نمایش نتایج 1 تا 5 از 5

نام تاپیک: عدم دریافت اطلاعات از DB پس از آپلود؛ (در صورت اجرا از روی local براحتی دریافت می کند)

کاربر دائمی
    محل زندگی
    سرزمین کوروش کبیر

عدم دریافت اطلاعات از DB پس از آپلود؛ (در صورت اجرا از روی local براحتی دریافت می کند)

سلام دوستان؛
    وقت همگی بخیر و خوشی؛
    دوستان من یک کانکشن توی webconfig بدین نحو ایجاد و درست کردم:

<connectionStrings>
    <add name="cnn" connectionString="Data Source=mywebsite.ir,1812;Initial Catalog=user;User Id=user;Password=12dbc;" providerName="System.Data.SqlClient"/>

</connectionStrings>

تو برنامه هم از این قسمت میتونم اطلاعات رو واکشی و اونها رو نشون بدم:
    کد HTML:
    <asp:SqlDataSource ID="SqlDataSource2" runat="server" ConnectionString="<%$ ConnectionStrings:cnn %>" 
            ProviderName="<%$ ConnectionStrings:cnn.ProviderName %>" 
            SelectCommand="SELECT [Newsid], [title],[img], [abstract], [contents],[adddate] FROM [TBLNews]" 
            UpdateCommand="UPDATE [tblnews] SET [title] = @title,  [contents] = @contents WHERE [id] = @id">      
        </asp:SqlDataSource>

حالا زمانی که برنامه رو از روی کامپیوتر خودم اجراش می کنم؛ بدون مشکلی اطلاعات رو از توی DB واقع شده روی هاست میخونه و اشکالی هم نداره؛ ولی بعد از اینکه آپلودش می کنم این ایراد رو از من میگیره:
    A network-related or instance-specific error occurred while establishing a connection to SQL Server. The server was not found or was not accessible. Verify that the instance name is correct and that SQL Server is configured to allow remote connections. (provider: Named Pipes Provider, error: 40 - Could not open a connection to SQL Server)

اگه بخاطر بازنکردن اتصال بانک باشه، خوب من تو برنامه اصلی که تو کامپیوتر اجرا می کنم و براحتی ارتباط برقرار می کنه با بانک؛ جایی اتصال رو باز نکردم و برنامه هم بدون ایراد بازمیشه اما همینکه میره توی هاست ایراد فوق رو میگیره.

نقل قول: عدم دریافت اطلاعات از DB پس از آپلود؛ (در صورت اجرا از روی local براحتی دریافت می کند)

دوست عزیز با پستیبانی هاست تماس بگیر و آدرس دقیق و نام سرور را از اونها بگیر

کاربر دائمی
    محل زندگی
    سرزمین کوروش کبیر

نقل قول: عدم دریافت اطلاعات از DB پس از آپلود؛ (در صورت اجرا از روی local براحتی دریافت می کند)

ممنونم ازتون؛
    مشکل حل شد؛
    البته ایراد از من نبود و این رو میذارم تا شاید دوستای دیگه هم اگه به این مشکل برخوردن ازش استفاده کنن؛
    توی خط زیر به جای آدرس وب سایت خودم باید از کلمه localhost استفاده می کردم برای اینکه تو هاست هم جواب بده:
    اینجوری:
    <connectionStrings>
    <add name="cnn" connectionString="Data Source=localhost,1812;Initial Catalog=user;User Id=user;Password=12dbc;" providerName="System.Data.SqlClient"/>

</connectionStrings>

کاربر دائمی آواتار Alghoochi
    محل زندگی
    C:\Windows

نقل قول نوشته شده توسط davood59 مشاهده تاپیک
    ممنونم ازتون؛
    مشکل حل شد؛
    البته ایراد از من نبود و این رو میذارم تا شاید دوستای دیگه هم اگه به این مشکل برخوردن ازش استفاده کنن؛
    توی خط زیر به جای آدرس وب سایت خودم باید از کلمه localhost استفاده می کردم برای اینکه تو هاست هم جواب بده:
    اینجوری:
    <connectionStrings>
    <add name="cnn" connectionString="Data Source=localhost,1812;Initial Catalog=user;User Id=user;Password=12dbc;" providerName="System.Data.SqlClient"/>

</connectionStrings>

اگه پسورد بانک اطلاعاتیت هم مشابه همین پسوردی باشه که اینجا گذاشتی باید بگم که این پسورد اصلا فایده نداره. هم طولش کمه هم اینکه فقط کاراکتر و عدده. واسه پسورد از یه رشته‌ی طولانی‌تر که شامل کاراکترهای خاص (@,#,$, ...) هم باشه استفاده کن.

کاربر دائمی
    محل زندگی
    سرزمین کوروش کبیر

ممنونم دوست عزیز؛
    نه کلا کلمه عبور، کاربر و همچنین مسیر رو عوض کردم تا از خطرات احتمالی محفوظ بمونه؛
    اون مسیر رو به صورت sample گذاشتم تا اگه دوستی به مشکل مشابه من برخورد کنه بتونه مشکلشو حل کنه؛
    بازم از لطف شما بینهایت سپاسگزار و ممنونم.

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •