نمایش نتایج 1 تا 6 از 6

نام تاپیک: گلایه

گلایه

بابا شما ارسطو ما نه
    من تا حالا چندین مرتبه توی این سایت سوال پرسیدم اما هر دفعه یکی اونو حذف کرده
    فکر میکردم این سایت برای تازه کارهایی مثل منه که برنامه نویسی یاد بگیرن و تشویق بشن
    نگو این سایت فقط مال اینه که به عده حرفه ای بیان کلاس بذارن
    لا اقل کمکم میکردی یا بصورت خصوصی جوابمو میدادی
    .
    بازم تشکر

کاربر دائمی آواتار Parham.D
    محل زندگی
    شيراز

نقل قول: گلایه

سلام، احتمال داره همین پست شما هم حذف یا انتقال داده بشه و اگر نشه تازه من شروع میکنم به تعجب کردن! چه دوست داشته باشیم چه نه، سایت برای خودش قوانینی داره، با مطالعه آنها میتونید جلوی حذف شدن، منتقل شدن و به نظر من از همه مهم تر جواب نگرفتن را بگیرید. برای مثال همین پستی که زدید شاید مربوط باشه به بخش بحث و گفتگو با مدیران سایت، نه برنامه سی شارپ. بعدش هم نوع ادبیاتی که داشتید با مزه هست ولی احتمالا کسانی که میتونن مشکل شما را حل کنند رو دور میکنه. اون کسانی که جواب من رو داده اند فکر نکردن که ارسطو هستند. این سایت برای تازه کارها نیست، برای هر سطحی میتونه به درد بخوره. بیچاره اون کسی که برای نشون دادن حرفه ای بودنش بیاد اینجا کلاس بذاره!!! اینجا کسی وظیفه نداره به صورت سیستماتیک به دیگران سرویس بده و کمک کنه، ملت اینجا تجربش رو در اختیار دیگران میزاره و چیزهای جدید یاد میگیره. شما پستهای پر جواب دیگران رو بخونید ببینید چطور پرسیده شدن، تشریح شدن و موضوع انتخاب شده. امیدوارم قبل از پاک شدن این پست این مطالب را مطالعه کنید که کمکی شده باشه.

کاربر دائمی
    محل زندگی
    http://hamdsoft.ir

سلام
    من هم به مشكل شما گرفتار شدم تازه اخطار هم گرفتم
    واقعا با نظرت موافقم
    تازگي ها اين مشكلات گريبان اين سايت رو گرفته وگرنه اين چند سالي كه توش مي چرخم هيچ موقع مثل الانا اذيت نمي شدم
    خوب ديگه
    ادم با كارهاي بسيار سليقه اي اقايون بايد چه كار كنه
    بايد بسازه
    شايد اين پست هم برام يك اخطار ديگري در پيش داشته باشه

کاربر دائمی آواتار NitroPlus
    محل زندگی
    اراک

سلام دوست عزیز، خوبی؟ همه چیز رو به راهه؟
    من تا حالا چندین مرتبه توی این سایت سوال پرسیدم اما هر دفعه یکی اونو حذف کرده
    بستگی داره سوالت چی باشه؛ مثلاً بیای بپرسی چه میدونم صدا و سیما کی مجری استخدام میکنه!!!!!!(مثاله منظورمبی ربط بودنشه) خب صد در صد حذف میشه
    فکر میکردم این سایت برای تازه کارهایی مثل منه که برنامه نویسی یاد بگیرن و تشویق بشن
    هنوز هم فکر کن چون واقعاً سوالات بجا و تو جای مناسب باشه جواب می گری و دلگرم میشی(البته قبلش یه سرچی بزن تکراری نباشه)
    نگو این سایت فقط مال اینه که به عده حرفه ای بیان کلاس بذارن
    کلاس!!!!!! نه بابا کلاس چیه؟! فکر نمی کنم!

در کل واقعاً دوست عزیز من اگه مدیر سایت بودم در جا پست رو حذف می کردم
    مطلب شما جاش مناسب نیس چون هیچ بار علمی نداره! هیچ ربطی هم به برنامه نویسی سی شارپ نداره!
    بی زحمت کمی به قوانین سایت دقت کنید؛ مسولای سایت که با کسی دشمنی ندارن!
    موفق باشی

کاربر دائمی آواتار arman_Delta2002
    محل زندگی
    بابلسر

من به شخصه چند شال پیش یک اکانت داشتم و به علت جای بد ایجاد کردن تایپک ایدیم مسدود شد و نتونستم پیگیر شم و الان این آیدی رو ساختم و خوشبختانه مشکلی پیش نمیاد چون مطالبم طبق قوانین سایت و در جای درست اجاد میکنم
    یه سری اصل ها رو روعایت کنین مشکلی نست !
    اول یه جستجو اگه به نتیجه نرسیدین ایجاد تایپک در جای مناسب که با موضوعتون هم خونی یا نزدیکی داشته باشه مثلا در مورد پایگاه داده اگه سوال دارین تو بخش Ado.net یا در مورد ساخت ستاپ در قسمت Setup
    و مطلب مهم دیگه نحوه عنوان گزاری تایپک هست تایپک باید یک عنوان مناسب با موضوع سوالتون داشته باشه مثلا کمک- نحوه اضافه کردن یک رکورد به پایگاه اکسس
    و مطلب دیگه سعی کنین سوالاتون رو طوری مطرح کنین که همه درک کنن
    در این سایت هم دنبال کرک یا سورس یا درخواست پروژه نباشین چون این سایت ماهیگیری رو یاد میده نه ماهی رو درسته بده !!!
    در کل نمیگم تمهیداتشون سخت نیست چرا سخته ولی میشه باهش کنار اومد نه این که زیر آبی در رفت!

کاربر دائمی آواتار NitroPlus
    محل زندگی
    اراک

به شدت موافقم
    ممنون از پستتون جناب arman_Delta2002 حیفم میاد فقط دکمه تشکر رو بزنم
    موفق باشی

تاپیک های مشابه

1. گفتگو: گلایه از بعضی از دوستان
    نوشته شده توسط wolfstander در بخش Access
    پاسخ: 1
    آخرین پست: یک شنبه 11 اردیبهشت 1390, 19:14 عصر
  2. گلایه
    نوشته شده توسط ایمان اختیاری در بخش گفتگو با مسئولین سایت، درخواست و پیشنهاد
    پاسخ: 6
    آخرین پست: شنبه 08 خرداد 1389, 17:29 عصر
  3. گلایه از مدیران
    نوشته شده توسط mohsengrisly در بخش برنامه نویسی در 6 VB
    پاسخ: 0
    آخرین پست: پنج شنبه 20 مرداد 1384, 13:02 عصر

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •