نمایش نتایج 1 تا 9 از 9

نام تاپیک: کار با دستگاه های کارت خوان و یا سنسور اثر انگشت

کاربر دائمی
    محل زندگی
    کاشان

کار با دستگاه های کارت خوان و یا سنسور اثر انگشت

سلام دوستان

در برنامه ام بنا به نیاز مشتری ، نیاز دارم که از کارت خوان و یا سنسور اثر انگشت استفاده کنم.

در رابطه با سنسور اثر انگشت یه سری اطلاعاتی دستگیرم شده. (از تاپیک و شرکت رایورز)

در رابطه با اثر انگشت ، سوال اینه که ، کار کردنش با دلفی چه طوری ؟، صد درصد کامپوننت داره و (اتفاقا کامپوننت رو هم پیدا کردم ولی trial) از کجا این کامپوننت تهیه کنم؟ (نمایندگی تو ایران داره)

سوال بعدی : استفاده از اثر انگشت بهتره یا دستگاه کارت خوان؟

دستگاه کارت خوان رو چه طوری باید باهاش کار کرد؟

از لحاظ هزینه کدام به صرفه تر و بهتره؟

سوالات زیادی دارم که دوستان لطفا کنید و راهنمایی نمایید.

کاربر دائمی آواتار nice boy
    محل زندگی
    Delphi Land

نقل قول: کار با دستگاه های کارت خوان و یا سنسور اثر انگشت

در رابطه با اثر انگشت ، سوال اینه که ، کار کردنش با دلفی چه طوری ؟، صد درصد کامپوننت داره و (اتفاقا کامپوننت رو هم پیدا کردم ولی trial) از کجا این کامپوننت تهیه کنم؟
    هم کامپوننت هست هم می تونی کد بنویسی. من چندتا PDF در مورد چگونگی کد نویسی برای سنسورهای اثر انگشت دارم اگه خواستی ایمیل بده برات بفرستم. البته سخته و زمانبر.
    بنظرم از کامپوننت استفاده کنی بهتر. من یه SDK رایگان پیدا کردم. البته با بعضی از سنسورها کار می کنه از سایتش بگیر
    http://www.neurotechnology.com/

استفاده از اثر انگشت بهتره یا دستگاه کارت خوان؟
    هر کدوم یه مزیتی دارن. مثلا برای هر نفر باید یه کارت صادر کنی بعد ممکنه یادشون بره بیارن یا گم کنن ولی کار باهاش راحتره. من با دستگاهش کار کردم نیاز به هیچی نداره روی
    پورت سریال یکسری کد می فرسته .
    اثر انگشت اون مشکلات رو نداره ولی مشکلات خودش رو داره.

از لحاظ هزینه کدام به صرفه تر و بهتره؟
    اثر انگشت ارزون تره چون یه سنسور معمولی حدود 120 هزار تومنه و دگه هیچی نمی خواد ولی کارتخون دستگاهش گرون تره و خود کارتها هم هزینه داره

کاربر دائمی آواتار مصطفی ساتکی
    محل زندگی
    www.7khatcode.com

دوست عزیز sdk مجانی نیست 30 روزه است

محل زندگی
    Delphi Land

نقل قول نوشته شده توسط mostafa.sataki مشاهده تاپیک
    دوست عزیز sdk مجانی نیست 30 روزه است
    دوست عزیر مجانیه. من خودم دارم استفاده می کنم. شما درست دقت کن!
    http://www.neurotechnology.com/free-...ation-sdk.html
    هم نسخه Commercial داره هم Freeware

کاربر دائمی آواتار gbg
    محل زندگی
    تهران

من برای دو مدل کامپوننت دارم
    اگه خواستی پیام بده

محل زندگی
    www.7khatcode.com

نقل قول نوشته شده توسط nice boy مشاهده تاپیک
    دوست عزیر مجانیه. من خودم دارم استفاده می کنم. شما درست دقت کن!
    http://www.neurotechnology.com/free-...ation-sdk.html
    هم نسخه Commercial داره هم Freeware
    من دقت کنم fingerprint فیلدمه image کارمه حتماً afis ناجا از کره مریخ آومده یا اینکه شما جای ما نوشتیش اول برو پست های افراد رو بخون بعداً اظهار نظر قطعی کنید

Free Fingerprint Verification SDK allows to develop biometric applications that verify a scanned fingerprint against a previously stored fingerprint (1-to-1 matching). The SDK does not allow to develop applications that read fingerprint images from files or perform fingerprint identification (1-to-many matching). The number of stored fingerprint templates is limited to 10 records in the application's database

شما بایستی یاد بگیری تو فیلدی که تخصص نداری اظهار نظر نکنی بازاره ما یا افراد مثل شما ادعا می کنی یا مثل بعضی ها قفل نرم افزار های مردم رو مشکنن پر شده
    آخرین ویرایش به وسیله مصطفی ساتکی : پنج شنبه 21 اردیبهشت 1391 در 11:18 صبح

محل زندگی
    Delphi Land

شما بایستی یاد بگیری تو فیلدی که تخصص نداری اظهار نظر نکنی بازاره ما یا افراد مثل شما ادعا می کنی یا مثل بعضی ها قفل نرم افزار های مردم رو مشکنن پر شده
    من تا اونجایی که بلد بودم به اون دوستی که سوال کرده بود پاسخ دادم و راهنماییش کردم
    شما که خیلی ادعا می کنی حتی یک خط هم مطلب مفید برای راهنمایی ایشون ننوشتی و فقط بلدی به دیگران توهین کنی

محل زندگی
    www.7khatcode.com

من توهین کردم یا شما.
    مطمئنی کمک نکردم . من فرمایشم اینکه شما وقتی تو زمینه ای تخصص نداری دیگه سعی نکنید توضیح بیشتری بدی بزارید بر عهده کسی که متخصص تو این زمینه هستش و به دیگران هم توصیه دقت کردن نکنید در صورتی که نه از نوع license های موجود اون شرکت و نه استاندارد های موجود در fingerprint آشنا نیستید .
    اون پست بالایی رو نوشتم بخاطراینکه به شما انواع license های neurovision رو معرفی کنم . اگر شما این ادعارو دارید پس این شرکت واسه چی تو ایران نمایندگی داره و محصولشو می فروشه شرکت ما تو ایران engine fingerprint تولید کرده چه لزومه داره محصولی که یک گروه R&D پشتشه و هر ما تقریبا 15 میلیون برای توسعه اش خرج میشه بزاریم مجانی دیگران استفاده کنند engine های OpenSource هم موجوده ولی آنهم به درد یوزر برنامه نویس نمی خوره

محل زندگی
    Delphi Land

من توهین کردم یا شما.
    من تمایلی برای به حاشیه بردن بحث ندارم در نتیجه قضاوت در این مورد رو به کابران سایت می سپارم
    مطمئنی کمک نکردم
    منکه توی این تاپیک چیزی نمی بینم که شما جهت راهنمایی نوشته باشید اگر دوستان می بینند به من هم بگن
    من فرمایشم اینکه شما وقتی تو زمینه ای تخصص نداری دیگه سعی نکنید توضیح بیشتری بدی بزارید بر عهده کسی که متخصص تو این زمینه هستش
    اولا که من گفتم هم نسخه تجاری داره و هم نسخه رایگان، هر کاربری می دونه که وقتی یک محصول دو نسخه تجاری و رایگان داره. مسلما نسخه ای که رایگانه محدودیتهایی داره و قابلیتهاش کمتره.
    بعد هم فرض کنیم که من اشتباه کرده باشم . هر کاربر دیگری هم ممکنه در پاسخش اشتباه کنه دلیل نمی شه که شما بگی دیگران حق اظهار نظر ندارن. اگه اینطوره بهتره مسئولین سایت
    برای کسانی که می خوان به هر سوالی پاسخ بدن یه آزمون بذارن و اگه طرف توی اون آزمون صلاحیتش تایید شد به اون سوال پاسخ بده!

صحبت من هم اینه که وقتی یه نفر پاسخی می ده و به نظر ما اشتباه،به جای اینکه ازش ایراد بگیرم و بگیم اظهار نظر نکن، اگه خودمون بلدیم پاسخ صحیح رو بدیم

تاپیک های مشابه

1. گفتگو: دستگاه های کارت خوان MiFare
    نوشته شده توسط صادق صدقی در بخش C#‎‎
    پاسخ: 53
    آخرین پست: چهارشنبه 14 بهمن 1394, 09:28 صبح
  2. کار با دستگاه های حضور و غیاب
    نوشته شده توسط happy65_sh در بخش C#‎‎
    پاسخ: 10
    آخرین پست: یک شنبه 31 خرداد 1394, 12:40 عصر
  3. خواندن از دستگاه کارت خوان
    نوشته شده توسط M.GhanaatPisheh در بخش VB.NET
    پاسخ: 18