صفحه 2 از 3 اولاول 123 آخرآخر
نمایش نتایج 41 تا 80 از 112

نام تاپیک: آموزش جاوا - java

نقل قول: آموزش جاوا - java

نقل قول نوشته شده توسط mahdi68 مشاهده تاپیک
    سلام
    آیا برنامتون با زبان جاوا نوشتین ؟؟؟
    برنامه نوشته نشده هنوز
    در مرحله ی ایده هستیم
    اما قراره که شبیه سازی خودرو باشه،البته این شرط بوق از طرف استاد گفته نشده که توش باشه،فقط برای خودم جالب بود که بدونم اگه امکان پذیره ازش تو برنامه ای که قراره به زبان جاوا نوشته بشه، استفاده کنم...

کاربر دائمی آواتار mahdi68
    محل زندگی
    تبریز

نقل قول نوشته شده توسط golsana مشاهده تاپیک
    برنامه نوشته نشده هنوز
    در مرحله ی ایده هستیم
    اما قراره که شبیه سازی خودرو باشه،البته این شرط بوق از طرف استاد گفته نشده که توش باشه،فقط برای خودم جالب بود که بدونم اگه امکان پذیره ازش تو برنامه ای که قراره به زبان جاوا نوشته بشه، استفاده کنم...
    بله امکان پذیر هست فقط کافیه event تعریف کنید تا هنگام فشرده شدن کلید یک فایل صوتی پخش بشه

کاربر تازه وارد
    محل زندگی
    tehran

salammanam mobtadiam ,hamin moshkelo daram ,nemio0nam kojash benevisam , ketabe jafar nezhadam daram hata,vali nagofte koja benevism?mamno0n misham komakam konid

سلام.من کتاب آقای جعفرنژاد و گرفتم.netbeans رو هم نصب کردم.فقط نمی دونم کد های رو کجا بنویسم و چطور اجرا کنم؟

کاربر دائمی آواتار jlover
    محل زندگی
    زیر میز کامپیوترم !

نقل قول نوشته شده توسط farazin مشاهده تاپیک
    سلام.من کتاب آقای جعفرنژاد و گرفتم.netbeans رو هم نصب کردم.فقط نمی دونم کد های رو کجا بنویسم و چطور اجرا کنم؟
    https://barnamenevis.org/showthread.php?t=218739

به نظر من برای شروع یادگیری از eclipse استفاده کنید

کاربر تازه وارد آواتار Pouri_sb
    محل زندگی
    رشت

کتاب آقای هربرت شیلد ترجمه آقای قلیزاده هم خوبه،IDE هم netbeens خوبه.

سلام
    من با مرجع کامل جعفر نژاد میخوام جاوا را یاد بگیرم از ابتدا و بعد به اسکریپت نویسیش برسم کافیه؟
    برای ادیتور هم جی کرییتور را انتخاب کرده ام نمیدونم پیشنهاد داده اند اما اکلیپس هم امتحان میکنم

نقل قول نوشته شده توسط neda saber مشاهده تاپیک
    سلام
    من با مرجع کامل جعفر نژاد میخوام جاوا را یاد بگیرم از ابتدا و بعد به اسکریپت نویسیش برسم کافیه؟
    برای ادیتور هم جی کرییتور را انتخاب کرده ام نمیدونم پیشنهاد داده اند اما اکلیپس هم امتحان میکنم
    برای یادگیری کتاب علی بقال سر کوچه رو بخون ولی کتاب جعفر نژاد رو نخون!! بر خلاف جلدش که عادت داره بنویسه مرجع کامل، اصلاً کامل نیست. اگه یه سرچ در مورد جاوا تو گوگل بزنی میبینی جعفرنژاد خیلی از مباحث رو حذف کرده!
    اگه مرجع کامل میخوای کتاب Java 2 The Complete Reference رو پیشنهاد میکنم که نویسندش هربرت شیلد، یکی از نویسنده های معروف کتابهای برنامه نویسیه که کتاباش خیلی روان و ساده (ولی مفصل) توضیح میده.

برای ادیتور هم نت بینز از همه خوش دستتره (البته نظر شخصیه)، اولش یکم گیج میشی ولی بعدش میبینی محیطش لذت بخشه

کاربر دائمی
    محل زندگی
    کرج

کتاب "راهنمای جامع جاوا" از لنتشارات کانون نشر علوم کتاب خیلی خیلی خوبیه.در حد بهترین های دنیاست.من خارجی هاش هم دیدم.نسخه اصلی کتاب دیتل هم دارم منتها این که می گم کتاب خیلی خوبیه.

نقل قول نوشته شده توسط ali zi zeperto مشاهده تاپیک
    کتاب "راهنمای جامع جاوا" از لنتشارات کانون نشر علوم کتاب خیلی خیلی خوبیه.در حد بهترین های دنیاست.من خارجی هاش هم دیدم.نسخه اصلی کتاب دیتل هم دارم منتها این که می گم کتاب خیلی خوبیه.

سلام

ببخشید با چه ide؟

کاربر دائمی
    محل زندگی
    کرج

نقل قول نوشته شده توسط FVVSBN مشاهده تاپیک
    سلام

ببخشید با چه ide؟
    سلام
    اصول برنامه نویسیه.
    با همه ide ها.از جمله notpad در ویندوز.
    اصلا توش حرف از محیط نیست.فقط ویژگی های زبان جاوا البته با مثال.
    این کتاب

سلام
    اصول برنامه نویسیه.
    با همه ide ها.از جمله notpad در ویندوز.
    اصلا توش حرف از محیط نیست.فقط ویژگی های زبان جاوا البته با مثال.
    این کتاب

من میخوام با netbeans کار کنم.

میخوام مثلا آموزش در رابطه با ارتباط با بانک اطلاعاتی و گزارش گیری و ... هم باشه.

پیشنهاد شما چیه؟

Wink نقل قول: آموزش جاوا - java

اون دوست عزیزی که گفت من می خوام جاوا کار کنم و نمی دونم کجا کار کنم باید خدمتشون عرض کنم که بهترین Net.Banse که هم یک سری کمک های فق العاده توی برنامه نویسی می کنه هم اینکه خیلی برنامه های می نویسی سکوریتی بالای دارند که بیشتر برای ساخت آنتی ویروس ها مناسب و مورد استفاده است

دوستان چرا اینقدر منابع جاوا کمه؟
    من میخوام با netbeans کار کنم اما کسی جواب سوالام رو نمیدونه... توسایتای فارسی و حتی خارجی هم زیاد روی اینا بحث نشده.

ولی همه C#‎ جواب میدن... حداقل هر لحظه 30-40 نفر توی همین انجمن توی سی شارپ آنلاین هستن.

علت چیست؟

کاربر دائمی
    محل زندگی
    کرج

من میخوام با netbeans کار کنم اما کسی جواب سوالام رو نمیدونه... توسایتای فارسی و حتی خارجی هم زیاد روی اینا بحث نشده.

ولی همه C#‎‎ جواب میدن... حداقل هر لحظه 30-40 نفر توی همین انجمن توی سی شارپ آنلاین هستن.

علت چیست؟
    من زبانهای زیادی رو باهاشون کار کردم.الان دارم جاوا می خونم.جاوا واقعا از اونها پیچیده تره.ولی به وضوح قدرتمند تر.با ویژگیهای خیلی بهتر.از طرفی زبانهای مایکروسافتی تنبل پسندتره.از مجموعه .net بگیر تا mvc و غیره.

من زبانهای زیادی رو باهاشون کار کردم.الان دارم جاوا می خونم.جاوا واقعا از اونها پیچیده تره.ولی به وضوح قدرتمند تر.با ویژگیهای خیلی بهتر.از طرفی زبانهای مایکروسافتی تنبل پسندتره.از مجموعه .net بگیر تا mvc و غیره.
    به نظرتون من کجا میتونم سوالامو بپرسم.

یه انجمن خارجی قوی هم باشه خوبه.

کاربر دائمی
    محل زندگی
    کرج

به نظرتون من کجا میتونم سوالامو بپرسم.

یه انجمن خارجی قوی هم باشه خوبه.
    اینجا فروم شلوغیه.
    http://www.java-forums.org/netbeans/

در یکی از محیطهای مربوط به برنامه نویسی جاوا مثل : netbeans , JDK, Intellij idea البته زیادن و انتخابش بسته به سلیقه خودته موفق باشی

برای یاد گرفتن جاوا نیازی به محیط نیست بهتره فراموش نکنی که این شعار جاواس" یه بار بنویس چند بار اجرا کن"
    در ضمن من خودم نت بینز کار می کنم اما توی محیط داس برنامه می نویسم"جاوا مستقل از محیط است"

ولی همه C#‎ جواب میدن... حداقل هر لحظه 30-40 نفر توی همین انجمن توی سی شارپ آنلاین هستن.

علت چیست؟

کاربر تازه وارد
    محل زندگی
    كرج

سلام دوستان
    یک آموزش پایه جاوا با موراد uml , ... که هزینه شهریه اش هم بسیار پائین... به اونهایی که میخوان جاوا رو شروع کنند و یا یک آشنایی خوب و کاملی پیدا کنند توصیه میکنم .
    http://jfarmad.persiangig.com/

کاربر جدید آواتار Desperados - Java
    محل زندگی
    طهران تهران

سلام يه برنامه سبك به غير از NetBeans ميخواستم..حجمشم كمتر از 100 مگ باشه ....
    ميشه يه اسمي بگيد من بتونم دانلودش كنم فعلا باهاش كد بنويسم...
    ممنون.

سلام ، eclipse بهترینشه ، می تونی تو سایت Eclipse.com دانلودش کنید.

سلام خدمت دوستان.از دوستان خبره چند سوال داشتم:1-این که برای این بتونم از برنامه نویسی آندروید چیزی سر در بیارم تا چه حد باید جاوا بلد باشم(لطفا دقیق جواب دهید)2-این که برای شروع جاوا باید چی کار کنم،کتاب های جعفرنژاد چطوره؟

سلام
    سوال اول رو نمیشه دقیق پاسخ داد شما مقدماتی بلد باشید میتونید برنامه های ساده رو ارزیابی کنید اما برنامه های سطوح متوسطه و بالا رو خیر این تقریبا" در تمامیه زبان ها صدق میکنه مثلا" اگر یه ماشین حساب ساده رو با ++C نشونتون بدن و شما کمی با این زبان آشنا باشید میتونید به راحتی برنامه رو Trace کنید اما همین برنامه رو به صورت تابع بهتون بدند شما گیج میشید.
    سوال دوم:من جدا" بهت هشدار میدم سمت کتابهای جعفرنژاد نرو تحت هیچ عنوانی از این کتابها استفاده نکن حرف من تنها نیست توی هر انجمنی سرچ کنی همینه.
    من برای شروع جاوا کتاب خودآموز در 21 روز رو گرفتم راضی هم هستم تنها نکتش اینه که برخی سرفصل هاش برای یادگیری بیشتر از چند روز خوندن و تمرین نیاز داره.
    موفق باشید.

کاربر دائمی آواتار spinelruby
    محل زندگی
    تهران

سلام

کتاب هربرت شیلد رو بخونید . عنوان : مرجع کامل جاوا

سلام.

دوستان من کتاب how to programming with java رو دارم از برادران دیتل ! البته ترجمه شده ! قیمتش بیرون 35 تومنه !

من تازه خریدم هنوز 100 ثفحه نخوندم ! ولی میخوام بفروشم یه کتاب انگلیسی بخرم !

دوستانی که مایل هستن این کتاب رو بخرن میتونن به من پیغام خصوصی بدن

salam
    man ye barnameye chatroom bar asase RMI daram ke mikham un ro ba eclipse ejrash konam
    age kasi rahnamaei dar in khosus bokone kheyli mamnun misham
    ba tashakor

سلام eclipse رو دانلود کردم ولی مثل NetBeans محیط ویژوالی نداره . سعی کردم پلاگین هاشو دانلود کنم ندارم ولی نشد. جایی به غیر مارکت خودش سراغ دارید بشه دانلود کنم . ممنون

سلام
    اساتید محترم یه سوال؟؟؟
    من تازه شروع به کار با نت بینز کردم اینا فهمیدم که هم میشه با کدنویسی یه باتن یا لیبل یا... رو ایجاد کرد هم این که آماده خودش هست با درگ کردن میشه ایجاد کرد حالا کدوم بهتره؟؟؟
    کدومش برنامه رو سنگین تر میکنه؟؟؟به صرفه تره؟؟

من پست های قبلی رو کامل نخوندم که ببینم پستم تکراریه یا نه
    کتاب " جاوا،جاوا،جاوا" عالیه

کاربر جدید آواتار Mr.Diako
    محل زندگی
    Heap

با سلام
    بچه ها با احترام به رای دوستان یه چیزی از منم بشنوید:
    خواهشا" تا میتونید برنامه نویسی رو سعی کنید به روش جعفر نژاد یاد نننننننننگیرید....
    به نظر من بزرگترین مشکل برنامه نویسای ایرانی به دلیل خوندن کتابای این آقاست (که به نظر من بیشتر یه مترجم هست نه یه مهندس (اونم یه مترجم ناشی)).
    باور کنید اگه خودتون یه کتاب زبان اصلی رو با همین گوگل ترجمه کنید همه چیز رو بهتر یاد می گیرید(من امتحان کردم) بعد اگه دیدید جایی به مشکل برخوردید برید سراغ
    کتابای فارسی

نقل قول نوشته شده توسط javaphantom مشاهده تاپیک
    من یک کتاب فارسی دیدم ماله جعفر نژاد قمی هست و همچنین کتاب آقای قلزم اونایی که دانشجوی کامپیوتر هستند یا بودند حتما با این دو استاد بزرگ آشنا هستند. خیلی خوب گفته اصلا من واقعا لذت بردم که این کتاب رو خوندم چه جلد قشنگی داره کتاب آقای قلزم عکس یک ببر روی جلدش هست. من وقتی این دو کتاب رو دیدم از اون موقع به بعد فهمیدم بابا جاوا جاوا هم که می گن سخته جیزی نیست. خیلی قشنگ گفته. اصلا کلا جاوا خیلی آسونه من خودم با جاوا اسکریپت شروع کردم بعد به جاوا رسیدم . برنامه های هم که می نویسم همه می شه با vb نوشت ولی خوب جاوا هم خوبه.
    ترو خدا با این دو تا کتاب کار نکنید ... آخه کی گفته که این دو تا کتاب خوبه ؟ ... اگه میخوای یکم جاوا بلد باشی آره ... ولی اگه میخوای حرفه ای شروع کنی ... اصلا اسم این کتابارم نیار ... این دو تا کتاب برنامه نویست نمیکنه ... کتابای آقای جعفرنژاد همشون شبیهه همن ... pascal - c - java ... با هربرت شیلد یا دیتل شروع کنید

نقل قول نوشته شده توسط arezo1174 مشاهده تاپیک
    سلام
    اساتید محترم یه سوال؟؟؟
    من تازه شروع به کار با نت بینز کردم اینا فهمیدم که هم میشه با کدنویسی یه باتن یا لیبل یا... رو ایجاد کرد هم این که آماده خودش هست با درگ کردن میشه ایجاد کرد حالا کدوم بهتره؟؟؟
    کدومش برنامه رو سنگین تر میکنه؟؟؟به صرفه تره؟؟
    هیچ فرقی نداره ... شما داری با درگ کردن میگی که این آیکون با این اندازه بیاد اینجا در این مکان از فرم ... اگه نمیخوای این کار سادرو انجام بدی ... دستی انجام بده ... مثل اینه که بخوای دو تا عدد و جمع کنی ... یکی با ماشین حساب این کارو کنه یکیم با اسمبلی برنامشو بنویسه ...

نقل قول نوشته شده توسط aminbalipour مشاهده تاپیک
    سلام خدمت دوستان.از دوستان خبره چند سوال داشتم:1-این که برای این بتونم از برنامه نویسی آندروید چیزی سر در بیارم تا چه حد باید جاوا بلد باشم(لطفا دقیق جواب دهید)2-این که برای شروع جاوا باید چی کار کنم،کتاب های جعفرنژاد چطوره؟
    1)
    شی گرا باید بلد باشی ... بعضی از پکیج های جاوا رو هم باید کار کرده باشی
    2)
    جاوا با جعفر نژاد نابوده

کاربر دائمی آواتار caspianhero
    محل زندگی
    زیر سایه ی خدا

با سلام
    کسی میدونه ایا جاوا به اندازه سی شارپ ایا قدرت شی گرایی داره!!!؟؟؟ و کدام بهتر هست!!!

سپاس

کاربر دائمی آواتار mp_mp353
    محل زندگی
    خراسان رضوی شهرستان کاشمر

این سوال به گمانم قبلا پرسیده شده اونم چند بار و به خصوص در انجمن سی شارپ یه سرچ بزن دوست عزیز

نقل قول نوشته شده توسط caspianhero مشاهده تاپیک
    با سلام
    کسی میدونه ایا جاوا به اندازه سی شارپ ایا قدرت شی گرایی داره!!!؟؟؟ و کدام بهتر هست!!!

سپاس
    http://pooyan-pzh.blogfa.com/post-7.aspx

کاربر دائمی آواتار hadi0x7c7
    محل زندگی
    تهران

کتاب Thinking in Java 4th ed کتاب فوق العاده ای هست وقت و انرژیتونو با کتاب های دیگه هدر ندید !

و از همه بهتر خود سایت java (oracle) هستش . البته خوندن جاوا به تنهایی فایده نداره باید کنارش UML هم یاد بگیرید .

صفحه 2 از 3 اولاول 123 آخرآخر

تاپیک های مشابه

1. Java Platform, Standard Edition (Java SE) 6 Beta
    نوشته شده توسط sokoot در بخش Java SE : نگارش استاندارد جاوا
    پاسخ: 0
    آخرین پست: جمعه 28 بهمن 1384, 09:25 صبح
  2. java یا #c
    نوشته شده توسط milder در بخش برنامه‌نویسی جاوا
    پاسخ: 4
    آخرین پست: سه شنبه 26 مهر 1384, 13:03 عصر

برچسب های این تاپیک

قوانین ایجاد تاپیک در تالار