نمایش نتایج 1 تا 40 از 156

نام تاپیک: لطفا کاربران مورد نظر خود را برای مدیریت تالارهای مورد علاقه خود، معرفی نمایید.

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی

نقل قول: لطفا کاربران مورد نظر خود را برای مدیریت تالارهای مورد علاقه خود، معرفی نمایید.

سلام و عرض خسته نباشید خدمت شما. به نظر من spiderman200700 میتونه مدیر خوبی برای بخش جاوا باشه.
    با تشکر فراوان

کاربر دائمی آواتار SAASTN
    محل زندگی
    تهران

نقل قول: لطفا کاربران مورد نظر خود را برای مدیریت تالارهای مورد علاقه خود، معرفی نمایید.

سلام
    متاسفانه من یکم! دیر این تاپیک رو دیدم، برای همین قبل از هر چیز اول پیشنهاد می کنم که رنگ پس زمینه تاپیک های اعلان رو به یه رنگ دیگه تغییر بدید تا از بخش تبلیغات متمایز باشن.
    خوب بعضی از دوستان لطف داشتن و من رو هم برای مدیریت بخش دلفی معرفی کردن، باید عرض کنم من هر کمکی که از دستم بر بیاد برای بالا بردن کیفیت این سایت انجام می دم و این مطلب ربطی به عنوان کاربریم نداره. خوشبختانه (یا متاسفانه) بخش دلفی هم ترافیک خیلی بالایی نداره و اگر احساس بشه که آقایان کشاورز، Mahmood_M و زالی در مدیریت این بخش نیاز به کمک دارن، بدون شک خیلی از دوستان مثل آقای تاجیک، عشایری، ستاکی، Gold و بقیه دوستان در اولویت بالاتری نسبت من قرار دارن.
    در هر صورت جناب موسوی فرمودند که اگر کسی تمایل به همکاری نداره می تونه نظرش رو از قبل اعلام کنه، من چون از جزئیات وظایف مدیران و نحوه همکاریشون اطلاع دقیقی ندارم، دلیلی هم برای عدم تمایل به همکاری ندارم. با این حال اگر مدیران فعلی یا آینده بخش دلفی طرحی برای بالا بردن کیفیت این بخش داشته باشن و برای اجرای اون نیاز به همکاری بقیه کاربران احساس می کنن، همونطور که قبلا هم عرض کردم حتما می تونن روی کمک من حساب کنن.
    در آخر هم از همه دوستانی که نسبت به من لطف داشتن تشکر می کنم و باید بگم همین که اسم خودم رو کنار اسم خیلی از بچه های قوی و فعال اون بخش می بینم باعث افتخارمه.

سلام
    خسته نباشید
    ممنون که به فکر افتادین، من چند سالیه تو این فروم هستم و واقعا توی یادگیری خیلی خیلی خیلی بهم کمک کرده و خودمو مدیون می دونم، چون به نظرم بهترین انجمن فارسی واسه حل مشکلات برنامه نویسی هستش
    ولی یه سوال:واسه تالار c و کل زیرمجموعه هاش فقط اقای حامد مصافی کافیه؟چون متاسفانه دیدم که اقای نیما دیگه جزو مدیران نیستند و این بار سنگین همه افتاده روی حامد مصافی که واقعا هم زحمت می کشه
    بهتره یه چند نفر واسه این تالارهای سی و سی پلاس پلاس و .... نماینده بشوند.

بنده هم برای کمک در بخش qt , C++‎,c حاضر هستم کمک کنم.

ممنون

نقل قول نوشته شده توسط kitten مشاهده تاپیک
    سلام
    خسته نباشید
    ممنون که به فکر افتادین، من چند سالیه تو این فروم هستم و واقعا توی یادگیری خیلی خیلی خیلی بهم کمک کرده و خودمو مدیون می دونم، چون به نظرم بهترین انجمن فارسی واسه حل مشکلات برنامه نویسی هستش
    ولی یه سوال:واسه تالار c و کل زیرمجموعه هاش فقط اقای حامد مصافی کافیه؟چون متاسفانه دیدم که اقای نیما دیگه جزو مدیران نیستند و این بار سنگین همه افتاده روی حامد مصافی که واقعا هم زحمت می کشه
    بهتره یه چند نفر واسه این تالارهای سی و سی پلاس پلاس و .... نماینده بشوند.

بنده هم برای کمک در بخش qt , C++‎,c حاضر هستم کمک کنم.

ممنون

درود به همه برنامه نویس ها
    ضمن تشکر از جناب kitten
    من هم آمادگی خودم رو برای تالار برنامه نویسی با زبان C و ++Cاعلام میکنم(البته با اجازه اساتید گرامی)
    Everything that has a beginning has an end. ... The End?

تاپیک های مشابه

1. کمک برای یک تازه کار در انتخاب زبان مورد نظر خود
    نوشته شده توسط sadegi در بخش برنامه نویسی مبتنی بر Microsoft .Net Framework
    پاسخ: 12
    آخرین پست: شنبه 22 خرداد 1395, 14:20 عصر
  2. سوال: در گرید برای یک ستون کنترل مورد نظر خود را اضافه نماییم
    نوشته شده توسط mostafa_zamani در بخش Foxpro
    پاسخ: 0
    آخرین پست: شنبه 30 مرداد 1389, 17:31 عصر
  3. سوال: چگونه می توانم Event مورد نظر خود را ایجاد کنم؟
    نوشته شده توسط saed2006 در بخش C#‎‎
    پاسخ: 15
    آخرین پست: یک شنبه 29 فروردین 1389, 12:58 عصر
  4. پاسخ: 1
    آخرین پست: شنبه 25 شهریور 1385, 08:43 صبح
  5. چگونه می توان فرم با شکل مورد نظر خود را ساخت؟
    نوشته شده توسط mr_esmaily در بخش VB.NET
    پاسخ: 7
    آخرین پست: پنج شنبه 06 شهریور 1382, 11:39 صبح

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •