صفحه 3 از 4 اولاول 1234 آخرآخر
نمایش نتایج 81 تا 120 از 156

نام تاپیک: لطفا کاربران مورد نظر خود را برای مدیریت تالارهای مورد علاقه خود، معرفی نمایید.

کاربر دائمی آواتار Saeed_m_Farid
    محل زندگی
    فضای تهی میان دیوارها

نقل قول: لطفا کاربران مورد نظر خود را برای مدیریت تالارهای مورد علاقه خود، معرفی نمایید.

نقل قول نوشته شده توسط مجتبی تاجیک مشاهده تاپیک
    همین الان هم سایت همچین روندی داره ، همین چند روز پیش عنوان کاربری تعدادی از مدیران به VIP تغییر پیدا کرد .
    یه چیز میخوام بگم، یعنی مونده بود تو گلوم خیلی وقته ولی قبلش از تمام مدیران گل که VIP شدن خواهش می‌کنم بخاطر این پست منو ببخشن، اگه احساس کردن نظرم نابحا بوده ... چون بنظر من قضاوت برای هیچ انسانی خلق نشده و مطلقاً از آنِ خداست؛ ولی ما بعضی وقتها هست که مجبوریم نظر خودمون رو در مورد دیگران و شرایط و ... ابراز کنیم، چون خدا زیاد با این پایین ها حال نمی‌کنه ...
    ضمناً می‌تونین بگین عجب آدم بیکاریه این! چندتا کیبرد عوض کردی و ... ناراحت نمیشم؛ ولی از دید من اینا آف تاپیک نیستن ...
    ===============
    من یه زمانی وقتی به لیست VIP ها نگاه میکردم، تنم می‌لرزید از بی‌سوادی و اینکه 10 سال هم من شبانه روز مطالعه کنم بازم به گرد پاشون نمیرسم، بعضی ها مثل Inprise که واقعاً اسطوره ان برای من نوعی! که هروقت ببینم خیلی دماغم باد کرده، میرم دو سه تا از پست هاش رو میخونم، حالم گرفته میشه و می‌شینم سرجام، بعدش زل میزنم به اون تابلو تسلیت رواعصاب و آرزو میکنم کاش یکبار دیگه یه پستی بزنه هرجا که هست و بفهمم اون آواتار یه شوخی مسخره بوده؛ یا مثلاً این اساتید (که سن پائین هم توشون هست):

یا از جدیداً به لیست موردنظر عزیمت کردگان:

خوب از دید من اینا رو نمیشه با دیگر اساتید و کاربلدها! که تو اون لیست هستن یکجا گذاشت. بلا تشبیه! پیامبرها هم اولی‌العزم دارن و غیر... و چون اکثر ما استاد علوم دینی نیستیم و دید برنامه‌نویسی واسه ماها قابل لمس‌تر هست، بازم بلا تشبیه! فرض کنید بخوایم اساطیر برنامه نویسی مثل لیست زیر رو :

و بعضی از بقیه که تو این لیست هستن و دیگه نمیخوان طولانی بشه رو با اینا تو یه لیست قرار بدیم:

خوب اینا هم کارهای بزرگی انجام دادن و بیشتر مردم اون لیست قبلی رو اصلاً نمیشناسن، ولی اینا کجا و اونا کجا!!!

مثلاً فرض کنید خدای نکرده mehdi.mousavi، علی کشاورز، علیرضا مداح یا ... از اینجا برن! بازم تو لیست VIP قرار میگیرن و من نوعی دوست دارم جاشون جدا باشه؛ مثلاً اسم اینا میشه Myth :دی (مراتب بهشتی بالاتر )
    ببخشید زیاد فک زدم، ولی بنظرم باید مطرح میشد ...

نقل قول: لطفا کاربران مورد نظر خود را برای مدیریت تالارهای مورد علاقه خود، معرفی نمایید.

ببخشید سوال نامربوط می پرسم،کنجکاوم بدونم آقای Inprise قبل اینکه VIP بشن مدیر بخش بودن یا مدیر کل؟

نقل قول نوشته شده توسط Win_RT مشاهده تاپیک
    ببخشید سوال نامربوط می پرسم،کنجکاوم بدونم آقای Inprise قبل اینکه VIP بشن مدیر بخش بودن یا مدیر کل؟
    ایشون مدیر کل بودند.

حالا که اینجوری شد بگذارید یک سوال مرتبط تر بپرسم
    آقای https://barnamenevis.org/member.php?10875-Hamid_PaK
    به نظر میاد قبلا مدیر بخش Flash & ActionScript بوده اند،پس چرا ایشون VIP نشدن؟

برای اینکه بحثم کمی بیش تر مرتبط بشه من به آقای eshpilen برای مدیریت بخش php رای میدم.

سلام به همگی
    برای تالار سی شارپ mafaman2003 فرد شایسته ای هستن چون پیگیر مطالب هستن و پاسخ های مناسب و کاملی به موضوعات میدن.
    همگی خوش باشید

کاربر دائمی آواتار Galawij
    محل زندگی
    شاره که م سنه

سلام.
    جا داره از تدبیر مدیریت محترم سایت برای این نظر سنجی تشکر کنم و امیدوارم به صورت دوره ای این کار انجام بشه و این نظر خواهی صورت بگیره (این طوری خیلی بهتره از هر لحاظ).
    چون بیشترین فعالیتم تو تالار T-SQL و زیر تالار آن(تحلیل و طراحی بانکهای اطلاعاتی) بوده و در مورد کاربران اون تالار شناخت بیشتری دارم، من به شخصه اول از زحمات مدیر فعلی جناب مهندس حمیدرضاصادقیان تشکر می کنم و از لحاظ فنی و تخصصی جناب Reza_Yarahmadi را به عنوان همکار و مدیریت اون تالار پیشنهاد می دم.
    در ضمن یک پیشنهاد دیگه هم بود که امیدوارم مورد توجه مدیریت محترم قرار بگیره و اینکه نسبت به انتخاب مدیرانی از کاربران خانم سایت هم تدبیری بیندیشن، من این مورد رو اصلا چند ساله تو سایت برنامه نویس ندیدم!!! با تشکر.

نقل قول نوشته شده توسط Win_RT مشاهده تاپیک
    با این حال من باز به ایشون رای میدم چون پستاشونو که میدیدم حالت آموزشی داشتن و بدون حاشیه بودن.
    سلام و خسته نباشید به جناب موسوی و بقیه اساتید
    منم با آقای شهرکی موافقم
    کاش مدیرای همه ی بخش ها مثل ایشون بودن که با صبر و حوصله جواب میدن و حتی به سوالای مبتدی هم واقعا عالی جواب میدن.
    واقعا ازشون ممنونم.
    از بعضی از مدیرا شدیدا گله دارم نمیدونم شایدم اینجا جای من مبتدی نیست.

کاربر تازه وارد
    محل زندگی
    Matrix

نقل قول نوشته شده توسط SayeyeZohor مشاهده تاپیک
    دوست عزيز آقاي N30TheM4TRIX ، شما بر چه مبنايي مي گيد فلان فرد براي تالار x يا y مي تونه مديريت كنه؟
    به نظر من تاكيد مي كنم به نظر من يك نفر نميتونه كاملا به دو مبحث خاص مسلط باشه
    البته من با آقاي عباسي مشكلي ندارم ولي بهتره تو نظر دادن يك كم دقيق تر باشيم
    ايشون از نظر علمي در سطح بالايي هستند
    به نظر من تاكيد مي كنم به نظر من يك نفر نميتونه كاملا به دو مبحث خاص مسلط باشه
    بازم سلام
    ایشون علاوه بر vb و دلفی به سی هم تسلط کافی برای مدیریت رودارند.
    ايشون از نظر علمي در سطح بالايي هستند
    اگر این سواله ؟ بله داردند

من همین جوری چیزی نگفتم چون من ایشون رو از نزدیک میشناسم ایشون الان 5 سال سابقه برنامه نویسی داره و فکر کنم توی این زمان آدم بتونه چیزای زیادی بگیره.

سلام.
    این لیستی از کاربرانی هستش که تا الان برای پذیرش سمت مدیریت تالارها کاندید شده اند:
    آقای موسوی عزیز باعرض شرمندگی باید بگم کاندید یعنی احمق یه چیز دیگه به جاش بنویسی.

همگی موفق باشید

بنده همچنین به آقای بهروز عباسی و GOLD برای مدیریت بخش دلفی رای میدم.
    نیز به آقای Microname برای مدیریت بخش فلش رای میدم.
    و به آقای Sirwan Afifi برای مدیریت بخش C#‎ رای میدم.
    هم به آقای iAmBehzad برای مدیریت بخش طراحی وب
    و در نهایت به شدت آقای aminghaderi رو برای مدیریت بخش توسعه وب توصیه میکنم.

باسلام و عرض خسته نباشید
    ابتدا تشکر میکنم از جناب mehdi.mousavi بابت ایجاد این تایپیک
    پیشنهاد بنده در خصوص مدیریت تالارها:
    مدیریت تالار اکسس : Zero Defect
    مدیریت تالار VB6 : محسن واژدی و Vbhamed
    مدیریت تالار Vb.net و #C: فرید نجفلو
    مدیریت تالار T-SQL از مجموعه اس کیو ال سرور : ASKaffash
    ممنون و متشکر
    یاعلی

من آقای Reza_Yarahmadi را برای تالار SQL Server و #C پیشنهاد میکنم.
    آخرین ویرایش به وسیله wfhfhucl : چهارشنبه 07 تیر 1391 در 20:15 عصر

مدیر بخش آواتار mmd2009
    محل زندگی
    تهران

با کمال تشکر از جناب اقای موسوی بابت زدن همچین تاپیکی

از نظر این حقیر یکی از بهترین کاربران سایت که واقعا بارها خودم ازش تشکر کردم به خاطر فعالیت مفیدش ( هم پاسخ دهی و هم گزارش پست های خلاف ) کسی نیست جز اقای Esmail Solhkhah

در کل بخش سی شارپ به همچین کاربران خوب و با دانشی نیاز داره.

کاربر دائمی آواتار returnx
    محل زندگی
    ?

از اینکه تغییراتی در این سطح داریم میبینیم بسیار خوشحالم...
    ولی به نظر بنده این تغییرات خیلی نمیتونه کار ساز باشه ، یا شاید حده اقل باعث بالا رفتن نظم بشه ولی باعث بالا رفتن سطح فنی سایت نشه و سایت برنامه نویس رو به اون سطح آرمانی نرسونه...
    اگر شما دقت کنید ، به طور مثال تالار C#‎‎‎ ، تقریبا بیشترین تعداد مدیران رو داره ، اما میتونم بگم پایین ترین سطح نظمُ و تقریبا فاجعه است، حتی تو این تالار سوالات تکراری و فاقد محتوا به جز چند تا دیگه حذف هم نمیشن...
    و اسامی که دوستان پیشنهاد می کنند رو وقتی میبینیم ، بجز چند تا کمکی به بالا رفتن سطح فنی سایت نمیتونن کنند...
    به نظر من اگر قرار تغییراتی ایجاد بشه ، باید یکم پاییه ای تر انجام بشه ، بطور مثال قرار دادن سیستم امتیاز دهی به تاپیک ها که باعث بشه ، تاپیک های فاقد محتوا پاکشن و همین امر موجب بشه که کاربری که چنین سوالی رو پرسید دیگه این اشتباه رو تکرار نکنه...
    و تالاری که بیشترین نیاز به داشتن یک مدیر فعال داره تالار "تازه‌های دنیای کامپیوتر و فناوری" هست که در ماه های اخیر ، رسما شده کانون تبلیغاتی Samsung Galaxy...
    و جالب تر اینجاست وقتی تاپیکی رو در این تالار گزارش میکنیم ، عملا حذف نمیشه !! (شایدم مدیران چنین تاپیک هایی رو فاقد محتوا نمیبینن...)
    برای اینکه بحثم کمی بیش تر مرتبط بشه من به آقای eshpilen برای مدیریت بخش php رای میدم.
    شاید اگه یک سال پیش عضو شده بودید ، چنین پیشنهادی رو نمیدادید و با تمام احترامی که برای جناب eshpilen قائلم باید بگم ایشون منشورین!!
    و اگه ایشون مدیر شن اولین مدیر منشوری رو خواهیم داشت!!(البته این دلیل بر این نیست که توانایی های فنی جناب eshpilen در نظر گرفته نشه...)
    البته من با مدیر شدن جناب eshpilen موافقم ، البته اگر انقدر وارد حاشیه نشند...
    آخرین ویرایش به وسیله returnx : چهارشنبه 07 تیر 1391 در 20:02 عصر

سلام بنده هم Hamid_Shrk رو برای تالار asp.net پیشنهاد میکنم .
    تو این تالار واقعا فعال هستن ایشون
    مرسی بابت راهنمایی هات Hamid_Shrk.

کاربر دائمی آواتار M.T.P
    محل زندگی
    Planet Earth

من تقریبا هر روز به تالار vb6 سر می زنم ، جناب آقای محسن واژدی و vbhamed علاوه بر بارعلمی فراوانشون در خصوص vb6 در گفتگو با اعضاء ، بسیار مودب و متواضع هستند و پاسخ هاشون همیشه کامل و کار راه انداز بوده.

کاربر دائمی آواتار SayeyeZohor
    محل زندگی
    ا-ص-ف-ه-ا-ن

مثلاً فرض کنید خدای نکرده mehdi.mousavi، علی کشاورز، علیرضا مداح یا ... از اینجا برن! بازم تو لیست VIP قرار میگیرن و من نوعی دوست دارم جاشون جدا باشه؛ مثلاً اسم اینا میشه Myth :دی (مراتب بهشتی بالاتر )
    ببخشید زیاد فک زدم، ولی بنظرم باید مطرح میشد ...
    من يك چيزي بگم ؟
    پاكش نكنين
    يكي از آرزوهام اينه كه دوستان توپ خودم رو يكجا ملاقات كنم
    يكي از محالاته مي دونم ولي آرزو بر جوانان عيب نيست
    خدايي پستمو پاك نكنين
    يك كسايي مثل علي كشاورز ، مجتبي تاجيك ، DelphiAssistant ، Gold ، mehdi.mousavi ، Mr.Keramati ، SAASTN ، shedayat ، mohsen24000 و ...
    نمي تونم توصيفش كنم
    اين مدتي كه اينجا بودم فكر نكنم هيچ كدومشون اهل ريا و خودبزرگ بيني باشند
    رسيدن به گرد پاي اين دوستان ، محال به نظر ميرسه
    من از نظر فهم و درك زبان اجنبي در سطح Zero به سر مي برم ، دلفي رو هم به اصطلاح عام (خودموني) به صورت كدنويسي محض بلدم (دست و پا شكسته)
    وقتي دوستان راجع به يك خط كد و نحوه كارآن در سطح هاي پايين سيستمي صحبت مي كنن واقعا مخم صوت مي كشه و به خودم ميبالم كه حداقل منو به عنوان دوست فارومي خودشون پذيرفتند
    دارم دست و پا مي زنم
    زياد حرف نماييدم ...
    به بزرگي خودتون ببخشيد
    آخرین ویرایش به وسیله SayeyeZohor : چهارشنبه 07 تیر 1391 در 23:34 عصر

کاربر دائمی آواتار butterfly8528
    محل زندگی
    CLR

سلام .
    به نظر من هم آقای واژدی و vbhamed شایسته ترین افراد جهت مدیریت تالار vb6 هستند .

انجمن فلش باشه من هستم !

سلام
    برای انجمن فلش کاندید هستم
    flashpro.ir انجمن تخصصی فلش هست و بنده مدیر اون جا

کاربر دائمی آواتار firoozi90
    محل زندگی
    تهران

سلام
    من پیشنهاد می کنم یه تالار جدا برای entity framework بزارید.
    در اینصورت من خودم مایلم هر کمکی از دستم بر بیاد انجام بدم

کاربر دائمی آواتار firoozi90
    محل زندگی
    تهران

Esmail Solhkhah
    در بخش سی شارپ

نقل قول نوشته شده توسط Galawij مشاهده تاپیک
    دوست عزیز اعلام آمادگی شما کمکی به بیشتر شدن مطالعات شما نمی کنه...بلکه وقتی رو هم که داری باید صرف پاک کردن تاپیک های نامربوط و ... کنی!
    باید قبول کنیم که برنامه نویس خیلی در پیشرفتمون تاثیر داشته و داره فکر می کنید اساتیدی همچون mehdi.mousavi و... برای پاسخ گویی به سوالات ما وقت صرف نمی کنن؟!

حالا شاید بنده از لحظ فنی به اون درجه ای نرسیده باشم که مدیر بشم و بخوام خدایی نکرده جای VIPها رو بگیرم حداقلش اینه که به قول شما وقتمو صرف پاک کردن تاپیک های نامربوط کنم،

و این مورد رو وظیفه ی خودم میدونم تا بلکه تونسته باشم جواب زحمت های اساتید و مدیران سایت رو داده باشم (هر چند با این کارا جبران نمی شه)

کاربر دائمی آواتار srfarzad
    محل زندگی
    تهران

چرا اینجوریه همه فقط تو دات نت نظر میدن......................

بابا کسی تو بخش موبایل هم چیزی بگه

برنامه نویسی که فقط دات نیست

کاربر تازه وارد
    محل زندگی
    تهران

را من پیشنهاد میکنم برای مدیریت تالار سی شارپ

سلام به همه دوستان عزیز

من می تونم در بخش امنیت شبکه چون تخصصم این هستش مدیریت کنم و در این بخش که الان خیلی ضعیف هست و یکی از نیاز های بسیار زیاد تمامی برنامه نویسان بحث نفوذ و امنیت می باشد می تونم موارید همچون آموزش های امنیت در سرورهای لینوکسی ، ویندوزی ، برنامه های تحت وب ، کنترل پنل ها ، رمزنگاری ، نفوذ با روش های مختلف و دیگر موارد رو داشته باشیم که همه عزیزان استفاده کنند

با تشکر

بخش جاوا هم نیاز به مدیریت داره. اگه کسی فرد با لیاقتی رو برای مدیریت میشناسه بگه.
    من خودم کسی رو ندیدم که بیشتر از چند ماه توی این بخش فعالیت مستمر داشته باشه. بس که کسی نیست اونجا رو خوب اداره کنه اونجا سوت و کور شده. مخصوصا بخش Java EE و مخصوصا Java MEکاملا مرده.
    هر کی هر تایپکی رو بخواد توی هر جایی میزنه . کسی هم نیست مدیریت کنی.
    سوالهای مربوط به Java SE رو توی Java EE میپرسن. سوالهای Java ME رو Java SE می پرسن.
    اینقدر سوالای تکراری پرسیده میشه که فکر کنم نصف تایپک های این بخش تکراریه.
    تازه خیلی ها میان سوالهای JavaScript رو توی بخش Java میپرسن.
    هیچ کس هم نیست مدیریت کنه و این پست های اضافه رو حذف کنه و یه کم این بخش رو با نظم کنه که هر کس بتونه مطلبشو راحت پیدا کنه و جواب سوالشو راحت بگیره .
    لطفا یکی رو معرفی کنید که بتونه این بخش رو مدیریت کنه. یعنی وقت داشته باشه برای این کار.
    در ضمن من فکر میکن بخش های Java ME ، Java EE و JAva SE نیاز به مدیران جداگانه ای داره. دیگه حداقل باید Java ME و Java EE باید مدیرانش جدا باشن. کسایی که تخصصشون اینا باشه باید انتخاب بشن.

با تشکر از همه

نقل قول نوشته شده توسط srfarzad مشاهده تاپیک
    چرا اینجوریه همه فقط تو دات نت نظر میدن......................

بابا کسی تو بخش موبایل هم چیزی بگه

برنامه نویسی که فقط دات نیست
    خداییش راست میگه

سلام
    تنها موبایل نیست که اینطوریه.
    بخش WPF یه مدیر خیلی خوب (اقای Mehdi550u) بیشتر نداره.و این همه سوال
    کس دیگه ایی نیست جواب بده، فقط این بنده خدا هستش که جواب میده.شرایط جوری شده که من روم نمیشه سوال بپرسم دیگه.
    جوری هست که که اگه تاپیک بزنم اقای مهدی میگه : ای خدا این دوباره پیداش شد.
    به فکر این تالار هم باشین.

VIP آواتار مهدی فرزاد
    محل زندگی
    اهواز

نقل قول نوشته شده توسط m.bibjan مشاهده تاپیک
    سلام
    تنها موبایل نیست که اینطوریه.
    بخش WPF یه مدیر خیلی خوب (اقای Mehdi550u) بیشتر نداره.و این همه سوال
    کس دیگه ایی نیست جواب بده، فقط این بنده خدا هستش که جواب میده.شرایط جوری شده که من روم نمیشه سوال بپرسم دیگه.
    جوری هست که که اگه تاپیک بزنم اقای مهدی میگه : ای خدا این دوباره پیداش شد.
    به فکر این تالار هم باشین.
    سلام به همگی
    لازم دونستم یک نکته توضیح بدم تا همگی در انتخابهاتون دقت لازم رو داشته باشید
    اول اینکه یک مدیر موظف نیست به سئوالات پاسخ بده ( یعنی مدیر بودن یک تالار برای این نیست که به سوالات پاسخ بده ) بلکه هدف رسیدگی و نظم و ترتیب دادن به اون تالار است. من هم قبل از مدیر شدن پاسخ میدادم و الان هم میدم و این به مدیر بودنم ربطی نداره یعنی اگر مدیر هم نباشم بازم پاسخ میدم و مدیر بودن منو موظف نکرده
    مشکل تالار WPF میدر داشتن نیست چون انقدر شلوغ نیست که نشه کنترلش کرد و یک نفره هم میشه از عهدش بر اومد ( که البته آقای عربلو هم در جمع مدیران این تالار هستن و کمک میکنند)
    مشکلش عدم همکاری دیگران در پاسخ گویی هست و فقط سئوال میپرسن و میرن ( شاید اگر من در پاسخ گویی کمتر دخالت کنم اشتیاق دیگران برای پاسخ گویی بیشتر میشه)
    پس برای انتخاب مدیر دنبال افرادی نباشید که پاسخ بیشتری میدن و اینکه اگر کسی مدیر شد اونو رو متعهد به پاسخ گویی ندونید

کاربر دائمی آواتار srfarzad
    محل زندگی
    تهران

نقل قول نوشته شده توسط Mehdi550u مشاهده تاپیک
    سلام به همگی
    لازم دونستم یک نکته توضیح بدم تا همگی در انتخابهاتون دقت لازم رو داشته باشید
    اول اینکه یک مدیر موظف نیست به سئوالات پاسخ بده ( یعنی مدیر بودن یک تالار برای این نیست که به سوالات پاسخ بده ) بلکه هدف رسیدگی و نظم و ترتیب دادن به اون تالار است. من هم قبل از مدیر شدن پاسخ میدادم و الان هم میدم و این به مدیر بودنم ربطی نداره یعنی اگر مدیر هم نباشم بازم پاسخ میدم و مدیر بودن منو موظف نکرده
    مشکل تالار WPF میدر داشتن نیست چون انقدر شلوغ نیست که نشه کنترلش کرد و یک نفره هم میشه از عهدش بر اومد ( که البته آقای عربلو هم در جمع مدیران این تالار هستن و کمک میکنند)
    مشکلش عدم همکاری دیگران در پاسخ گویی هست و فقط سئوال میپرسن و میرن ( شاید اگر من در پاسخ گویی کمتر دخالت کنم اشتیاق دیگران برای پاسخ گویی بیشتر میشه)
    پس برای انتخاب مدیر دنبال افرادی نباشید که پاسخ بیشتری میدن و اینکه اگر کسی مدیر شد اونو رو متعهد به پاسخ گویی ندونید
    خب تالاری مثل اندروید اصلا مدیر نداره ... فقط noorsoft رو برای کلا بخش موبایل گذاشتن .. همین
    و اصلا حتی ندیدم یک سوال رو پاسخ بدن و یا همچنین بحث هایی رو مطرح کنن تا بقیه هم شرکت کنن...
    پس مدیر کارش چیه؟؟؟؟

کاربر تازه وارد
    محل زندگی
    اصفهان

سلام
    برای تالار جاوا
    spiderman200700

سلام به نظر من اقای hamid_shrk درخور مدیریت تالار asp.net و cyrusthegreat درخور مدیریت تالار طراحی وب میباشند.با تشکر
    آخرین ویرایش به وسیله h.norozi : جمعه 09 تیر 1391 در 10:16 صبح

فقط میخوام بگم لطفا برای انجمن های زیر یک فکری هم بکنید

مباحث مرتبط با مهندسی نرم‌افزار | oracle | برنامه نویسی سیستم های Embedded

به نظر من خیلی مهم است

اگه تست میگیرن ما هستیم در بهش Access

کاربر دائمی
    محل زندگی
    http://hamdsoft.ir

سلام
    فقط خواهشا فكري براي تالار هاي WPF و ASP.NET MVC بكنيد كه تاپيك ها همش در حال خاك خوردن هست

کاربر دائمی آواتار NIK

نقل قول نوشته شده توسط srfarzad مشاهده تاپیک
    خب تالاری مثل اندروید اصلا مدیر نداره ... فقط noorsoft رو برای کلا بخش موبایل گذاشتن .. همین
    و اصلا حتی ندیدم یک سوال رو پاسخ بدن و یا همچنین بحث هایی رو مطرح کنن تا بقیه هم شرکت کنن...
    پس مدیر کارش چیه؟؟؟؟
    مدیر کارش مدیریته.

اولا که تالارهای مرتبط با موبایل اصلاً فعالیتی ندارن.
    ثانیا اینقدر مدیران سایت رو زیر سوال نبرید. بنده خودم آقای نورانیان (noorsoft) رو میشناسم. حضور افرادی مثل ایشون (که تو این سایت هم زیاد هستند) خیلی ارزشمنده. همین که لطف میکنند و روزی یا هفته ای یک پست میزارن، باید ازشون تشکر کرد. خود من هم قبلا به اشتباه فکر میکردم که مدیر باید به پست ها جواب بده.
    قضاوت های عجولانه ما میتونه باعث دلسردی مدیران و کاربران دیگه بشه.
    خیلی از سوالاتی که در تالار های مختلف مطرح میشه و شاید بی جواب هم می مونه، فقط نیاز به یک جستجوی ساده داره.
    بهتره به جای قضاوت کردن و به چالش کشیدن کاربران، جستجو کردن رو یاد بگیریم.

کاربر دائمی آواتار soroush.r70
    محل زندگی
    مازندران - آمل

تو بخش طراحی وب ما رو هم کاندید کنید

کاربر دائمی آواتار b.saminjad
    محل زندگی
    ایران

با سلام خدمت مدیریت محترم

بنده اقای Esmail Solhkhah رو برای تالار سی شارپ پیشنهاد میکنم

به دلیل :

قدرت فوق العاده در امور پیاده سازی ( با استناد به پاسخ های بسیار جامع و پربارشون)

مسلط به سخت افزار و سیستم عامل

تسلط خیلی خوب بر سی شارپ

فعالیت و پیگیری های خیلی خوب در انجمن

از همین جا هم از زحمات خوب ایشون تشکر میکنم

کاربر دائمی آواتار mtareh
    محل زندگی
    زنجان

نقل قول نوشته شده توسط SayeyeZohor مشاهده تاپیک
    يك كسايي مثل علي كشاورز ، مجتبي تاجيك ، DelphiAssistant ، Gold ، mehdi.mousavi ، Mr.Keramati ، SAASTN ، shedayat ، mohsen24000 و ...
    ببخشیدا،این حرفو میگم ولی؛یعنی شما آقای X رو با آقای کشاورز همرده می دونید؟

کاربر دائمی آواتار alonemm
    محل زندگی
    تهرانپارس

باعرض سلام:

بنده هم در تالار های ASP.net و WCF , Web Services , .Net Remoting و ابزارهای گزارش سازی برای همکاری اعلام آمادگی میکنم.

با تشکر.

صفحه 3 از 4 اولاول 1234 آخرآخر

تاپیک های مشابه

1. کمک برای یک تازه کار در انتخاب زبان مورد نظر خود
    نوشته شده توسط sadegi در بخش برنامه نویسی مبتنی بر Microsoft .Net Framework
    پاسخ: 12
    آخرین پست: شنبه 22 خرداد 1395, 14:20 عصر
  2. سوال: در گرید برای یک ستون کنترل مورد نظر خود را اضافه نماییم
    نوشته شده توسط mostafa_zamani در بخش Foxpro
    پاسخ: 0
    آخرین پست: شنبه 30 مرداد 1389, 17:31 عصر
  3. سوال: چگونه می توانم Event مورد نظر خود را ایجاد کنم؟
    نوشته شده توسط saed2006 در بخش C#‎‎
    پاسخ: 15
    آخرین پست: یک شنبه 29 فروردین 1389, 12:58 عصر
  4. پاسخ: 1
    آخرین پست: شنبه 25 شهریور 1385, 08:43 صبح
  5. چگونه می توان فرم با شکل مورد نظر خود را ساخت؟
    نوشته شده توسط mr_esmaily در بخش VB.NET
    پاسخ: 7
    آخرین پست: پنج شنبه 06 شهریور 1382, 11:39 صبح

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •