صفحه 2 از 4 اولاول 1234 آخرآخر
نمایش نتایج 41 تا 80 از 156

نام تاپیک: لطفا کاربران مورد نظر خود را برای مدیریت تالارهای مورد علاقه خود، معرفی نمایید.

کاربر دائمی آواتار clover
    محل زندگی
    اصفهان - اراک

نقل قول: لطفا کاربران مورد نظر خود را برای مدیریت تالارهای مورد علاقه خود، معرفی نمایید.

من هم علاوه بر این که علاقه دارم در بخش ASP.NET همکاری داشته باشم دوست خوبم آقای hamid_shrk رو هم گزینه ی مناسبی برای مدیریت این بخش می دونم.
    همچنین cyrusthegreat رو برای بخش طراحی وب پیشنهاد می کنم.

کاربر دائمی آواتار hamid-nic
    محل زندگی
    اصفهان

نقل قول: لطفا کاربران مورد نظر خود را برای مدیریت تالارهای مورد علاقه خود، معرفی نمایید.

سلام
    برای بخش دلفی آقای تاجیک ، عشایری و GOLD از بهترین گزینه ها هستند
    برای بخش پردازش تصویر آقای مصطفی ساتکی

سلام
    منم آقای محسن واژدی رو برای تالار VB6 پیشنهاد میکنم

کاربر دائمی آواتار SayeyeZohor
    محل زندگی
    ا-ص-ف-ه-ا-ن

با عرض شرمندگي آقاي شاهین عشایری رو يادم رفت

کاربر دائمی آواتار aminghaderi
    محل زندگی
    مشهد

سلام.
    ضمن تشکر از تصمیم مدیریت من هم آمادگی خودم رو برای کمک در مدیریت بخش های : Asp.net - توسعه وب - طراحی وب ، اعلام می کنم .
    -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    وظیفه می دونم تا افراد مورد نظرم رو یاد اور دوستان بشم :(دوستانی که نامشان خاطرم نیست ، حلال کنند.)
    1- دوست و استاد عزیزم جناب m.hamidreza برای بخش asp.net که ملاک : سواد فنی بالا - تجربه زیاد.
    2- دوست و استاد عزیزم جناب Asad.Safari برای بخش مهندسی نرم افزار و بخش های مورد تخصص ایشان . ملاک : سواد فنی بالا - تجربه زیاد (و احتمالا تحصیلات تکمیلی).
    3- دوست و استاد عزیزم جناب Alireza_Salehi برای بخش asp.net , هوش مصنوعی که ملاک : سواد فنی بالا - تجربه زیاد (و احتمالا تحصیلات تکمیلی).
    4- دوست خوبم d_derakhshani برای بخش های ASP.NET - Silver Light -Asp.Net MVC . ملاک : سواد فنی بالا - تجربه کاری - (و احتمالا تحصیلات تکمیلی).
    5- دوست عزیز و صمیمیم جناب Javad_Darvish_Amiry برای بخش asp.net که ملاک : سواد فنی بالا - تجربه زیاد + مطالعات فراوان + باسواد .
    6- دوست خوبم جناب karaji333 برای بخش asp.net . ملاک : سواد فنی بالا - تجربه زیاد + باسواد.
    7- دوست عزیزم جناب Negative_Se7en برای بخش ++c/c . ملاک : سواد فنی بالا - تجربه زیاد + باسواد.
    8- دوست خوبم جناب cyrusthegreat برای بخش طراحی وب . ملاک : سواد فنی بالا - تجربه کاری.
    9-دوست عزیزم جناب Saman-Hashemi (ملاک : سواد فنی بالا - تجربه کاری) و دوست خوبم جناب hamid_shrk (مورد تاید دوستان هستند) برای بخش asp.net

دوستانی که با توجه به سنشون رشد بالایی داشتند :
    10- دوست عزیزم LORD-AELX که دوستان هم معرفی کردن داشتند.
    11- دوست خوبم milad که وجدانا فکر نمی کردم از من 4 سال کوچکتر باشه برای بخش asp.net : ملاک : سواد فنی بالا - تجربه خوب .
    12- دوست عزیزم binyaft که با توجه به سن کمی که داره ، اطلاعات فنی خوبی داره (الان شاید برای کنکور فعالیتش کم شده) برای بخش PHP . ملاک : سواد فنی بالا .

برای انتخاب بخش مدیریت قصد جسارت نبوده ، فقط از روی شناخت من از دوستان بوده و فقط همین .
    دوستان و اساتیدی که فراموش شدند ، قبلا ازشون عذر خواهی می کنم ، حقیقتا بیشتر از این موارد خاطرم نمی یاد و نتونستم به خاطر بیارم.

کاربر دائمی آواتار saeidpsl
    محل زندگی
    مریخ

pdf
    سلام و خسته نباشد
    من میتونم بخش pdf رو مدریت کنم یعنی کتاب هرچه که فکرشو کنید دارم و میتونم در سایت قرارش بدم

مثلا
    کتاب آموزش C#‎‎‎‎ کتاب آموزش vb.net

کتاب آموزش vb 6 کتاب آموزش C++‎‎‎‎

اینجوری

چون برای بهتر شدن انجمن نیازه و انجمن جذاب تر میشه و پر بیننده تر میشه

کاربر دائمی آواتار barnamenevisforme
    محل زندگی
    تهران،شیراز و میشه گفت تقریبا همه جای ایران

سلام
    بخش VB.NET :
    سیاوش ابراهیمی،فرید نجفلو،alimanam

من علاقمند هستم که در تالار SQL همکاری کنم.

کاربر دائمی آواتار jafar2012
    محل زندگی
    ایران *****

سلام
    گفتگوی عمومی کامپیوتر و فناوری اطلاعات

می تونم هم خوب فعالیت کنم و مدریت کنم وقت خالی هم زیاد دارم کار مدیریتی هم تا حالا کردم البته نه تو کار سایت

با سلام.
    من دوستان عزیز baktash.n81@gmail.com و Galawij و Reza_Yarahmadi‏ رو برای تالارهای T-sqL و طراحی بانکهای اطلاعاتی پیشنهاد میکنم.

منتظر تایید آدرس ایمیل

سلام؛آقای cyrusthegreat رو برای بخش طراحی وب توصیه میکنم.

نقل قول نوشته شده توسط Win_RT مشاهده تاپیک
    در این نوع انجمن ها زیاد بودم.متاسفانه معمولا مدیران انتخابی فقط چند ماه اول به انجمن میرسن و بعد از اون به امون خدا ولش می کنن،به همین خاطر توصیه می کنم کسانی رو مدیر نکنیم که بعد از مدتی تنها تفاوتشون با دیگران متفاوت بودن رنگ نام کاربری اونها باشه.
    سلام.
    فرمایش شما کاملا متین، اما آیا حقیقتا افرادی که انجمن ها رو به حال خودشون رها کرده بودن با چنین نیتی مدیریت تالاری رو عهده دار شده بودن؟ مطمئنا خیر... گمان نمی کنم کسی وظیفه ای رو برای رها کردنش عهده دار بشه. ما هم توان تشخیص این موضوع رو از قبل از انتخاب افراد نداریم و بنا به تمایل افراد برای همکاری در امور سایت هستش که اونها رو انتخاب می کنیم؛ نه حدس و گمانی که میشه در رابطه با نوع فعالیت آتی اونها زد. ما هر وقت به این نتیجه برسیم که فعالیت مدیری (در امور مدیریتی سایت و نه پاسخگویی به تاپیک ها؛ چون پاسخگویی به تاپیک ها نیاز به دسترسی مدیریتی نداره) کاهش چشمگیری پیدا کرده، مجبوریم از حضورشون مرخص بشیم و افراد دیگری رو جایگزین اونها کنیم. چند روز پیش نیز 10 نفر از مدیرانی که بنا به دلائل مختلف فرصت مدیریت تالارهای تحت کنترلشون رو نداشتن به بخش VIP منتقل شدن و تصمیم بر این شد که مدیران جدید هر بخش رو کاربران سایت معرفی کنن (که منجر به ایجاد این تاپیک شد).

موفق باشید.

سلام

پیشنهاد:
    اقای اسد صفری (Asad.Safari) برا بخش مهندسی نرم افزار
    یوزر Elham_gh‏ برا تالار تحلیل و طراحی نرم افزار
    یوزر Nima NT و Raham برا امنیت نرم افزار
    اقای مسعود طاهری (اکانتشو نمیدونم) برا بخش Linq ADO.Net (مدیر سایت نیک اموز هست فک کنم)

و تشکر و قدردانی از مدیرهای فعلی بابت کمک های بی منت و پاداش؛ خصوصا یوزر Programmer، Mahmood_M، WhiteHat، You-See، حمیدرضاصادقیان، gwbasic، r00tkit، مهدی عسگری (که متاسفانه یوزرش VIP شده!) و ...

نقل قول نوشته شده توسط mehdi.mousavi مشاهده تاپیک
    سلام.
    فرمایش شما کاملا متین، اما آیا حقیقتا افرادی که انجمن ها رو به حال خودشون رها کرده بودن با چنین نیتی مدیریت تالاری رو عهده دار شده بودن؟ مطمئنا خیر... گمان نمی کنم کسی وظیفه ای رو برای رها کردنش عهده دار بشه. ما هم توان تشخیص این موضوع رو از قبل از انتخاب افراد نداریم و بنا به تمایل افراد برای همکاری در امور سایت هستش که اونها رو انتخاب می کنیم؛ نه حدس و گمانی که میشه در رابطه با نوع فعالیت آتی اونها زد. ما هر وقت به این نتیجه برسیم که فعالیت مدیری (در امور مدیریتی سایت و نه پاسخگویی به تاپیک ها؛ چون پاسخگویی به تاپیک ها نیاز به دسترسی مدیریتی نداره) کاهش چشمگیری پیدا کرده، مجبوریم از حضورشون مرخص بشیم و افراد دیگری رو جایگزین اونها کنیم. چند روز پیش نیز 10 نفر از مدیرانی که بنا به دلائل مختلف فرصت مدیریت تالارهای تحت کنترلشون رو نداشتن به بخش VIP منتقل شدن و تصمیم بر این شد که مدیران جدید هر بخش رو کاربران سایت معرفی کنن (که منجر به ایجاد این تاپیک شد).

موفق باشید.

فرمایش شما هم متین.طرف حساب پست من شما نبودید،بلکه مدیران کنونی سایت و کسانی که می خوان در آینده مدیر بشن بود و از این پستم هدفی داشتم.همچنین از پست بعدیش هم همدفم این بود که مدیران آینده از فرد مذکور الگو بگیرند.
    اما بین خودمون بمونه خیلی زرنگیدا

قسمت مهندسی نرم افزار به خصوص پردازش تصویر یک مدیر خوب لازم داره چون عملا این قسمت سایت غیر فعاله - هیچکس پاسخگو نیست ! در ضمن بعضی از کاربران درخواست شماره موبایل می کنند این موضوع رو هم رسیدگی کنید !

کاربر دائمی آواتار aserfg
    محل زندگی
    Asp+.net

سلام و عرض خسته نباشید برای یکی از تالارهای سی شارپ و یا asp.net اعلام آمادگی می کنم .
    با تشکر

با سلام.
    بنده هم دوست داشتم تو این نظر سنجی شرکت کنم.
    بنده جناب مجتبی تاجیک ، جناب شاهین عشایری رو برای مدیریت بخش دلفی پیشنهاد میکنم.
    البته 4دوست خوبم حضرات : SAASTN و cyberfox و joker و gbg‏ هم بار علمی لازم و هم توانایی مورد نیاز رو دارند ، اما با شرایط کاری و تایم سر زدن به سایت ، میشه نتیجه گیری کرد که سرشون شلوغ هست ، و مایل به همکاری در این زمینه نیستند.
    ممنون از همه عزیزان.

با سلام و خسته نباشید
    انتخاب بنده برای تالار vb.net جناب آفای سیاوش ابراهیمی است .که واقعا لیاقتش رو داره.

کاربر دائمی آواتار shahryari
    محل زندگی
    آذربايجان

با سلام و تشکر از مدیریت سایت
    -------------
    آقایان سیاوش ابراهیمی و alimanam در قسمت VB.NET انصافا خیلی فعال هستند
    با تشکر از ایشان

همچنین آقای ASKaffash برای بخش SQL SERVER , T-SQL

کاربر دائمی آواتار JalaliMehr
    محل زندگی
    صندلی جلوی کلاس

با سلام و خسته نباشید

جناب مصطفی ساتکی برای بخش پردازش تصویر را پیشنهاد می کنم

منتظر تایید آدرس ایمیل

آقای mehdi.mousavi لطفاً مدیریت بیشتری روی تالار VB6 داشته باشید.
    و لطفاً سوال های بی پاسخ در بخش VB6 را پاسخ دهید.
    یا حداقل تعداد مدیران VB6 را از 2 تا خیلی بیشتر کنید
    تازه دارم می فهمم چرا VB6 منسوخ شده!
    آخرین ویرایش به وسیله mohammadriano : چهارشنبه 07 تیر 1391 در 14:14 عصر

سلام
    بنده Saman-Hashemi و hamid_shrk و d_derakhshani را برای بخش asp.net پیشنهاد میکنم
    ملاک انتخاب بنده سواد و تجربه کاری و کیفیت پاسخگویی در تایپیک هاست
    آقای fakhravari نیز حضور فعال و مفیدی در تالار asp.net دارند
    ممنون
    آخرین ویرایش به وسیله neda555 : دوشنبه 12 تیر 1391 در 12:07 عصر

کاربر دائمی
    محل زندگی
    خراسان رضوی

باسلام وتشکر
    کاربر Esmail Solhkhah تو بحث گزارش سازها قسمت stimulate واقعا زحمت کشیدند من یادگیری نرم افزار رو مدیون ایشون هستم.
    کاربر uniqueboy_ara هم در زمینه linq و EF فعالیت خوبی داشتند
    تشکر از تمام دوستان
    آخرین ویرایش به وسیله shocraneh : سه شنبه 06 تیر 1391 در 18:37 عصر

با سلام

جناب Farid.N فرید نجفلو هم پست آموزشی خوب گذاشته هم به سئوالات پاسخگو هست.؟

با تشکر/

کاربر دائمی
    محل زندگی
    سرزمین کوروش کبیر

به نام خدا
    با سلام خدمت شما عزیزان و دست اندرکاران زحمت کش این سایت؛ امیدوام همیشه و در هر کجا که هستید خوب و سلامت باشید.
    با اجازه تون میخواستم برای بخش طراحی وب آقای cyrusthegreat رو معرفی کنم.
    تخصص و سطح علمی شون به نظر من تو این بخش خوبه و میتونه برای کاربران عزیزمون مفید و مثمر ثمر واقع بشه.

کاربر تازه وارد
    محل زندگی
    Matrix

سلام من هم آقای بهروز عباسی رو برای تالار دلفی یا vb پیشهناد می کنم

با عرض سلام،
    اول از همه از تمام دوستانی که به من لطف داشتن و من رو شرمنده خودشون کردن تشکر میکنم.
    بنده برای تالار asp.net آقای fakhravari رو پیشنهاد میکنم، ایشون خیلی فعال هستند و مرتبا سر میزنند به تالار، میتونن گزینه مناسبی باشند.
    برای تالار طراحی وب هم آقای cyrusthegreat رو معرفی میکنم، دلیلم هم اول سواد بالا و حضور فعال هست و نکته دیگه ای که وجود داره ایشون تو طراحی وب بین asp.net و php با تعصب قضاوت نمیکنن با اینکه خودشون php کار هستن، دوستانی که تو این تالار فعال باشند میفهمند چی میگم.

جا داره تا از استاد موسوی هم تشکر کنم که واقعا دلسوزانه دارند این مرجع فارسی رو مدیریت می کنند. واقعا باید قدر همچین انسان هایی رو دونست.
    اهدای عضو اهدای زندگی
    --------------------------------------------------
    آخرین پروژه ها :
    آنتی ویروس کسپرسکی آنلاین --- فروشگاه آنلاین بیت دیفندر

آنتی ویروس بیت دیفندر --- دوتخته: نقد و بررسی هتل های ایران و جهان --- پشم شیشه ، پشم سنگ و کارتن پلاست ایران --- کسپرسکی

--------------------------------------------------

Zero Defect
    مهمان

Lightbulb نقل قول: لطفا کاربران مورد نظر خود را برای مدیریت تالارهای مورد علاقه خود، معرفی نمایید.

با سلام و عرض تشکر بخاطر این سایت خوب و پربار
    من برای تالار اکسس اساتید بزرگواری چون جناب امیری (Abbas Amiri) و جناب پیروز مهر (Zero Defect) رو پیشنهاد میدم...
    امیدوارم با تغییر مدیریت تالارها، این روند رکود و عدم نظارت سر و سامون پیدا کنه...
    موفق باشید
    یا علی

با سلام و تقدیر و تشکر بابت سایت بسیار بسیار خوبتون

منم برای تالار اکسس، اساتید عزیز و بزرگواری چون جناب استاد پیروز مهر (Zero Defect) و جناب استاد امیری (Abbas Amiri) که واقعاً زحمات زیادی کشیده اند و میکشن رو پیشنهاد میکنم.

البته جای تقدیر و تشکر از زحمات مدیران فعلی محفوظه

باتشکر از مدیریت سایت به خاطر پیشنهاد دموکراتیکشان ، بنده کاربر محترم Zero Defect را بعنوان اولین گزینه بدلیل دانش وسیع در شاخه های مختلف و حداقل یکی از کاربران عزیز emami.sie, mazoolagh, RESMAILY بدلیل تجربه و تخصص در زمینه اکسس در تالار اکسس پیشنهاد می کنم
    ضمن عرض سلام و با تشکر از نظر لطف دوستان

متاسفانه بنده قادر به پذیرفتن این مسئولیت نیستم .

گزینه ای خاص هم مد نظرم نیست که بخوام پیشنهاد بدم

پذیرش مدیریت برای هر فرد تنها پذیرش یک عنوان نیست , بلکه پذیرش یک مسئولیته , امری که شخصی هستش و هر کسی خودش باید این توان رو در خودش احساس کنه

:.:.:.

ولیکن صحبتی با دوستمون , جناب آقای موسوی عزیز

نمیدونم اینجا و در بین معرفی گزینه ها , محل مناسبی برای درج این مطلب هست , یا خیر ( اگر مرتبط نیست , لطفا حذف کنید )

همونطوری که خاطر مبارکتون هست در پی رخداد یکسری مسائل که نشان از ناپختگی یکی از دوستان داشت , مسائلی رو در پیغام خصوصی مطرح کردم , مجددا جهت بررسی و مد نظر قرار دادن , بخشی از اون رو درج میکنم :

...
    شما استاد بنده هستید ولی من یک نکته مدیریتی رو که واقعیت موجوده مطرح میکنم تا با مدیرانتون در میون بذارید :

یک سازمان به دو بخش تقسیم میشه

یک بخش سازمان رسمی : فرضا مدیران , روسا و یا کسانی که عنوانی رسمی دارند

بخش دوم سازمان غیر رسمی : اعضای اون میتونن هیچ یک از اعضای سازمان رسمی هم نباشند ( ولی میتونن همزمان در داخل اون هم قرار داشته باشند )
    این افراد , طیفی هستند که متخصص بوده , رابطه داشته و یا مواردی از این دست رو پوشش میدن

یک واقعیت وجود داره , که به تناسب میزان تفوق این دو بر شرایط جاری مرتبا در حال تغییر هستش , در برخی مواقع نظر غالب از سوی سازمان رسمی و در برخی موارد از سوی سازمان غیر رسمی صادر میشه

ولی نکته ای که هست این دو گروه الزاما باید با هم همکاری لازم رو داشته باشند
    ....
    جناب آقای موسوی , اگر مدیران ارشد و تصمیم گیرندگان کلان ( از جمله خود شما ) , بتونند به گونه ای رفتار کنند که تعادل نسبی بین این دو گروه رعایت بشه , بدون اینکه لطمه ای به منافع اون دو وارد بشه , به قطع در تصمیم گیری های آتی خودتون موفق خواهید بود , در غیر اینصورت یا مدیر به دلیل عدم امکان اعمال توان مدیریتیش دلسرد میشه و یا گروه سازمان غیر رسمی به دلیل اجحافی که در حقش شده , مشارکتی در فعالیتها نخواهد داشت ( در حالت بحرانی , سنگ اندازی خواهد کرد )

در هر دو حالت متضرر واقعی در وحله اول , کاربران و در وحله دوم صاحبان فروم هستند , هیچ یک از دیگر دو گروه ( رسمی/غیر رسمی ) متضرر نیستند , چرا که هر دوی اون گروهها به نوعی سرویس دهندگان اصلی به فعالیتهای جاری و اصلی موجود در فروم هستند ( آموزش <---> کنترل )

متاسفانه این امر به وضوح مشخصه که هیچ برنامه ریزی هدفمندی در خصوص رعایت این مبحث وجود نداره و تنها به صورت سلیقه ای و گذرا اعمال میشه , اگر هم احیاناً وجود داشته فاقد کارآمدی و کفایت لازم بوده

تصمیم گیریهای سلیقه ای و گاهاً هیجانی از سوی برخی از اعضای کادر مدیریت , به قطع منجر به تزلزل جایگاه مدیریت مورد نظر خواهد شد

اینگونه مدیری به قطع مورد هجمه بی امان کاربران منتصب به سازمان غیر رسمی واقع خواهد شد

نتیجه نهایی , بی انگیزه شدن مدیر و در نهایت مستعفی شدنش خواهد بود

دوست من , جناب آقای موسوی , مطالب فوق بخشی از واقعیتهای اصول مدیریت هستش , و میزان پذیرش و یا عدم پذیرش اون تاثیری در خود واقعیت نخواهد داشت

ولی به عنوان یک توصیه از جانب یک دوست , با توجه به اینکه فروم برنامه نویس یک فروم علمی و مبتنی بر بسط دانش فنی هستش , بیشترین امتیاز تنها و تنها میزان توان علمی باشه و بس , مابقی فرعیات هستند و در صورت وجود گزینه های معادل و همسطح میبایست در معادلات گزینش مد نظر قرار بگیرند

مثلی عامیانه و متداول وجود داره که میگه :

چوب معلم گله , هر کی .....

حتی اگر برخوردی از سوی مدیری بشه که از نظر عملی توانمند باشه ( در واقع معلم هم باشه ) , به قطع میزان عدم رضایت کاربر , خیلی کمتر از حالتی هستش که مدیر نقش مبصر کلاس رو بازی کنه , همه ما خاطرات خوبی از مبصرهامون نداریم ولی معلمهامون رو با همه خوبیها و بدیهاشون به نیکی یاد میکنیم و براشون احترام قائلیم

امیدوارم در انتخاب کادر مدیریت موفق باشید

آقا من یه پیشنهاد دارم براتون.

نظرتون چیه که هر کسی مدیریت تایپیک خودش رو داشته باشه یعنی این که بتون حذف پست و ... بتونه خودش انجام بده.
    این جوری یه مزیتی که داره اینه که مسئولیت مدیرهای تالار هم کم تر میشه. و اگه یه احداث کننده تایپیک پستی رو ببینه که ربطی به تایپیک نداره رو می تونه حذف کنه./

پیروز باشید.(-:

کاربر دائمی
    محل زندگی
    کاشان

آقای تاجیک برای بخش دلفی .

محل زندگی
    ا-ص-ف-ه-ا-ن

سلام من هم آقای بهروز عباسی رو برای تالار دلفی یا vb پیشهناد می کنم
    دوست عزيز آقاي N30TheM4TRIX ، شما بر چه مبنايي مي گيد فلان فرد براي تالار x يا y مي تونه مديريت كنه؟
    به نظر من تاكيد مي كنم به نظر من يك نفر نميتونه كاملا به دو مبحث خاص مسلط باشه
    البته من با آقاي عباسي مشكلي ندارم ولي بهتره تو نظر دادن يك كم دقيق تر باشيم
    ايشون از نظر علمي در سطح بالايي هستند

محل زندگی
    ا-ص-ف-ه-ا-ن

نقل قول نوشته شده توسط mrg_vb مشاهده تاپیک
    آقا من یه پیشنهاد دارم براتون.

نظرتون چیه که هر کسی مدیریت تایپیک خودش رو داشته باشه یعنی این که بتون حذف پست و ... بتونه خودش انجام بده.
    این جوری یه مزیتی که داره اینه که مسئولیت مدیرهای تالار هم کم تر میشه. و اگه یه احداث کننده تایپیک پستی رو ببینه که ربطی به تایپیک نداره رو می تونه حذف کنه./

پیروز باشید.(-:
    من يك كم با حرف شما مخالفم
    چون ممكنه كسي كه تاپيك رو ايجاد مي كنه
    1- ممكنه مثل من آماتور باشه و به قوانين تالار يا فاروم آشنا نباشه
    2- درست نيست كسي كه تاپيك رو ايجاد كرده بتونه اون رو مديريت كامل كنه چون ممكنه به فاروم لطمه وارد بشه و كسي خبر دار نشه تا زماني كه سايت كاملا بسته بشه (مثلا نوشتن متن هايي بي ارتباط به تاپيك و ...)

کاربر دائمی آواتار ASKaffash
    محل زندگی
    تهران

سلام
    جناب mehdi.mousavi اگر میخواهید نتیجه خوبی بدست آورید موضوع مدیر تالار را با افراد فنی تالار تفکیک کنید همانطور که می دانید افراد فنی خیلی حوصله درگیر شدن با همه پستها را ندارند و بیشتر علاقه مند به پاسخ دادن سئوالات سخت / جدید / فنی / غیر تکراری و در مواردی جلوگیری از یک بدآموزی فنی دارند علیهذا شایسته است دو فهرست تهیه نمائید : فهرست اول افراد با زمان و حوصله و صبوری زیاد و تخصص قابل قبول برای آن تالار و فهرست خیلی فنی برای آن تالار حال پس از انتصاب افراد واجد شرایط برای هر تالار فهرست افراد فنی را در اختیار تالار مورد نظر قرار دهید تا این افراد به مدیر تالار کمک کرده و سئوالات سخت و فنی را پاسخ دهند و مدیر تالار به وظیفه اصلی خود یعنی به مدیریت به پردازد با این روش کنونی فقط یک فهرست غیر قابل جمع بندی حاصل می شود.

محل زندگی
    مشهد

موضوع مدیر تالار را با افراد فنی تالار تفکیک کنید همانطور که می دانید افراد فنی خیلی حوصله درگیر شدن با همه پستها را ندارند و بیشتر علاقه مند به پاسخ دادن سئوالات سخت / جدید / فنی / غیر تکراری و در مواردی جلوگیری از یک بدآموزی فنی دارند
    ولی فقط افراد فنی هر تالار توانایی تشخیص : مفید بودن پاسخ ها ، تکراری بودن تاپیک ، بی ربط بودن پاسخ ها و.... را دارند.
    و توانایی ارائه راه حل منطقی را در شرایطی بهرانی و همچنین توانایی تشخیص پاسخ حق و درست بین افراد در یه تاپیکی که اختلاف سلیقه ها بالا گرفته شده را دارند و می تونند حرف اخر را بزنند ، تا تاپیک به نتیجه برسه و هم وقتی از نظر بار علمی مدیر قوی باشه ، اکثریت حرف را قبول می کنند ، جز افرادی که احساس خود برتری و... و به اصلاح self oriented هستند ، که اون ها رو هم کاریش نمی شه کرد.

من با این پاراگراف کاملا موافقم :
    با توجه به اینکه فروم برنامه نویس یک فروم علمی و مبتنی بر بسط دانش فنی هستش , بیشترین امتیاز تنها و تنها میزان توان علمی باشه و بس , مابقی فرعیات هستند و در صورت وجود گزینه های معادل و همسطح میبایست در معادلات گزینش مد نظر قرار بگیرند

مثلی عامیانه و متداول وجود داره که میگه :

چوب معلم گله , هر کی .....

حتی اگر برخوردی از سوی مدیری بشه که از نظر عملی توانمند باشه ( در واقع معلم هم باشه ) , به قطع میزان عدم رضایت کاربر , خیلی کمتر از حالتی هستش که مدیر نقش مبصر کلاس رو بازی کنه , همه ما خاطرات خوبی از مبصرهامون نداریم ولی معلمهامون رو با همه خوبیها و بدیهاشون به نیکی یاد میکنیم و براشون احترام قائلیم
    کما اینکه تا الان هم افرادی که مدیر بودن هم به همین صورت بودند ، حد اقل در تالار هایی که من تردد داشتم به این شکل بوده .
    یه پیشنهادی هم داشتم ، اگر می شد ، اساتید و افراد حرفه ای هر تالار که بنا به شرایطشان (کمبود وقت و بی حوصلگی و...) قادر به پذیرش مسولیت مدیریت نیستند ، به بخش vip منتقل می شد ، خیلی خوب بود ، این طوری حتی افرادی که تازه عضو تالار می شوند ، می توانند از روی ارم VIP تشخیص بدهند که ایشان استاد هستند و پاسخ ارئه شده ، بهترین پاسخ دم دست بوده که به او داده شده است .
    آخرین ویرایش به وسیله aminghaderi : چهارشنبه 07 تیر 1391 در 09:24 صبح دلیل: افزودن پیشنهاد

کما اینکه تا الان هم افرادی که مدیر بودن هم به همین صورت بودند ، حد اقل در تالار هایی که من تردد داشتم به این شکل بوده .
    یه پیشنهادی هم داشتم ، اگر می شد ، اساتید و افراد حرفه ای هر تالار که بنا به شرایطشان (کمبود وقت و بی حوصلگی و...) قادر به پذیرش مسولیت مدیریت نیستند ، به بخش vip منتقل می شد ، خیلی خوب بود ، این طوری حتی افرادی که تازه عضو تالار می شوند ، می توانند از روی ارم VIP تشخیص بدهند که ایشان استاد هستند و پاسخ ارئه شده ، بهترین پاسخ دم دست بوده که به او داده شده است .
    همین الان هم سایت همچین روندی داره ، همین چند روز پیش عنوان کاربری تعدادی از مدیران به VIP تغییر پیدا کرد .

محل زندگی
    مشهد

نقل قول نوشته شده توسط مجتبی تاجیک مشاهده تاپیک
    همین الان هم سایت همچین روندی داره ، همین چند روز پیش عنوان کاربری تعدادی از مدیران به VIP تغییر پیدا کرد .
    نه ، منظورم کسانی هست که تا بحال مدیرت رو قبول نکردند یا شاید هم بهشون پیشنهاد نشده بوده ، زیاد هستند .

من به این موندم که آقای تاجیک با این تعداد پست و تشکراشون الان باید VIP می بودن نه اینکه الان تازه بیان کاندید بشن واسه مدیریت بخش دلفی!

سلام.
    این لیستی از کاربرانی هستش که تا الان برای پذیرش سمت مدیریت تالارها کاندید شده اند:

Access:
    Abbas Amiri
    Zero Defect
    emami.sie
    mazoolagh
    RESMAILY

Android:
    Powerboy

VB6:
    محسن واژدی
    Veteran
    بهروز عباسی

C#‎‎:
    mafaman2003
    Arash_janusV3
    فرید نجفلو
    arash ghafori
    Esmail Solhkhah
    Sirwan Afifi
    Ricky22
    aserfg

QT:
    alamate_aoal
    kitten

SQL Server (T-SQL):
    fakari66
    baktash.n81@gmail.com
    Galawij
    Reza_Yarahmadi
    ASKaffash

Delphi:
    SAASTN
    Gold
    مجتبی تاجیک
    شاهین عشایری
    joker

VB.NET:
    سیاوش ابراهیمی
    فرید نجفلو
    alimanam

C++‎‎:
    Negative_Se7en

ASP.NET:
    aminghaderi
    hamid_shrk
    mahmood_4246
    clover
    m.hamidreza
    Alireza_Salehi
    d_derakhshani
    karaji333
    Saman-Hashemi
    milad
    LORD-AELX
    aserfg
    Saman-Hashemi
    fakhravari

PHP:
    binyaft

پردازش تصویر:
    mostafa.sataki

Mono:
    FastCode

Web Design:
    cyrusthegreat

مهندسی نرم افزار:
    Asad.Safari

تحلیل و طراحی نرم افزار:
    Elham_gh

امنیت نرم افزار:
    Nima NT
    Raham

گزارشگیری:
    Esmail Solhkhah

Linq/EF:
    uniqueboy_ara

لطفا دقت کنید که این لیست صرفا بیانگر نظرات دوستان تا بدین لحظه هستش. این لیست رو هنوز باز میذارم، تا اگر مایل بودید، افراد دیگه ای رو نیز معرفی کنید. در نهایت، تعداد پست ها، کیفیت پاسخگویی به تاپیک ها، تمایل یا عدم تمایل افراد به پذیرش سمت مدیریت و ... رو بررسی کرده و در صورت صلاحدید مدیریت اون بخش رو به افراد انتخابی واگذار می کنیم.

ممنون و موفق باشید.

پاورقی: لطفا مقوله مدیریت تاپیک ها رو با توانایی فنی افراد اشتباه نگیرید. چه بسا مدیرانی که سواد فنی بالایی نداشته اند، اما در کار مدیریت تاپیک ها بسیار موفق بوده اند (یا بالعکس). شما فکر می کنید اگر قرار باشه بر اساس توانایی افراد، مدیریت بخشی رو انتخاب کنیم، این سایت در نهایت چند تا مدیر "شایسته" خواهد داشت؟ چه بسا افراد بی سوادی که تو این سایت خیلی ها بهشون میگن استاد و در مقابل افرادیکه فقط 10-12 تا پست دارن، اما میشه تفاوت رو در نوشته های اونها بخوبی حس کرد (و هیچکس بابت نوشته های اونها، ازشون تشکر هم نمیکنه). هر وقت بحث به اینجا میکشه، یاد چند تا تاپیک اولم در سایت می افتم. من هم اون روز، 7-8 تا پست بیشتر نداشتم. در این روزگار هم هستن افرادیکه پاسخ های فنی صحیحی میدن، اما مورد هجوم نظرات افرادی با N پست قرار میگیرن و ...
    آخرین ویرایش به وسیله mehdi.mousavi : یک شنبه 11 تیر 1391 در 11:32 صبح دلیل: نام یک نفر فراموش شده بود.

سلامي دوباره
    من قبلا آقاي واژدي رو انتخاب کردم و چون خودم هر روز چند بار ميام به سايت سر ميزنم و تو سايت هستم خواستم خودم هم مدير بخش VB6 بشم و تاپيکها رو کنترل کنم.
    البته با اجازه اساتيد بزرگوار.
    آخرین ویرایش به وسیله MohammadGh2011 : پنج شنبه 08 تیر 1391 در 21:33 عصر

صفحه 2 از 4 اولاول 1234 آخرآخر

تاپیک های مشابه

1. کمک برای یک تازه کار در انتخاب زبان مورد نظر خود
    نوشته شده توسط sadegi در بخش برنامه نویسی مبتنی بر Microsoft .Net Framework
    پاسخ: 12
    آخرین پست: شنبه 22 خرداد 1395, 14:20 عصر
  2. سوال: در گرید برای یک ستون کنترل مورد نظر خود را اضافه نماییم
    نوشته شده توسط mostafa_zamani در بخش Foxpro
    پاسخ: 0
    آخرین پست: شنبه 30 مرداد 1389, 17:31 عصر
  3. سوال: چگونه می توانم Event مورد نظر خود را ایجاد کنم؟
    نوشته شده توسط saed2006 در بخش C#‎‎
    پاسخ: 15
    آخرین پست: یک شنبه 29 فروردین 1389, 12:58 عصر
  4. پاسخ: 1
    آخرین پست: شنبه 25 شهریور 1385, 08:43 صبح
  5. چگونه می توان فرم با شکل مورد نظر خود را ساخت؟
    نوشته شده توسط mr_esmaily در بخش VB.NET
    پاسخ: 7
    آخرین پست: پنج شنبه 06 شهریور 1382, 11:39 صبح

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •