سلام
من 3 تا جدول دارم که جدول 1 و 2 دارای ستون های یکسان هستش که t1 , t2 نام داره جدول سوم هم نام شرکت ها در آن وجود داره که به این دو جدول ارتباط باید داده بشه
حال من می خوام که ستون amount جداول 1 و 2 رو برحسب نام شرکت و کد کالا به طور جدا گانه جمع کنم
یعنی خروجی من 4 ستون که یکی نام شرکت و یکی مقدار مجموع amount برحسب کد کالا و نام شرکت جدول 1 و یک ستون هم مقدار مجموع amount برحسب کد کالا و نام شرکت جدول 2 باشه
حال چکار کنم آیا با یک یا چند تا سلکت میشه من این خروجی رو به کریستال رپورت ببرم یا نه
البته من یک سلکت نوشتم که این دو تا جدول رو با هم جمع (union all) کردم و یه ستون به نام کد به آن اضافه کردم و برای جدول اول مقدار 0 و برای جدول دوم مقدار 1 رو دادم بع تو کریستان اول بر حسب نام شرکت و بعد برحسب کد کالا گروپ کردم و توی گروپ برای جمع مقدار جدول اول یک رانیینگ توتوال گرفتم در فرول ان گفتم که رکوردهایی رو جمع کنه که کد آن 0 باشه و همین کار رو برای جدول دوم با کد 1 انجام دادم
اما وقی که یک کالا برای جدول اول مجموع داشته باشه جمع رو درست می ده اما جمع همین کالا را برای جدول دوم حساب نمی کنه( اگه یک کالا در دو جدول باشه جدول دوم جمع نداره)
چکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟