نمایش نتایج 1 تا 4 از 4

نام تاپیک: لطفا بگید بغیر از کد نویسی چه موارد دیگه ای برای طراحی، توسعه و نگه داری سایت باید رعایت کنیم؟

لطفا بگید بغیر از کد نویسی چه موارد دیگه ای برای طراحی، توسعه و نگه داری سایت باید رعایت کنیم؟

من می دونم که وقتی سایتی رو طراحی می کنیم باید بغیر از کد نویسی مواردی مثل تجزیه و تحیلی سایت، مستند سازی و ... رو انجام بدیم تا یه سایت حرفه ای ایجاد کنیم. با یه شرکت صحبت می کردم و می گفتن که باید UML رو هم توی کدها پیاده سازی کرد تا درآینده برای توسعه کدها مشکلی ایجاد نشه.

لطفا بگید بغیر از کد نویسی چه موارد دیگه ای برای طراحی، توسعه و نگه داری سایت باید رعایت کنیم؟

کاربر دائمی آواتار Unique
    محل زندگی
    ایران - اصفهان

نقل قول: لطفا بگید بغیر از کد نویسی چه موارد دیگه ای برای طراحی، توسعه و نگه داری سایت باید رعایت کن

تجزیه و تحلیل و مستند سازی و UML همشون قبل از کدنویسی هستش ! بعد از کد نویسی فقط میمونه پشتیبانی شما. شاید هم پس از مدتی برنامه ریزی برای ارتقاء ویرایش برنامه !

نقل قول: لطفا بگید بغیر از کد نویسی چه موارد دیگه ای برای طراحی، توسعه و نگه داری سایت باید رعایت کن

تجزیه و تحلیل و مستند سازی و UML همشون قبل از کدنویسی هستش ! بعد از کد نویسی فقط میمونه پشتیبانی شما. شاید هم پس از مدتی برنامه ریزی برای ارتقاء ویرایش برنامه !
    در مورد استفاده از مستند سازی و تجزیه و تحلیل که دلیلشون مشخصه ولی چرا از UML استفاده می شه؟

بغیر از این سه مورد دیگه چه مواردی ووجود داره؟

کاربر دائمی آواتار Unique
    محل زندگی
    ایران - اصفهان

دوست عزیز توی مباحث مهندسی نرم افزار از این چیزا تا دلت بخواد وجود داره اما من همیشه سعی میکنم توی مسیر تولید نرم افزار بخش تخصصی خودم که کد نویسی هست را پیگیری کنم این مباحث شما کار کدنویس نیست و به درد پروژه های متوسط و حتی کمی پیشرفته نیمخوره ! پروژه های خیلی بزرگ یا اونهایی که در آینده بزرگتر می شوند نیاز به این مسائل پیدا میکنند که گروه متخصص خودش را نیاز داره. UML از دید من یک سری مدلسازی هست و بس ! زیاد به جزئیات اجرایی کد نویسی مربوط نمیشه. کلا این مطالب را من از هم مجزا میدونم مگه اینکه دوستان نظر دیگه ای داشته باشند و من هم استفاده کنم.

تاپیک های مشابه

1. سوال: لطفا بگید کجای کد زیر اشتباهه؟؟؟؟
    نوشته شده توسط zilver در بخش C#‎‎
    پاسخ: 5
    آخرین پست: سه شنبه 10 شهریور 1388, 12:22 عصر
  2. لطفا بگید اشکال در کجای برنامه است
    نوشته شده توسط جواد_سرابادانی در بخش برنامه نویسی با زبان C و ++C
    پاسخ: 2
    آخرین پست: دوشنبه 13 خرداد 1387, 09:35 صبح
  3. لطفا بگید چطوری بات زدن Enter یا DownArrowKey برم سراغ سطر بعدی در یک VSFLEXGRIID
    نوشته شده توسط odiseh در بخش برنامه نویسی در 6 VB
    پاسخ: 1
    آخرین پست: چهارشنبه 18 بهمن 1385, 01:51 صبح
  4. لطفا بگید این پیغام خطا چیه
    نوشته شده توسط mehdi_moosavi در بخش SQL Server
    پاسخ: 8
    آخرین پست: سه شنبه 17 شهریور 1383, 14:23 عصر
  5. لطفا بگید چطور میشه یه تکست باکس فارسی درست کرد؟
    نوشته شده توسط white fox در بخش VB.NET
    پاسخ: 2
    آخرین پست: دوشنبه 31 شهریور 1382, 09:09 صبح

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •