نمایش نتایج 1 تا 5 از 5

نام تاپیک: خطای پایگاه داده بعد از ساخت نصب برنامه

منتظر تایید آدرس ایمیل
    محل زندگی
    تهران

خطای پایگاه داده بعد از ساخت برنامه نصب

سلام دوستان. من یه برنامه دیکشنری با #C و SQL نوشتم و یه برنامه نصب هم براش درست کردم و میخوام بدم کاربرهای عادی نصبش کنند و استفاده کنند. مثل babylon. ولی وقتی این برنامه تو یه سیستم دیگه نصب میشه و یک فایل exe. به کاربر عادی میده و این کاربر وقتی اجراش میکنه و لغت مورد نظرش رو وارد میکنه و دکمه سرچ رو میزنه خطای دیتابیس میده و میگه باید SQL نصب باشه و دیتابیس Attach بشه. حالا من چیکار کنم که برنامه هایی رو که نوشتم رو به همه بدم و اونا(که چیزی از برنامه نویسی نمیدونن) استفاده کنن. من تو connectionstring . و 127.0.0.0 هم گذاشتم ولی مشکل حل نشد. خیلی خیلی ممنون میشم کمکم کنید...
    آخرین ویرایش به وسیله mahdiazizi20 : سه شنبه 22 فروردین 1391 در 15:38 عصر

منتظر تایید آدرس ایمیل
    محل زندگی
    تهران

نقل قول: خطای پایگاه داده بعد از ساخت برنامه نصب

دوستان کمک کنید... یعنی کسی نیست...

نقل قول نوشته شده توسط mahdiazizi20 مشاهده تاپیک
    سلام دوستان. من یه برنامه دیکشنری با #C و SQL نوشتم و یه برنامه نصب هم براش درست کردم و میخوام بدم کاربرهای عادی نصبش کنند و استفاده کنند. مثل babylon. ولی وقتی این برنامه تو یه سیستم دیگه نصب میشه و یک فایل exe. به کاربر عادی میده و این کاربر وقتی اجراش میکنه و لغت مورد نظرش رو وارد میکنه و دکمه سرچ رو میزنه خطای دیتابیس میده و میگه باید SQL نصب باشه و دیتابیس Attach بشه. حالا من چیکار کنم که برنامه هایی رو که نوشتم رو به همه بدم و اونا(که چیزی از برنامه نویسی نمیدونن) استفاده کنن. من تو connectionstring . و 127.0.0.0 هم گذاشتم ولی مشکل حل نشد. خیلی خیلی ممنون میشم کمکم کنید...
    بسم الله الرحمن الرحیم
    با سلام
    برای اینکه بشه از برنامه تون استفاده کرد باید بانک رو اضافه می کردید. از روش هایی که وجود داره بانک رو هم اتچ کنید
    موفق باشید

منتظر تایید آدرس ایمیل
    محل زندگی
    تهران

مرسی دوست عزیز. ولی مثل اینکه تاپیک رو درست نخوندی...

نقل قول: خطای پایگاه داده بعد از ساخت نصب برنامه

با سلام دوست عزیز به نظر من شما باید یه فایل نصب سایلنت (غیر محسوس) برای Sql ایجاد کنید این کار با استفاده از فایل Configuration.ini قابل انجام هست .

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •