نمایش نتایج 1 تا 19 از 19

نام تاپیک: خبر خوب برای برنامه نویسان vC++‎6

کاربر تازه وارد
    محل زندگی
    iran-qom

خبر خوب برای برنامه نویسان vC++‎6

ایا میدانید که یک پروژه vC++‎6 که با پسوندهای dsp و dsw ساخته شده براحتی قابل انتقال به
    محیط NET. است . این کار بسادگی با باز کردن پروژه در محیط NET. و سپس پاسخ مثبت به سوال جهت تبدیل پروژه به یک سولوژن میباشد.
    حال اینکار چه فوایدی دارد؟
    اولا بمحض ترجمه پروژه با یک سری خطاها و اخطارهای جدید مواجه میشوید که واقعا جالب و اموزش دهنده است .
    ثانیا توابع جدید و نیز توسعه یافته از کلاسهای MFC را در اختیار خواهید داشت .
    ثالثا از محیط IDE زیبا ، کارآمد و واقعا کمک دهنده NET. لذت خواهید برد .
    رابعا در توسعه برنامه های ASP.NET ای خود با این محیط از قبل آشنا شده اید.
    و ....
    به هر حال من از آوردن پروژه های قبلی خود به محیط NET. به هیچ وجه پشیمان نیستم .
    تنها مشکلی که ممکن است برای برخی مهم باشد اینست که NET. را نمیتوان ( یا حداقل بسختی) روی ویندوز 98 نصب کرد و از اینجهت نمیتوان در محیط ویندوز 98 کار نمود.

VIP آواتار Anti_Evil
    محل زندگی
    سرگردان در کهکشان !
    VC++‎ .NET به صورت کامل با win98 سازگاری دارد.
    ولی MFC 7.1 خداست ! :oops:

کاربر تازه وارد
    محل زندگی
    iran-qom
    VC++‎ .NET به صورت کامل با win98 سازگاری دارد.
    من منظور شما را متوجه نشدم .
    اگر منظورتان اینست که میشود NET. را در ویندوز 98 نصب کرد ، لطف کنید بفرمایید چگونه ؟ چون من نتوانستم و در مستندات NET. هم چنین چیزی نیست.

کاربر دائمی
    محل زندگی
    ایران - تهران
    خیر نمی شود VS.NET را روی آن نصب کرد.
    اما دات نت فریم ورک 20 مگابایتی به راحتی روی این ویندوز نصب می شود.

VIP آواتار Anti_Evil
    محل زندگی
    سرگردان در کهکشان !
    آقای نصیری جواب دادند :wink:
    منظور منم dot net framework بود همینطور برنامه های نوشته شده با VC++‎ .NET

موفق باشید.

کاربر تازه وارد
    محل زندگی
    iran-qom
    بنده پیشنهاد ایجاد یک مبحث جدید برای dot net framework را در این پایگاه دیدم .
    در عین حال اگر ممکن است فعلا بفرمایید dot net framework چه امکاناتی را به ما میدهد ؟

VIP آواتار Anti_Evil
    محل زندگی
    سرگردان در کهکشان !
    اگر منظور شما را درست فهمیده باشم، شما در مورد امکانات جدید برای برنامه نویسان VC++‎ .NET پرسیده بودید:
    http://msdn.microsoft.com/msdnnews/2...cnet/vcnet.asp
    مقالات زیادی در اینترنت در این زمینه وجود دارد، فقط کافیه بگی google بیا ! :D :wink:

کاربر تازه وارد
    محل زندگی
    iran-qom
    مقالات زیادی در اینترنت در این زمینه وجود دارد، فقط کافیه بگی google بیا !
    آقای Anti_Evil ( ؟! ) ، با سه ستاره ، با درجه کاربر برنزی ، با 125 پست ، عضو شده در 19 فروردین 1382 :
    سوالی دارم .
    آیا میتوان برنامه نویسی را پیدا کرد که با اینترنت کار کند و google یا مثلا yahoo یا altavista را نشناسد ؟
    سوال دوم هم دارم و اینکه فکر میکنید هدف سایت از راه اندازی چنین وبلاگی چیست ؟

VIP آواتار Anti_Evil
    محل زندگی
    سرگردان در کهکشان !
    ببینید آقای محمد آقا هیچ کس نمیتونه جواب اینگونه سوال هارو بصورت کامل بده، در ثانی تا وقتی مقالاتی معتبر و طولانی به این فراوانی یافت میشود چرا افراد باید آنها را دوباره بازگو کنند ؟

آیا شما به آدرسی که نوشته بودم مراجعه کردید ؟!!!
    والا من خودم از همونجا باخبر شدم نسخه جدید اصلا چیه و چه تغییراتی داشته !
    نمیدونم شاید من منظور شمارو درست متوجه نشدم !
    سوال شما این بود: "dot net framework چه امکاناتی را به ما میدهد ؟"
    شما در C++‎ .net forum مطرح کردید خوب طبیعیه شما در مورد امکانات جدید C++‎ .net پرسیده بودید !
    خوب شما از من چه انتظاری دارید ؟!!
    در هر حال من پیشنهاد میکنم پیش داوری نکنید، یکی از بهترین مرجع ها در مورد net. سایت:
    http://www.gotdotnet.com میباشد.
    در مورد قضیه ستاره و امتیاز و درجه کاربری و شلقم و ... زیاد جدی نگیر ... یه pm بزن به آقای کرامتی اگه خیلی به این چیزا علاقه مندی ازش بخواه تعداد همرو برات بچسبونه تا سقف !
    تازه آقای کرامتی خیلی بامعرفته حتما کمکت میکنه. :wink:

در هر حال هدف من کمک بود، متاسفم اگه نتونستم کمکی کرده باشم. از دوستان دیگه میخوام براتون مقاله بنویسن.

موفق باشید.

کاربر تازه وارد
    محل زندگی
    iran-qom
    جناب آقای Anti_Evil ؛ سلام
    نمیدونم شاید من منظور شمارو درست متوجه نشدم !
    بله همینطور است. ببینید ، بعد از اینکه مشخص شد پکیج کامل دات نت را نمیتوان روی win98 نصب کرد ، جناب آقای نصیری فرمودند که :
    اما دات نت فریم ورک 20 مگابایتی به راحتی روی این ویندوز نصب می شود.
    حال سوال این است که این دات نت فریم ورک 20 مگابایتی چکار میکند؟ و اکنون نیز سوال دارم از چه آدرسی آن را میتوان سرازیر کرد یا روی کدامین لوح فشرده پیدا کرد؟
    امیدوارم رفع سوء تفاهم شده باشد.

VIP آواتار Anti_Evil
    محل زندگی
    سرگردان در کهکشان !
    سلام،

والا چیزی که من الان میبینم با سوالی که شما قبلا مطرح کرده بودید تفاوت زیادی دارد !
    حداقل باعث برداشت غلط میشود، لطف کنید از این پس سوال را کامل مطرح کنید :wink:

Download .Net 1.1 Framework:
    http://www.microsoft.com/downloads/d...displaylang=en

فکر کنم در خود VS .NET 2003 CDs بتونید پیدا کنید.

کاربر دائمی
    محل زندگی
    ایران - تهران
    اگر سی دی های دات نت را دارید روی سی دی کامپوننت های آن که اول از همه مجبور به نصب آن هستید دایرکتوری وجود دارد با همین فایل 20 مگابایتی دات نت فریم ورک که امکان اجرای برنامه هایی بر پایه ی دات نت فریم ورک را بدون نیاز به نصب 8 سی دی (!) ویژوال استودیو میسر می کند.

کاربر تازه وارد
    محل زندگی
    iran-qom
    با همین فایل 20 مگابایتی دات نت فریم ورک که امکان اجرای برنامه هایی بر پایه ی دات نت فریم ورک را
    آقای نصیری سلام
    لطفاً یک مثال بزنید .
    با تشکر قبلی .

کاربر دائمی
    محل زندگی
    ایران - تهران
    این 20 مگا بایت تمام کامپوننت های لازم برای اجرای یک برنامه ی پر پایه ی دات نت را دارد.

ایا میدانید که یک پروژه vC++‎6 که با پسوندهای dsp و dsw ساخته شده براحتی قابل انتقال به
    محیط NET. است . این کار بسادگی با باز کردن پروژه در محیط NET. و سپس پاسخ مثبت به سوال جهت تبدیل پروژه به یک سولوژن میباشد.
    حال اینکار چه فوایدی دارد؟
    اولا بمحض ترجمه پروژه با یک سری خطاها و اخطارهای جدید مواجه میشوید که واقعا جالب و اموزش دهنده است .
    ثانیا توابع جدید و نیز توسعه یافته از کلاسهای MFC را در اختیار خواهید داشت .
    ثالثا از محیط IDE زیبا ، کارآمد و واقعا کمک دهنده NET. لذت خواهید برد .
    الف) پروژه های MFC6 براحتی قابل تبدیل به MFC7 هستند و لا غیر ! استفاده از عنوان دات نت اینجا غلط انداز است که لازم است به آن توجه شود .

ب) خطاهای مذکور که اسباب سرویس شدن دهن میشوند به هیچ وجه آموزنده و جالب نیستند . :cry:

ج) محیط دات نت برای توسعه برنامه های دات نت با زبان ++C پیش از این ویژوال دیزاینر نداشت که البته از نسخه 2003 به بعد دارد . لذا قبلا اصولا" لذتی نمیشد برد لکن اکنون میشود .

اینپرایز مؤدب :roll:
    UNIX is simple. It just takes a genius to understand its simplicity
    -- Dennis Ritchie

mohammad javad pishvaei جان با نسب دات نت فریم ورک 20 مگا بایتی میشه برنامه هایی رو که تحت دات نت فریم ورک می نویسی (مثلا باC++‎.net البته پروژه های دات نتش یا #C ) رو بتونی تو ویندوز 98 یا هر سیستم عامل ویندوز دیگه ای استفاده کنید.
    مثلا ً یه پروژه تو #Cبنویس و کامپایل کن،بعد برو تو ویندوز 98 فایل .exe رو اجرا کن،می بینی اجرا نمیشه!!! حالا دات نت فریم ورک 20 مگا بایتی(خوب لقبیه ها!!! :wink: )رو نصب کن روش،دوباره اجراکن،میبینی بعله!اجرا میشه،
    دوست عزیز،پروژه دات نت به تقلید از جاوا صورت گرفته!!! :shock: :lol: ،دات نت فریم ورک هم دقیقا ً یه چیزیه مثل JVM Java Virtual Machin
    هست.
    امیدوارم به جواب مورد نظرت رسیده باشی. :idea:

کاربر تازه وارد
    محل زندگی
    iran-qom
    ( به پایگاه امیدوار شدم !! )

کاربر تازه وارد
    محل زندگی
    iran-qom
    نسب دات نت فریم
    فقط لطف کنید صحیح بنویسید

کاربر دائمی
    محل زندگی
    ایران - تهران - تهران پارس
    از بس گفتین دات نت فریم ورک 20 مگا بایتی بیچاره وزن کم کره پریشب که دیدمش شده بود 10 مگ :shock:
    [/quote]اینپرایز مؤدب
    علی آقا اخشالی نداره بابا بیییییییییییییییییی خیال :wink:

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •