامه ات اجرا میشه . فقط میدونی که فایل اوتوران توی خط اولش باید بنویسی [Autorun] بعد توی خط بعدی بنویس Open = YourProgram.exe ، به جای YourProgram هم اسم برنامه ات رو بنویس. به شرطی که برنامه ات هم کنار فایل اوتوران باشه در غیر این صورت مسیرشم باید بنویسی .

Geek1982: وقتی اساتید سرشون شلوغه و نمیتونن جواب بدن، شاگردا مجبورن بیان و دست گل به آب بدن . (البته خوب دقت کنی همچین چرت هم نگفتما . جمله ی آخر داخل پرانتز رو هم یه نگاه بندازی بد نیست)

موفق و پیروز باشید جمیعا .

کاربر دائمی
    محل زندگی
    Esfahan

اگه منظور شما فایل autorun.inf باشه که تو ویندوز 7 کار نمیده در ضمن نیاز به کلیک کردن داره کاربر باید حتما اجرا کنه تا اجرا بشه. اگه کدی دارین که با اون بشه این کارو کرد ممنون میشم اگه عین کد رو واسم بنویسین. مرسی

کاربر دائمی
    محل زندگی
    Esfahan

شرمنده من چون c کار نیستم و ضعیفم تو این زبون میشه یه نمونه واسه من بنویسین در حد چند خط که یه برنامه خودکار اجرا بشه. ممنون میشم
    در ضمن اینیم که شما گفتین نگاه کردم گویا این اتصال یه فلش مموریو میتونه بفهمه اما به شرط اینکه داخل کامپیوتر اجرا بشه. من میخوام فایلم داخل فلش خود به خود اجرا بشه. روی هر سیستمی
    آخرین ویرایش به وسیله asgharjoon2 : چهارشنبه 24 اسفند 1390 در 14:33 عصر

نقل قول نوشته شده توسط asgharjoon2 مشاهده تاپیک
    شرمنده من چون c کار نیستم و ضعیفم تو این زبون میشه یه نمونه واسه من بنویسین در حد چند خط که یه برنامه خودکار اجرا بشه. ممنون میشم
    در ضمن اینیم که شما گفتین نگاه کردم گویا این اتصال یه فلش مموریو میتونه بفهمه اما به شرط اینکه داخل کامپیوتر اجرا بشه. من میخوام فایلم داخل فلش خود به خود اجرا بشه. روی هر سیستمی
    آقا ادامه این تاپیک چی شد من خیلی علاقه مند شدم
    جناب asgharjoon2 اگه به جوابی رسیدین ما رو هم راهنمایی کنین . . .

ممنون

کاربر دائمی آواتار رامین مرادی
    محل زندگی
    آذربایجان

دوستان لطفا" از آموزش این گونه مطالب بپر هیزید ببینید یکی می آد می گه که من تازه کارم و البته اول یه چیزی بگم قصد توهین ندارم .طرف می خواد مثلا" یه برنامه بنویسه که البته فکر کنم همه شما می دونید چیه اطلاعاتی از سیستم بکشه بیرون وقتی فلش وصل می شه به نظر من اینگونه مطالب نیاز به زمان بیشتری داره تا بتونی خودت یه کاریش کنی و یکی که تازه کاره و می خواد یه شلوغ کار یهایی بکنه
    لطفا" از آموزش این گونه مطالب تو فروم بپرهیزید اگه می خواهید راهنمایی کنید پیام خصوصی براش بفرستید من درسته خودم تجربه ویروس نویسی داشتم ولی این کار و اصلا" نمی پسندم و برای شخصی که از اطلاعاتش دزدکی استفاده میشه واقعا" بی رحمیه

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •