نمایش نتایج 1 تا 5 از 5

نام تاپیک: استفاده از windows web browser control در Asp.net

کاربر تازه وارد
    محل زندگی
    اصفهان

استفاده از windows web browser control در Asp.net

سلام.
    من نیاز دارم که یک صفحه وب رو در برنامه ام باز کنم. به چندین دلیل نمیخوام از Iframe استفاده کنم که مهم ترینش اینه که می خوام کلیه عملیات اون صفحه وبی که navigate میشه تو همون محدوده browser اتفاق بیافته و به هیچ عنوان به صفحه دیگه ای ارجاع داده نشه.
    گزینه جایگزین استفاده از web browser هست که یک کنترل ویندوزی است و به صورت STA اجرا میشه. حالا سئوالم اینه که چطور باید از این کنترل تو صفحه ASP.NET استفاده کنم؟ در ضمن نمی خوام این browser به صورت یک فرم جداگانه باز بشه. بلکه می خوام تو همون صفحه Aspx و در یک content place holder باز بشه.

نقل قول: استفاده از windows web browser control در Asp.net

از این کنترل نمی تونید استفاده کنید .باید بگید چه کار می خواید بکنید تا یه روش جایگزین به شما گفته بشه .

کاربر تازه وارد
    محل زندگی
    اصفهان

با تشکر از جوابتون.
    از این کنترل میشه استفاده کرد. همین الان هم یک sample دارم که کار می کنه. مشکلش اینه که به صورت فرم جداگانه باز میشه. من می خوام بخشی از صفحه خودم باشه.
    و در مورد اینکه می خوام چکار کنم. می خوام یه برنامه ای شبیه به ITunes یا samsung apps بنویسم. اگر دقت کنید تو این برنامه ها اون قسمت سمت چپ که category ها رو نشون میده ثابت هست و بخش سمت راست که حاوی app های دسته انتخاب شده است دینامیک هست. بعد اگر یک app رو انتخاب کنید و بخواین مشخصاتش رو ببینید یا اون رو بخرید همه این عملیات تو همون قسمت سمت راست انجام میشه و باقی صفحه ثابته.

شاید اگه از چند تا master page تو در تو استفاد ه کنید کارتون را بیفته.شاید هم از ajax شاید از css

کاربر دائمی آواتار alonemm
    محل زندگی
    تهرانپارس

نقل قول نوشته شده توسط Z.Abdollahi مشاهده تاپیک
    با تشکر از جوابتون.
    از این کنترل میشه استفاده کرد. همین الان هم یک sample دارم که کار می کنه. مشکلش اینه که به صورت فرم جداگانه باز میشه. من می خوام بخشی از صفحه خودم باشه.
    و در مورد اینکه می خوام چکار کنم. می خوام یه برنامه ای شبیه به ITunes یا samsung apps بنویسم. اگر دقت کنید تو این برنامه ها اون قسمت سمت چپ که category ها رو نشون میده ثابت هست و بخش سمت راست که حاوی app های دسته انتخاب شده است دینامیک هست. بعد اگر یک app رو انتخاب کنید و بخواین مشخصاتش رو ببینید یا اون رو بخرید همه این عملیات تو همون قسمت سمت راست انجام میشه و باقی صفحه ثابته.
    باسلام:

اگر درست متوجه شده باشم شما میخواید یک سری عملیات رو درون قسمتی از صفحه انجام بدید که بدون اینکه صفحه دوباره به سمت سرور فرستاده بشه و یا پست بک بشه.

Ajax برای همین کار بوجود آمده.
    در دات نت با کنترل هایی مثل UpdatePanel میتونید این عملیات رو به راحتی پیاده سازی کنید. (درتالار جستجو کنید نمونه کد زیاد هست.)

تاپیک های مشابه

1. سوال: Web Browser Control ...مشکل با وب پیج دایلوگ
    نوشته شده توسط WindowsXp در بخش C#‎‎
    پاسخ: 0
    آخرین پست: چهارشنبه 16 شهریور 1390, 16:21 عصر
  2. استفاده از ابزار web browser
    نوشته شده توسط programmermp در بخش VB.NET
    پاسخ: 2
    آخرین پست: سه شنبه 03 خرداد 1390, 13:28 عصر
  3. سوال: استفاده از چند web user control در یک صفحه
    نوشته شده توسط javad_mjt در بخش ASP.NET Web Forms
    پاسخ: 1