نمایش نتایج 1 تا 2 از 2

نام تاپیک: آیا می توان بعد از مقداردهی یک دیتا گرید ویو از طریق دیتابیس نوع یک ستون را تغییر داد

کاربر جدید
    محل زندگی
    دنیا

Post آیا می توان بعد از مقداردهی یک دیتا گرید ویو از طریق دیتابیس نوع یک ستون را تغییر داد

با سلام
    من میخواهم بعد از اینکه اطلاعات را از دیتابیس گرفتم و در داخل دیتا گرید ویو نمایش دادم.
    یک از ستونها که از نوع int در sql تعریف شده می خواهم همان ستون به دیسمال تغییر بدهم ولی وقتی که نوع آن ستون را تغییر می دهم کاری انجام نمی دهد

یک را ه این است یک ستون به صورت دستی ایجاد کنم و در یک تابع آن ستونی را که از دیتابیس گرفتم visble کنم ودر ستونی که خودم ساخته ام مقادیر رو به دسیمال تبدیل کنم ونمایش دهم

ولی این کار باعث می شه ستونی را که دستی وارد کردم اولین ستون باشد ولی من میخواهم که در ستونهای میانی باشد ایا امکان دارد که ستونی را که به صورت دستی وارد می شه به ستونهای میانی که از دیتابیس مستقیم وارد انتقال یابد

در صورتیکه راه ساده تری از این هم وجود دارد لطفا پیشنهاد کنید

از عنایت تون متشکرم

کاربر دائمی آواتار asadegha
    محل زندگی
    اینجا، همه جا، هیچ جا، چه فرقی داره؟

نقل قول: آیا می توان بعد از مقداردهی یک دیتا گرید ویو از طریق دیتابیس نوع یک ستون را تغییر داد

موقع select کردن رکورد ها از دستوز convert برای تبدیل int به decimal استفاده کن.

select id, Convert(decimal,number),name from tblPerson

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •