نمایش نتایج 1 تا 14 از 14

نام تاپیک: طراحی و راه اندازی سایت نیازمندیها

طراحی و راه اندازی سایت نیازمندیها

در مورد سایتهای نیازمندیها و آگهی مثل ایستگاه، نیاز روز و... چند سوال دارم:

1- این سایتها رو باید خودمون طراحی کنیم یا اسکریپتی برای این کار وجود داره؟

2- بنظرتون چنین سایتهایی دیگه اشباع نشدن؟ چون تعداد این سایتها خیلی زیاده و نمی دونم راه اندازی چنین سایتی می تونه درآمد زا باشه یا نه.

لطفا توضیح بدید.

کاربر دائمی آواتار khanlo.javid
    محل زندگی
    قـزویــن

نقل قول: طراحی و راه اندازی سایت نیازمندیها

دوست عزیز درمورد سوال اولت باید بهت بگم دقیقا نمیدونم اسکریپتی وجود داره یا نه ولی من خودم دارم رو یه پروژه در رابطه با همین موضوع کار میکنم و خودم دارم طراحیش میکنم.
    و اما سوال دومت : به نظر من که این سایت ها هنوز اشباع نشدن و با توجه به نیازمندی شدید به تبلیغات و رقابت های شدید هنوز جا واسه طراحی اینطور سایت ها هست . من خودم میخوام تبلیغات به صورت محلی دریافت کنم + تبلیغات گسترده یعنی اول از استان خودم شروع میکنم و تبلیغات رو از منطقه خودم شروع میکنم چون به نظر من بیشتر میتونه نتیجه بده . فقط میمونه یه سوال که خودم هم پیداش نکردم اینکه اینطور سایت ها احتیاج به مجوز دارن یا نه ؟ حالا اگه شما اطلاعات خواصی دارید به من هم اطلاع رسانی کنید ممنون میشم.

موفق باشید.

فقط میمونه یه سوال که خودم هم پیداش نکردم اینکه اینطور سایت ها احتیاج به مجوز دارن یا نه ؟ حالا اگه شما اطلاعات خواصی دارید به من هم اطلاع رسانی کنید ممنون میشم.
    می تونید از پلیس فتا بپرسید. توی سایتشون یه یه بخش مشاوره دارن که بنظرم برای این جور مسائل ایجاد کردن.

قبلا توی سایت پلیس فتا دیده بودم که برای سایتهای آگهی مجوز لازم داره و یه لینک گذاشته بودن که (فکر کنم) وارد سایت صنایع و معادن می شد، ولی وقتی وارد اون سایت شدن چیزی خاصی پیدا نکردم.

اگه پرسیدید به من هم خبر بدید.

محل زندگی
    قـزویــن

حتما سعی میکنم یه تایمی رو مشخص کنم برای مشاوره با پلیس فتا تا ببینم واقعا مجوز نیاز داره یا نه .

حتما سعی میکنم یه تایمی رو مشخص کنم برای مشاوره با پلیس فتا تا ببینم واقعا مجوز نیاز داره یا نه .
    لطفا نتیجه رو برای منهم بفرستید.
    دوست عزیز درمورد سوال اولت باید بهت بگم دقیقا نمیدونم اسکریپتی وجود داره یا نه ولی من خودم دارم رو یه پروژه در رابطه با همین موضوع کار میکنم و خودم دارم طراحیش میکنم.
    اگر اسکریپتی وجود نداره چرا همه سایتهای اگهی شبیه به هم هستن و فقط قالبشون فرق می کنه؟
    من خودم میخوام تبلیغات به صورت محلی دریافت کنم + تبلیغات گسترده یعنی اول از استان خودم شروع میکنم و تبلیغات رو از منطقه خودم شروع میکنم چون به نظر من بیشتر میتونه نتیجه بده
    وقتی سایتتون راه افتاد، لطفا لینکش رو برام بفرستید.

محل زندگی
    قـزویــن

حتما خبرش رو به شما میدم ، اگه سایت شما هم راه افتاد لینکش رو برام بفرستید.

می شه توضیح بدید که ستاره هایی که به آگهی های ویژه تعلق می گیره بغیر از تعرفه ای که سایت می گیره چه ارزشی داره؟

اگر می شه کلا در مورد ستاره ها توضیح بدید.

محل زندگی
    قـزویــن

خودم هم دقیقا نمیدونم شاید واسه امتیاز دهی به آگهیه .

سلام به دوستان نظر داده در این تاپیک

دوستان جهت اطلاع اسکریپت این سیتم هست که دارای قیمت 80 هزار تومان میباشد و خیلی از این سایت های آگهی همون سیستمو خریداری کردن

در مورد سوال دوم هم هنوز جای کار برای سایت های آگهی و نیازمندی هست ولی حتماً باید فکر و ایده ی جدیدی هم بکار ببرید تا متفاوت باشید وگرنه سایت شما هم مانند سایت های دیگر فقط قاطی جستجو ها میادو میره

موفق باشید

دوستان جهت اطلاع اسکریپت این سیتم هست که دارای قیمت 80 هزار تومان میباشد و خیلی از این سایت های آگهی همون سیستمو خریداری کردن
    اسم اسکریپت چیه؟

می شه توضیح بدید که ستاره هایی که به آگهی های ویژه تعلق می گیره بغیر از تعرفه ای که سایت می گیره چه ارزشی داره؟

اسمشو یادم نیست

اون ستاره ها فقط برای هزینه ی دریافتی و طریقه ی نمایش فرق میکنه وگرنه برای گوگل و سئو و اینا هیچ فرقی نداره
    موفق باشید

محل زندگی
    قـزویــن

نقل قول نوشته شده توسط Hamid Fadaei مشاهده تاپیک

موفق باشید
    اگه فقط قراره سیستم برای هزینه باشه این سیستم رو به صورت ساده هم میشه درش آورد دیگه هم نیازی نیست 80 هزار تومن بابت یه اسکریپت پرداخت بشه.

سلامbbbbnvvvvvvvccbv
    آخرین ویرایش به وسیله khayam : یک شنبه 28 خرداد 1396 در 14:26 عصر

کاربر دائمی آواتار moslem.hady
    محل زندگی
    پشت میز کامپیوتر

منبع در آمدی بیشتر این سایت ها ویژه کردن آگهی ها توسط کابرها بوده . یعنی همون ستاره دار کردن. که اون اوایل ادعا میکردن که خیلی تاثیر تو بازدید داره و خیلی خوبه و.... ولی بعد ها کاربرها متوجه شدن که این ستاره ها تاثیر چندانی نداره. و دیگه اکثرا رایگان آگهی ثبت می کنند.
    به شدت پیشنهاد میکنم اگه پلن درآمدزایی خاصی ندارید یا طرحی برای جذب مشتری، اصلا سمتش نرید. من خودم حدود 6-7 طراحی یکی از اسکریپت های آگهی رو انجام دادم و تقریبا 30 نسخه پیاده سازی کردم برای مشتری ها. و خودم هم 5-6 ساله سایت آگهی دارم. ولی دیگه روش کار نمیکنم، چون درآمدی نداره (بخاطر رون عادیش)
    فقط شرطش اینه که یه کار متفاوت کنی

تاپیک های مشابه

1. سوال: طراحی و راه اندازی سایت فروش کارت شارژ
    نوشته شده توسط kazem.omara در بخش توسعه وب (Web Development)
    پاسخ: 3
    آخرین پست: سه شنبه 03 اردیبهشت 1392, 15:14 عصر
  2. مبتدی: کمک: طراحی و راه اندازی سایت (مقدماتی)
    نوشته شده توسط hb1364 در بخش توسعه وب (Web Development)
    پاسخ: 9
    آخرین پست: دوشنبه 09 مرداد 1391, 09:46 صبح
  3. نحوه راه اندازی سایت داخلی
    نوشته شده توسط ehsan_ets در بخش شبکه و Networking‌
    پاسخ: 8
    آخرین پست: چهارشنبه 25 خرداد 1390, 22:35 عصر
  4. راه اندازی سایت
    نوشته شده توسط persica در بخش برنامه‌نویسی جاوا
    پاسخ: 0
    آخرین پست: جمعه 08 آبان 1383, 17:01 عصر
  5. میزبانی ( راه اندازی ) سایت روی یه کامپیوتری با ip ثابت
    نوشته شده توسط amir_masoud در بخش ASP.NET Web Forms