نمایش نتایج 1 تا 5 از 5

نام تاپیک: فارسی کردن منوهای یک برنامه Jar ؟؟

Exclamation فارسی کردن منوهای یک برنامه Jar ؟؟

سلام دوستان ، چطوری میشه منوهای یک برنامه موبایل Jar رابه فارسی تغییر داد ؟ لطفا راهنمایی کنید. ممنون

نقل قول: فارسی کردن منوهای یک برنامه Jar ؟؟

حتماً مي‌دونيد فايل‌هاي jar برنامه‌هاي جاوا هستند. البته بصورت يك zip فايل هستند كه با پسوند jar نامگذاري شده‌اند. يعني شما م‌تونيد پسوند اين فايل‌ها رو به zip تغير بدين و با برنامه‌هاي مثل winRar بازشون كنيد. ممكنه برنامه‌ي مورد نظرتون منوهاش را در يك فايل xml يا حتي txt نگهداري كند كه بعد از باز كردنش مي‌تونيد اون‌ها رو تغير بدين و بعد به فايل اصلي برگردونيد.
    ممكنه منوها رو بصورت ثابت در برنامه‌ها نوشته باشند در اينصورت بايذ فايل‌ها به سورس برگردونيد. كه اين كار با decompilerهاي java ممكن ميشه.
    البته بايد اضافه كنم آنچه گفتم 100% نيست برخي برنامه‌ها رو حفاظت مي‌كنند كه در اين صورت كار كمي مشكل خواهد شد.

موفق باشد

فایل حاوی منوهای برنامه رو پیدا کردم ، ولی زمانی که ویرایش می کنم و دوباره فایل رو وارد برنامه می کنم ، برنامه کار نمی کنه ، تو صفحه لود گیر می کنه!
    فایل منوها بدون پسونده ، و من با Notepad ویرایش می کنم (با تمام پسوندها هم ذخیره می کنم) بعد پسوند را حذف کرده داخل فایل Jar کپی می کنم ولی باز برنامه کار نمی کنه! تو صفحه لود گیر می کنه! لطفا دوستان راهنمایی کنن ممنون.

کار شما جدا از جنبه شرعی، برخلاف اصول حرفه ای برنامه نویسی هست.

ضمن عرض سلام و خسته نباشید خدمت شما دوست عزیزم MBT925 ، که واقعا تالار ویژوال بیسیک سنگ تموم گذاشتید و از فایلهای OCX شما استفاده کردیم

من فقط می خوام منوهای برنامه چت Mig33 رو فارسی کنم ، همین . چون خود شرکت Mig33 این برنامه رو برا اکثر زبانها مثل هندی ، پاکستانی ، ترکی و .... نسخه داده بیرون ولی زبان فارسی نیست ! ضمنا این برنامه کاملا رایگانه ،شرکت Mig33 این برنامه رو نمی فروشه که من با فارسی کردن منوهاش بخوام به این شرکت ضرر مالی بزنم، بلکه برعکس با فارسی شدن منوهای این برنامه تعداد کاربران ایرانی زیاد میشه ، که این به نفع Mig33 هست.
    از دوستان اگه در این مورد اطلاعاتی دارن ، لطفا راهنمایی کنند. ممنون.

تاپیک های مشابه

1. فارسی کردن برنامه ای که با C++‎ builder نوشته شده ؟
    نوشته شده توسط hamid_n در بخش برنامه نویسی با Borland C++‎ Builder
    پاسخ: 12
    آخرین پست: چهارشنبه 09 فروردین 1391, 08:44 صبح
  2. فارسی کردن منوهای یک تمپلیت آماده html
    نوشته شده توسط 0armin0 در بخش طراحی وب (Web Design)
    پاسخ: 1
    آخرین پست: پنج شنبه 22 دی 1390, 20:38 عصر
  3. فارسی کردن کیبورد و برنامه
    نوشته شده توسط ya30ien2 در بخش C#‎‎
    پاسخ: 1
    آخرین پست: شنبه 25 تیر 1390, 19:57 عصر
  4. فارسی کردن پیغام های برنامه
    نوشته شده توسط karzari در بخش مباحث عمومی دلفی و پاسکال
    پاسخ: 28
    آخرین پست: دوشنبه 04 مرداد 1389, 12:36 عصر
  5. راست به چپ کردن منوهای فارسی
    نوشته شده توسط __siavash__ در بخش برنامه نویسی در 6 VB