سلام بچه ها یک سایت دیگه تو زمینه تخفیف گروهی یا خرید گروهی تو ایران شروع به کار کرد
من از دیزاین سایتش خوشم اومد عضو شدم چون که تنها سایتی هست که برای صفحه عضوگیری خودش از ظاهر فلش و جی کوئری استفاده کرده .
الان صفحه عضوگیری وبسایت به شکل رایگان فعال هست اسم سایتش هم بن‌نت www.bonnet.irگفتم خالی از لطف نیست که تو معرفی وبسایت ها معرفی بشه .
شما هم می‌تونید در چنین سایت های خرید گروهی عضو بشید و بعد از راه افتادن سایت رسمی تخفیف هایی که این سایت ها تو شهرتون در هر روز معرفی میکنن رو روزانه تو اون سایت یا ایمیلتون ببینید
طرز کار این سایت هم مثل بقیه اینطوری هست که در مدت محدودی هر تخفیف رو وقت میده که خریده بشه اگه از تخفیفی تو سایت خوشتون اومد می‌تونین تو تاریخی که گفته تو سایت وقت داده به شما اون رو بخریدش حالا اون تخفیف می‌تونه رستوران باشه , کافی شاپ , هتل , تور گردشگری , باشگاه بدن سازی , سالن زیبایی , لوازم آرایشی , لپتاپ , استخر یا هرچیز دیگه ...
سایت بعد از خرید هم به شما همون لحظه کپن میده که می‌تونید پرینت بگیرید ازش برید همون جایی که می‌خواین تخفیف بگیرین کپن رو بدین به فروشنده تا اون با کپن خودش مطابقت بده تا شما بتونید از تخفیفتون استفاده کنید
تو این سایت نوشته کسانی که الان عضو بشن 5% هم بیشتر تخفیف میگیرن من عضو شدم امیدوارم که تخفیف های خوبی رو ارائه بده و مجوز های لازم رو هم برای اعتماد مردم بتونه بگیره چون همچین شرکت هایی باید ثبت بشن و از وزارت ارشاد هم مجوز بگیرن تا بشه برای خرید بهشون اعتماد کرد شما هم موافق هستین ؟

نظرتون رو راجب این سایت و دیزاین اولیه اون اعلام کنید .
با تشکر از ادمین عزیز