نمایش نتایج 1 تا 5 از 5

نام تاپیک: کمک به مبتدی برای ایجاد قدم به قدم سیستم کتابخانه(بدون گرافیک)...لطفا کمک کنید

کاربر تازه وارد

کمک به مبتدی برای ایجاد قدم به قدم سیستم کتابخانه(بدون گرافیک)...لطفا کمک کنید

سلام من تازه جاوا را شروع کردم و مقدار زیادی از کتاب دایتل اند دایتل را خوانده ام.

تا یک هفته وقت دارم برنامه سیستم یک کتابخانه را درست کنم.
    هیچ یار و یاوری جز شما ندارم و لطفا بیایید به کمک هم این برنامه را کامل کنیم.
    من دیاگرام ها را کشیده ام. اما نمیدانم چطور شروع کنم؟راهنمایی ام کنید.

تعریف پروژه:

کتابخانه باید چند مدیر داشته باشد. مدیر اول حسابش بطور دستی در کتابخانه ثبت شده. مدیران دیگر را مدیری که نقش اصلی دارد و ادمین است، میتواند ثبت نام کند.
    این مدیران برای ورود باید با دستور LOGIN، یوزرنیم و پسورد خود را وارد کنند تا از کتابخانه استفاده کنند.
    در یک زمان فقط یک مدیر میتواند در سیستم باشد. با دستور LOGOUT میتوانند خارج شوند.

برای ثبت نام کاربرها، وقتی اسم، فامیل و کد ملی اش را می دهیم، سیستم باید یک آیدی منحصر به فرد برای او درست کند.
    اعتبار عضویت هر فرد، یک سال است. بعدش غیرفعال شده ولی اطلاعاتش نباید از سیستم حذف شود.
    وقتی یک کاربر را میخواهیم حذف کنیم، باید همه کتابهای امانت برده اش را پس داده باشد.

وقتی کتاب به کتابخانه اضافه میشود، سیستم یک کد شناسایی منحصر به فرد بر اساس موضوع، سال چاپ، انتشارات و نام کتاب میدهد. از این به بعد کتاب را با این کد می شناسیم. (فشرده سازی رشته غیرمجاز است) با مباحث hash باید این کار را انجام دهیم.
    اگر چند نسخه از یک کتاب موجود بود، بایستی کدشان فرق کند.

وقتی کتابی را حذف می کنیم، باید اطلاعاتش در کتابخانه، قسمت کتابهای منسوخ نگهداری شود.
    هر کاربر حداکثر سه کتاب می تواند امانت بگیرد. با دستور BORROW_BOOK "USER ID","BOOK ID!",...
    کتابهای برگردانده شده هم با دستوری مشابه ثبت می شوند.

تمام عملیات مسئولین باید گزارش گرفته شده و ثبت شود و قابل ردیابی و بررسی باشد.
    گزارش ها باید یک هفته نگهداری شوند.
    فعال یا غیر فعال کردن گزارش برعهده ی مسئولین اصلی است. با دستور ENABLE_LOG یا DISABLE_LOG

بعد از خروج از کتابخانه باید اطلاعات نگهداری شود.

استفاده از متدهای استاتیک مگر برای توابع ثابت، غیرمجاز است.

این تعریف پروژه بود.

من نمی خواهم برای من پروژه بنویسید، فقط یاری ام کنید تا خودم بنویسم.
    چطور شروع کنم؟

باید در پکیج lib یک کلاس Library داشته باشیم که فقط متد query آن پابلیک باشد و این متد یک رشته بگیرد.
    در پکیج دیگری به نام main هم باید فقط کلاس Main داشته باشیم که یک نمونه از Library بسازد و تا وقتی خارج نشدیم، رشته را بخواند و متد query را صدا کند.

مثلا من نمیدانم این یوزر نیم و پسورد مدیران در کجا ذخیره می شود که موقع شناسایی استفاده گردد. یا نمیدانم کلاسهایم چگونه به هم ربط پیدا می کنند و از متدهای هم استفاده می کنند.
    اگر بدنه ی کلاس ها و متد ها را برای من بنویسید یا راهنمایی ام کنید هم بسیار کمک می کند.

خواهش می کنم به من کمک کنید....

نقل قول: کمک به مبتدی برای ایجاد قدم به قدم سیستم کتابخانه(بدون گرافیک)...لطفا کمک کنید

با این وضعیتی که شما توصیف کردی 6 بار دیگه هم دایتل رو بخونی نمی تونی این برنامه رو بنویسی
    ولی نرم افزارهای متن بازی با جاوا در رابطه با اینکار هستند که می تونی از اونا الگو برداری کنی مثل

http://sourceforge.net/projects/jlibsystem/

موفق باشی

نقل قول: کمک به مبتدی برای ایجاد قدم به قدم سیستم کتابخانه(بدون گرافیک)...لطفا کمک کنید

تنها چیزی که میتونید با اون همچین سیستمی رو توی 7 روز پیاده کنید دات نت هست حالا یا VB.Net یا C#‎.Net

کاربر دائمی آواتار srfarzad
    محل زندگی
    تهران

اگه بخوای توی ایکلیپس هم درست کنی. چون کامپوننت و ابزاری در اختیار نداری نمیشه و بصورت داس مانند، برنامت رو بنویسی و اجرا کنی مثل برنامه هایی که در توربو سی پلاس پلاس نوشته میشه.
    اگر میتونی بیا و در موبایل اجراش کن و با اندروید درستش کن ولی کار یک هفته نیست که هم یاد بگیری و برنامش رو بنویسی.
    آموزش اندروید آموزش برنامه نویسی اندرویدبرنامه نویسی اندرویداندروید استودیوآموزش اندروید استودیو
    بهترین کار تو این زمان کم همون دات نته و هر کدوم از زبان هاش که همگی مثل هم هستند و با فرق هایی که دارن.
    آخرین ویرایش به وسیله srfarzad : چهارشنبه 15 شهریور 1396 در 16:31 عصر

کاربر تازه وارد

حالا تا هر وقت که شد اگه کمکم کنید تا یه جایی پیش ببرم هم خیلی خوبه.این اولین پروژه ی جاوای ماست! و گرافیکی نباید باشه.اون نمونه کدی که آدرسش رو دادید، گرافیکی نوشته!

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •