نمایش نتایج 1 تا 3 از 3

نام تاپیک: مسائلی درباره کنکور ارشد

Thumbs up مسائلی درباره کنکور ارشد

با سلام خدمت دوستان
    چند تا سوال داشتم که البته بعضی از اون ها رو تو تاپیک های دیگه کم و بیش پیدا کردم ،اما یکم گنگ بود !!!
    من دانشجو رشته نرم افزار هستم ،دروس برنامه نویسیم خوبه ،اما دروس پایه و حفظ کردنی خوب نیست !
    علاقه زیادی هم به برنامه نوشتن دارم (شاید بهتره بگم کدنویسی)
    1 -با این تفاصیل به نظر شما دوستان it برم یا یکی از شاخه های نرم افزار ؟
    2 - کتاب های تست فایده دارن ؟(با توجه به اینکه سبک سوالات داره به شدت عوض میشه !!!)
    3 - اگر بخام برای رتبه خوب درس بخونم از چه زمانی شروع کنم ؟!
    4 - کتاب مرجع بخونم یا کتاب های کمکی ؟! (منظور از کتاب مرجع کتاب هایی هست که خود تحقیقات علوم برای کنکور معرفی کرده است )
    5 - کنکور های آزمایشی فایده دارند ؟! کدوم موسسه برم ؟!(اگر نمیخاین نام ببرین حداقل بگین چطور بفهمم کدوم بهتره !!!)
    6 - چه سبکی بخونم ؟! (اول تست بعد تشریحی یا ...)
    7 - چقدر هزینه برای اینکه بتونم دانشگاه های تهران قبول بشم در نظر داشته باشم ؟(چون وضعیت مالی خوبی ندارم این سوال رو پرسیدم)

از دوستانی که در این مورد تجربه دارن میخام که به سوالاتم جواب بدن ،فکر کنم این سوالات سوال های خیلی از دوستان باشه !!

با تشکر

کاربر جدید آواتار sniper_I
    محل زندگی
    A Cold Mountain

نقل قول: مسائلی درباره کنکور ارشد

سلام
    من اون چیزهایی که برام تجربه شدن رو میگم. البته این تجربیات تا حالا باعث نشدن که بتونم ارشد قبول شم اما یه سری اصوله که خیلیا قبولش دارن.
    به نظر من اینکه منابع و کتابهای مرجع رو بخونی خیلی بهتر از اینکه بری دنبال کلاس و کتاب تست. البته به شرطی که پایت خوب باشه. چون کتابهای مرجع همه چی رو دارن.
    من خودم شخصا هیچ اعتقادی به کلاس کنکور ندارم ولی آزموناش بد نیست برای اینکه حداقل خودتو تست کنی. مثلا آزمون های پارسه خوبه چون میگن جامعه آماری بالایی داره.
    در مورد سوال اولت هم باید بگم اگه به برنامه نویسی علاقه داری خوب قطعا باید راهترو سمت نرم افزار کج کنی...
    امیدوارم جواب بخشی از سوالاتو گرفته باشی...
    موفق باشی...

نقل قول: مسائلی درباره کنکور ارشد

جزوات ارشد کامپیوتر و it پارسه
    iهمراه با فیلم کلاسی و صدای استاد
    lمشاوره و برنامه ریزی
    www.it90.ir
    www.itkonkor.com

تاپیک های مشابه

1. سوال: سوال BTREE کنکور ارشد 88 مهندسی کامپیوتر
    نوشته شده توسط najmeh33 در بخش الگوریتم، کامپایلر، هوش مصنوعی و ساختمان داده ها
    پاسخ: 5
    آخرین پست: جمعه 09 اسفند 1387, 20:39 عصر
  2. درخواست حل سوال طراحی الگوریتم کنکور ارشد پارسال
    نوشته شده توسط icmaster در بخش الگوریتم، کامپایلر، هوش مصنوعی و ساختمان داده ها
    پاسخ: 3
    آخرین پست: سه شنبه 29 آبان 1386, 17:22 عصر

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •