نمایش نتایج 1 تا 7 از 7

نام تاپیک: تبدیل برنامه Database به نسخه تحت شبکه

مهمان

تبدیل برنامه Database به نسخه تحت شبکه

با سلام
    من واسه یه شرکتی دارم یک برنامه بانک اطلاعاتی مینویسم برنامه خیلی پیچیده شده . تمام بانکها رو با پارادکس هستند . اول قرار نبود که برنامه تحت شبکه باشه ولی الان که برنامه تقریبا" تموم شده گفته تحت شبکه اش بکنم . به نظر شما چه کار کنم که حداقل کار را ببره و زیاد برنامه به هم نریزه .
    با تشکر از تموم برادران دلفی کار عزیز

بنیان گذار Barnamenevis آواتار مهدی کرامتی
    محل زندگی
    کرج، گلشهر
    Database ات رو به DBISAM تبدیل کن. خودش امکان تبدیل Database های شما رو داره، تبدیل برنامه‌ها به نسخه تحت شبکه با استفاده از اون هم 5 دقیقه بیشتر وقت نمیبره.
    تو برنامه‌ات هم چند تا تغییر کوچولو بیشتر لازم نیست.
    برای کسب اطلاعات بیشتر هم میتونی کلمه کلیدی DBISAM رو تو بخش جستجوی سایت جستجو کنی.

در انتها ، بر طبق قوانین سایت باید تیتر سوال گویای محتوی آن باشد. این دفعه رو چون تازه وارد هستید من براتون تیتر رو اصلاح کردم، اما دفعه بعدی یادتون باشه.

مهمان
    آقای delphiAssistant از راهنمایی شما بسیار متشکرم و موردی را که گفتید رعایت میکنم
    باتشکر

مهمان
    نقل قول نوشته شده توسط DelphiAssistant
    Database ات رو به DBISAM تبدیل کن. خودش امکان تبدیل Database های شما رو داره، تبدیل برنامه‌ها به نسخه تحت شبکه با استفاده از اون هم 5 دقیقه بیشتر وقت نمیبره.
    تو برنامه‌ات هم چند تا تغییر کوچولو بیشتر لازم نیست.
    برای کسب اطلاعات بیشتر هم میتونی کلمه کلیدی DBISAM رو تو بخش جستجوی سایت جستجو کنی.

در انتها ، بر طبق قوانین سایت باید تیتر سوال گویای محتوی آن باشد. این دفعه رو چون تازه وارد هستید من براتون تیتر رو اصلاح کردم، اما دفعه بعدی یادتون باشه.
    آقای delphiAssistant از راهنمایی شما بسیار متشکرم و موردی را که گفتید رعایت میکنم
    باتشکر

دوست عزیز ...
    خیلی ساده می توانید برنامه PDX2SQLرو از سایت جوان بگیرید و کار تبدیل بانک رو از Paradox به Sqlانجام بدهید و بعد هم تمامی Table های خود رو روی انها تنظیم و یا Aliasخود رو اصلاح کنید

مهمان
    آقای جوان سافت من سایتتون دیدم جالب بود . از راهنمایی و برنامه تون هم متشکرم .

خواهش می کنم

تاپیک های مشابه

1. مدیریت داده ای داخل DataBase با ساختار ADO.NET
    نوشته شده توسط habedijoo در بخش SQL Server
    پاسخ: 2
    آخرین پست: جمعه 19 بهمن 1386, 09:03 صبح
  2. تبدیل database sql2000 به database sql 2005
    نوشته شده توسط m.moharrami در بخش SQL Server
    پاسخ: 1
    آخرین پست: چهارشنبه 19 اردیبهشت 1386, 19:01 عصر
  3. Failed to load database information. Details: The database DLL 'crdb_dao.dll' could n
    نوشته شده توسط Bithiah در بخش گزارش سازی با Crystal Report
    پاسخ: 5
    آخرین پست: شنبه 02 اردیبهشت 1385, 18:44 عصر
  4. پاسخ: 4
    آخرین پست: جمعه 27 آبان 1384, 15:58 عصر
  5. سرعت بارگذاری Database
    نوشته شده توسط SYSMAN در بخش VB.NET
    پاسخ: 5
    آخرین پست: پنج شنبه 13 مرداد 1384, 13:30 عصر

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید