نمایش نتایج 1 تا 6 از 6

نام تاپیک: چگونگی بازسازی فایلهای paradox که corrupt header شده اند؟

چگونگی بازسازی فایلهای paradox که corrupt header شده اند؟

درخواست نرم افزاری جهت بازسازی فایلهای paradox که corrupt header شده اند

--------------------------------------------------------------------------------

موارد بسیاری پیش آمده که فایل Paradox که با پسوند DB می باشد Corrupt Header شده و اطلاعات آن از بین می رود یا فایل اصلا باز نمی شود0 لطفا نرم افزاری ارائه نمایید تا اینگونه فایلها را بتوان بازسازی و اطلاعات آن را احیا کرد0 متشکرم0

سلام
    من هم جدید این مشکل را پیدا کرده ام
    و برنامه ام پیغام زیر را می دهد
    CORRUPT FILE - OTHER THAN HEADER , TABLE EMKANAT.DB

کاربر دائمی آواتار shobair
    محل زندگی
    تهران
    نقل قول نوشته شده توسط mohammadamin
    درخواست نرم افزاری جهت بازسازی فایلهای paradox که corrupt header شده اند

--------------------------------------------------------------------------------

موارد بسیاری پیش آمده که فایل Paradox که با پسوند DB می باشد Corrupt Header شده و اطلاعات آن از بین می رود یا فایل اصلا باز نمی شود0 لطفا نرم افزاری ارائه نمایید تا اینگونه فایلها را بتوان بازسازی و اطلاعات آن را احیا کرد0 متشکرم0
    سلام
    فایلوتون رو برام بفرستید به همراه یک جدول خالی و درست مشابه همون با همون فیلدها و همون ساختار.

شبیر

من خیلی راجه به این مشکل کارکردم این یکی از ضعف های کارکردن با بانکهای پارادوکس است به همین دلیل برنامه نویس های حرفه ای به ADO مثل اکسس و اسکیوال روی آورده اند که از شر اینگونه مشکلات رهایی یابند البته بعضی ها ادعا کرده اند که فایل خراب را با یک فایل سالم بدون اطلاعات و با همان استراکچر در هم کپی کنید مشکل حل میشود ولی در 99 درصد مواقع انهم در صورتی که فایل اندیکس نداشته باشد جواب نمیدهد

کاربر دائمی آواتار shobair
    محل زندگی
    تهران
    نقل قول نوشته شده توسط partorad
    من خیلی راجه به این مشکل کارکردم این یکی از ضعف های کارکردن با بانکهای پارادوکس است به همین دلیل برنامه نویس های حرفه ای به ADO مثل اکسس و اسکیوال روی آورده اند که از شر اینگونه مشکلات رهایی یابند البته بعضی ها ادعا کرده اند که فایل خراب را با یک فایل سالم بدون اطلاعات و با همان استراکچر در هم کپی کنید مشکل حل میشود ولی در 99 درصد مواقع انهم در صورتی که فایل اندیکس نداشته باشد جواب نمیدهد
    سلام

اگر کسی این مشکل رو داره جدولش رو برای من بفرسته، به همراه یک جدول خالی با همون ساختار، من درستش میکنم. کار راحتی نیست.

شبیر

کاربر تازه وارد آواتار yasak5
    محل زندگی
    امارات متحده عربی
    سلام،
    به این صفحه هم نگاه کن شاید مشکل رو حل کرد :
    http://info.borland.com/devsupport/bde/utilities.html

نقل قول نوشته شده توسط partorad
    من خیلی راجه به این مشکل کارکردم این یکی از ضعف های کارکردن با بانکهای پارادوکس است
    بورلند مدت زیادیه (فکر می کنم از اواخر 2000) اعلام کرد که گسترش بانک اطلاعاتی پاراداکس رو ادامه نخواهد داد و این پروژه رو متوقف کرد( به دلیل مشکلات مربوط در engine آن و احتمال خرابی بالا) و فقط به ارائه driver های موجود روی نسخه های بعدی دلفی اکتفا خواهد و از اون بعد بیشتر روی interbase سرمایه گزاری و تمرکز می کنه. همین طور از برنامه نویسان خواست که به جای پاراداکس سعی کنن بیشتر با interbase سیستم هاشون رو گسترش بدن.

تاپیک های مشابه

1. پایگاهparadox در کامپیوتر دیگر
    نوشته شده توسط lord_viper در بخش بانک های اطلاعاتی در Delphi
    پاسخ: 7
    آخرین پست: چهارشنبه 10 مرداد 1386, 16:52 عصر
  2. خطای جدول Paradox
    نوشته شده توسط داوود در بخش بانک های اطلاعاتی در Delphi
    پاسخ: 8
    آخرین پست: سه شنبه 12 مهر 1384, 14:57 عصر

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید