نمایش نتایج 1 تا 3 از 3

نام تاپیک: مشکل با crystal report vs2010 هنگام ایجاد برنامه نصب!

مشکل با crystal report vs2010 هنگام ایجاد برنامه نصب!

من به اشتباه این تاپیکو تو بخش دیگه ای مطرح کردم!

قضیه اینه که من با VS2010 کار میکنم، و ازونجایی که کریستال ریپورت نداره، من دانلودش کردم،
    engin هاشم گرفتم،
    هم 32bit هم 64bit ، اما وقتی میخام setup بسازم error میده که engin پیدا نمیکنه!!!!!

خواهش میکنم کمکم کنید!؟؟؟

نقل قول: مشکل با crystal report vs2010 هنگام ایجاد برنامه نصب!

بسم الله الرحمن الرحیم
    با سلام
    باید اون دو تا فایلی که فرمودید دانلود و کپی کردید رو دقیقا در جایی که خودش در ارورها معلوم میکنه کپی کنید
    اگه باز مشکل پابجا بود ارور رو بفرستید
    موفق باشید

نقل قول: مشکل با crystal report vs2010 هنگام ایجاد برنامه نصب!

سلام
    منم این مشکل رو دارم و این ارور رو میده
    The install location for prerequisites has not been set to 'component vendor's web site' and the file 'Crystal Reports for .NET Framework 4.0\CRRuntime_32bit_13_0.msi' in item 'SAP Crystal Reports Runtime Engine for .NET Framework 4.0' can not be located on disk. See Help for more information.
    و
    Error 6 The install location for prerequisites has not been set to 'component vendor's web site' and the file 'Crystal Reports for .NET Framework 4.0\CRRuntime_64bit_13_0.msi' in item 'SAP Crystal Reports Runtime Engine for .NET Framework 4.0' can not be located on disk. See Help for more information. D:\sharif\project sharif - Copy\Setup2\Setup2.vdproj Setup2
    و
    Error 8 Unrecoverable build error D:\sharif\project sharif - Copy\Setup2\Setup2.vdproj Setup2

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •