نمایش نتایج 1 تا 6 از 6

نام تاپیک: چگونه می توان کاری کرد که کاربر نتواند از ویندوز ساعت و تاریخ سیستم را تنظیم کند

Question چگونه می توان کاری کرد که کاربر نتواند از ویندوز ساعت و تاریخ سیستم را تنظیم کند

چگونه می توان کاری کرد که کاربر نتواند از ویندوز ساعت و تاریخ سیستم را تنظیم کند
    من می خواهم از طریق برنامه ام ساعت را تنظیم کند .

چرا اینقدر خودخواهانه؟ مگه برنامه شما چه کاری میخواد انجام بده؟ چرا به خودتون اجازه میدید کاربر رو محدود کنید؟
    ---
    می خوای واسه برنامه یه جور قفل زمانی بذاری؟ میخوای بفهمی که کاربر تاریخ ویندوز رو عقب یا جلو کرده؟

درسته
    خودت چک کن اگه کاربر تاریخ سیستمش رو عقب برده باشه می تونی برنامه رو اجرا نکنی ولی جلو؟؟؟؟؟
    You never know what you can do until you try

برای فهمیدن تاریخ سیستم، نیازی به خوندن تاریخ سیستم نیست! بهتره تاریخ فایلهای رجیستری رو بخونین... این یه روش واسه برنامه های دارای قفل زمانیه

کاربر دائمی آواتار Hadizadeh
    محل زندگی
    World of Machine
    با سلام. همانطور که خودتون بهتر می دونید بعضی از نسخه های آزمایشی برنامه ها ، دارای قابلیتی هستند که در صورت عقب کشاندن تاریخ سیستم ، در هنگام اجرا واکنش نشان می دهند. به نظر شما راهی وجود داره که بدون ذخیره تاریخ فعلی سیستم در یک فایل خاص یا رجیستری ، بتوان قابلیت بالا را به نرم افزار خود اضافه کرد؟ یه راهی که قبلا خود شما فرموده بودید ، مقایسه تاریخ فعلی فایل های رجیستری با زمان آخرین اجرای برنامه است. ولی من فکر می کنم روش موثری نباشه. به عنوان مثال فرض کنید برنامه رو امروز یکبار اجرا می کنیم. حالا تاریخ سیستم رو عقب می بریم و فایل اصلی برنامه رو هم دوباره یه جای دیگه کپی می کنیم تا زمان آخرین دسترسی اون با تاریخ جدید ست بشه ، حالا سیستم رو از نو بوت می کنیم تا تاریخ فایل های رجیستری هم عوض بشه. حالا به نظر شما اگه برنامه رو از نو اجرا کنیم ، چی میشه؟ لطفا توجه کنید که من نمی خام تاریخ ها رو تو یه فایل یا رجیستری ذخیره کنم چون به راحتی مانیتور میشه!

کاربر دائمی آواتار MiRHaDi
    محل زندگی
    تهران - سوهانک
    سلام
    تاریخ آخرین باری که برنامت اجرا میشه رو باید کد کنی و نگه داری تا دفعه بعد بتونی چک کنی !
    وقتی کد کنی نمیفهمه که تاریخه
    یا یک فایل داشته باش الکی توش یک چیزی بزن ! بعد تاریخ Modified اون رو چک کن
    بای

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •