نمایش نتایج 1 تا 15 از 15

نام تاپیک: C++‎

کاربر دائمی آواتار linux
    محل زندگی
    تهران

C++‎

سلام!
    یک سوال از C++‎.net کارها!
    آقا با توجه به اینکه زبان سی پلاس پلاس یه استانداری داره و کلا تحت مالکیت مایکروسافت نیست! مایکروسافت چه تغیراتی روی C++‎.net داده؟

VIP آواتار Anti_Evil
    محل زندگی
    سرگردان در کهکشان !
    سلام،
    والا من دقیقا منظورتون رو در مورد استاندارد ++C متوجه نشدم !
    ولی اینو مطمئن هستم که C++‎ .NET انحصارا به microsoft تعلق دارد.
    3 تا تغییر بزرگ کرده.
    STL library خیلی خیلی خیلی عوض شده، تا حتی که microsoft در مورد کدهای قدیمی نوشته شده با VC++‎ 6.0 هشدار داده.
    یه چیز دیگه هم که مطمئن هستم خودتون میدونید قابلیت استفاده از net framework. در برنامه ها هستش.
    اینها تنها تغییرات مهم C++‎ .NET بود ولی در سایر library ها تغییرات مهمی بوجود آمده.
    من از این جهت stl library رو جزو تغییرات اساسی ذکر کردم زیرا برای C++‎ .NET کارها تقریبا جزو قطعات جدا ناپذیر محسوب میشه :wink:
    ATL, MFC هم که خدا !!! :oops:
    http://msdn.microsoft.com/msdnnews/2...cnet/vcnet.asp

موفق باشید.

کاربر دائمی
    محل زندگی
    ایران - تهران
    منظور دوستمون این بود که آیا هسته ی سی پلاس پلاس را مایکروسافت عوض کرده است؟!
    خیر! این هسته تحت انحصار استانداردهای آمریکا است و مایکروسافت که هیچی! بقیه هم نمی توانند از زیر بار این استاندارد فرار کنند
    مایکروسافت فقط کتابخانه ی جدید اضافه کرده است و نه اینکه دستکاری در زبان....

کاربر تازه وارد
    محل زندگی
    iran-qom
    ما یک سی پلاس پلاس ( ++C ) داریم که استاندارد انسی ( ANSI ) دارد ،( برای نمونه رجوع کنید به http://www.gotw.ca/iso )
    یک ویژوال سی پلاس پلاس ( ++VC ) داریم که محصول میکروسافت بوده و علاوه بر توابع استاندارد دارای کتابخانه های اضافی است و
    یک ویژوال سی پلاس پلاس دات نت ( VC++‎.NET ) داریم که محصول اخیر میکروسافت است
    :oops:

مایکروسافت فقط کتابخانه ی جدید اضافه کرده است و نه اینکه دستکاری در زبان....
    البته این مساله تا حدودی صحت ندارد . با مراجعه به Managed attribute ها ( فقط به عنوان مثال ) خواهید دید که سی پلاس پلاس دات نت اصولا" ارتباط چندانی با سی پلاس پلاس ندارد . این ارتباط همونقدر مفهوم داره که ارتباط بین جاوا ( استاندارد سان که برخی پیاده سازی های استاندارد مثل پیاده سازی بورلند ) و جی شارپ مایکروسافت با هم دارند .
    UNIX is simple. It just takes a genius to understand its simplicity
    -- Dennis Ritchie

کاربر دائمی آواتار linux
    محل زندگی
    تهران
    ببینید!
    مثلا gcc یه کامپایلر سی/سی++ هست وقتی gcc را توی ویندوز اجرا می‌کنید
    با اضافه کردن کتابخانه ویندوز می‌تویند برای ویندوز برنامه بنویسید و
    با همین gcc هم می‌تونید در لینوکس برنامه بنویسید
    سی ++ یه چیز استاندارد هست می‌خوام بدونم vC++‎.net همون سی ++ هست که کتابخانه هایی به آن اضافه شده! یا اصلا یک زبان جدید هست که فقط syntax آن مانند سی++ هست؟!

کاربر دائمی
    محل زندگی
    Iran
    با توجه به صحبتهای جناب Inprise (که برای من خیلی جالب بود) باید به این نتیجه برسیم که مایکروسافت یک زبان برنامه نویسی جدید ساخته.
    ولی با این وجود فکر میکنم کارآمدترین ابزار توسعه نرم افزار (حداقل تحت ویندوز) در حال حاضر همین VC++‎.NET باشه. این طور نیست؟

با این وجود فکر میکنم کارآمدترین ابزار توسعه نرم افزار (حداقل تحت ویندوز) در حال حاضر همین VC++‎.NET باشه. این طور نیست؟
    کارآمدترین ابزار تولید NET. فعلا" ویژوال سی دات نت است البته تا زمانی که اکتان به بازار بیاید :wink:
    -- Dennis Ritchie

کاربر دائمی
    محل زندگی
    Iran
    آخه VC.NET همه امکانات VC++‎6.0 رو به علاوه بسیاری امکانات جدید داره و وابستگی به .NET هم نداره و تولید نرم افزارهای غیر دات نتی هم با اون انجام میشه.

کارآمدترین ابزار توسعه نرم افزار (حداقل تحت ویندوز) در حال حاضر همین VC++‎.NET باشه. این طور نیست؟
    مطلب شما صحیحه . ویژوال استودیو سی دات نت بهترین ابزار برای تولید دات نت و "یکی" از بهترین ابزارها برای تولید کاربردهای Win32 است اما فعلا" بهترین ابزار تولید Win32 دلفی است . مطمئنم میدانید که این یک ابزار نظر تعصبی نیست و هر کسی که فکر میکند ممکن است بتواند دلائل علمی و متقنی در کی بحث دوستانه ارائه کند من حاضرم به عنوان یک مثلا" برنامه نویس با سابقهء سی ، بهش ثابت کنم ، فعلا" ، بهترین گزینه برای تولید Win32 دلفی ست و نه چیز دیگه . در همین راستا بحثی در قسمت دلفی موجود است که میتونید به اونجا مراجعه کنید .

موفق باشید
    -- Dennis Ritchie

کاربر دائمی
    محل زندگی
    Iran
    جدای از بحثهای فنی آیا این رو قبول دارید که بیشترین درصد نرم افزارهای حرفه ای که در حال حاضر در دنیا وجود دارند با استفاده از C و مشتقات اون نوشته شده اند؟

بله . همینطوره .

( این فقط جواب سوال بود . همین :!: )
    -- Dennis Ritchie

کاربر دائمی
    محل زندگی
    Iran
    خب. دلیلش چیه؟

الف) ملاحظات اقتصادی

ب) نیروی کار و تولید نرم افزار
    -- Dennis Ritchie

کاربر دائمی آواتار linux
    محل زندگی
    تهران
    http://www.research.att.com/~bs/homepage.html
    این آدرس سایت بایرنه استراستروپ خالق سی++ هست!

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •