نمایش نتایج 1 تا 10 از 10

نام تاپیک: سلام من میخواستم بدونم برای آغاز کار با vb باید از کجا شروع کنم

Question سلام من میخواستم بدونم برای آغاز کار با vb باید از کجا شروع کنم

یعنی میخواستم بدونم باید با کتاب شروع کنم یا با چیز دیگه ای ؟ اگه می شه توضیح کامل از نام کتاب و نویسنده ی کتاب را می خواستم مرسی

سلام . خوشحالیم که می خوای شروع به کار کنی . و به نظر من بهتره که با کتاب شروع کنی البته باید خودت هم همه سعی و تلاشت رو به کار بگیری . و در مورد نام کتاب هم بگم که اگه می خوای برات سئوال می کنم و بهت خبر می دم چون نمی دونم که آیا کتاب جدیدی به بازار عرضه شده یا نه ؟ ایشا ا... که موفق باشی اگه هم مشکلی داشتی بپرس تا بچه ها بهت کمک کنن .. بای

Smile

دوست عزیز فکر کنم که کتاب اموزش گام به گام Vb نوشته عین ا... جعفر نژاد قمی هم بد نباشه ، می تونی امتحان کنی

کاربر دائمی
    محل زندگی
    ایران-قم
    هم راجع به نسخه ی 6 و هم راجع به دات نت 3 تات کتاب اینجا هست:
    http://vbapr.persiangig.com/

کاربر دائمی
    محل زندگی
    ایران-قم
    البته وی بی دات نت جعفر هم خوبه. وی بی 6 اون هم به نظر من بدک نیست

کاربر دائمی آواتار meh_secure
    محل زندگی
    California
    برای شروع کردن نباید بگی از کجا باید شروع کنم.

تو همین سایت در بخش VB می تونی کتابهایی رو بگیری و همچنین سوالاتت رو مطرح کنی تا من و بقیه دوستان (اگه جوابشو بدونیم ) بهتون پاسخ بدیم.

موفق باشید.

کاربر دائمی
    محل زندگی
    <? ;اینجا ؟>
    به نظر من با سورس کد شروع کنی خیلی موفق تری.

با سلام....
    من خودم که خواستم شروع کنم کتابهای زیادی خریدم ولی بهترین کتاب که دیدم بدردم خورد و متنش روان بود ومثالهاش همهگی جواب می داد کتاب آموزش ویژوال بیسیک 6 در 21 روز بود از انتشارات نص ترجمه علیرضا زارع پور

آقایون من از همگی ممنونم چون من هم تازه می خواستم شروع کنم . قبلاً با دلفی 7 کار می کردم ولی به دلایلی الان دیگه می خوام با VB 6.0 یا VB.NET کار کنم ولی نمی دونم کدوم یکی بهتره ؟
    از Davood_noori هم خیلی ممنونم .

کاربر دائمی آواتار yavari
    محل زندگی
    ایران - یزد
    نقل قول نوشته شده توسط Reza_gold
    آقایون من از همگی ممنونم چون من هم تازه می خواستم شروع کنم . قبلاً با دلفی 7 کار می کردم ولی به دلایلی الان دیگه می خوام با VB 6.0 یا VB.NET کار کنم ولی نمی دونم کدوم یکی بهتره ؟
    از Davood_noori هم خیلی ممنونم .
    سلام

با توجه به اینکه شما دلفی 7 کار کردین اومدن و اینکه میدونیم VB 6.0 با دلفی تقریبا در یه سطح هستن پیشنهاد میکنم به سمت دات نت برین تا براتون آموزش تازه ای داشته باشه !
    بازم صلاح مملکت خویش خسروان دانند !

موفق باشید

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •