نمایش نتایج 1 تا 14 از 14

نام تاپیک: مشکل با سایت

کاربر دائمی
    محل زندگی
    همه جای ایران سرای من است

مشکل با سایت

با سلام
    چند روزی است که با سایت مشکل پیدا کردم.
    1-باید فقط در حالت پیشرفته نامه ها رو بنویسم.
    2- در حالت پیشرفته هیچ امکاناتی برام فراهم نیست فقط می توانم نامه را تایپ کنم یعنی نمی توانم از شکلک ها و نوع فونت و اندازه و انگلیسی و چپ چین و راست چین . نقل قول و.... استفاده کنم.
    3- اواتار ها نشان داده نمیشود
    4- تاریخ ها کلا" به صورت میلادی است.
    5- اگر در بخشی بیش از یک پست ارسال کرده باشم اون صفحه از وسط نمایش داده میشود و....
    6-نمی توان فایلی را ضمیمه کنم .
    7-......
    حسابی کلافه شده ام. حتی مرور گر اینترنتم را عوض کرده ام. همچینین ویندوز جدیدی که نصب کرده ام(ویندوز ایکس پی ویرایش مدیا سنتر) نیز با آن مشکل دارد....

- در منتها الیه سمت چپ پائین هر مطلب یه آیکون هست که با فشردن اون امکان پاسخ سریع فعال میشه ( این : )
    - ادیتور سایت بدرستی کار میکنه و مشکلی نداره ؛ شکلکها هم همینطور ( این : )
    - صفحات بدرستی و بدون مشکل نمایش داده میشن .
    - سیستم انضمام فایل بدرستی کار میکنه و مشکلی نداره .

و تنها مساله ، فعلا" میلادی بودن تاریخ است . سایر نکاتی که گفتی شخصی است و به مشکل سیستم یا مرورگر ات مربوطه .
    آخرین ویرایش به وسیله Inprise : پنج شنبه 08 دی 1384 در 06:33 صبح

کاربر دائمی
    محل زندگی

Lightbulb

نقل قول نوشته شده توسط Inprise
    - در منتها الیه سمت چپ پائین هر مطلب یه آیکون هست که با فشردن اون امکان پاسخ سریع فعال میشه ( این : )
    - ادیتور سایت بدرستی کار میکنه و مشکلی نداره ؛ شکلکها هم همینطور ( این : )
    - صفحات بدرستی و بدون مشکل نمایش داده میشن .
    - سیستم انضمام فایل بدرستی کار میکنه و مشکلی نداره .

و تنها مساله ، فعلا" میلادی بودن تاریخ است . سایر نکاتی که گفتی شخصی است و به مشکل سیستم یا مرورگر ات مربوطه .
    ممنون
    ولی ....
    در ضمن قبلا" در انتهای صفحه یه بخش کوچولویی بود که خودش اتو ماتیک باز شده بود و به شما این اجازه رو میداد که پست سریع داشته باشید.
    الان هم که به صفحهه نگاه کردم نتونستم این دکمه ای رو که شما میگیید پیدا کنم!
    برم دنبال مشکل بگردم. امیدوارم حرف شما درست باشد.
    ممنون میشم اگر کمکم کنید. چون خیلی به این سایت دل بسته ام. ...

درپناه حق موفق و کامرواباشید.

. آواتار oxygenws
    محل زندگی
    تهران/مشهد
    الان هم که به صفحهه نگاه کردم نتونستم این دکمه ای رو که شما میگیید پیدا کنم!
    من هم این دکمه رو نمی بینم.
    template شما چیست برادر اینپرایز؟

- شکلک ها برای من درست کار می کنند.
    - تگ های quote یا code یا ... کمی مشکل دارند، حداقل برای من، در برخی سیستم ها درست کار می کنند و در برخی نه!
    ایمیل من
    سایت من

عضویت در جامعه‌ی اهدای عضو

Direct PGP key: http://tinyurl.com/66q5cy
    PGP key server: keyserver.ubuntu.com
    PGP name to search: omidmottaghi

من از Template "اصلی" سایت استفاده میکنم و همانطور که عرض شد کلیه امکانات بدرستی کال میکنند ، بدون هیچ نقص یا مشکل .

1-باید فقط در حالت پیشرفته نامه ها رو بنویسم.
    3- اواتار ها نشان داده نمیشود
    4- تاریخ ها کلا" به صورت میلادی است.
    بنده هم این مشکلات رو دارم
    هر که بر مرکب باطل نشیند ، در سراى پیشمانى فرودش مى‏آورند

کاربر دائمی
    محل زندگی
    [QUOTE=Inprise]- در منتها الیه سمت چپ پائین هر مطلب یه آیکون هست که با فشردن اون امکان پاسخ سریع فعال میشه ( این : )
    QUOTE]
    من از Template آریا استفاده میکنم.
    از وقتی که شما این دکمه رو نشون دادی من Template رو به اصلی تغییر دادم . و مشکلات زیر برطرف شد:
    1- آواتار به نمایش در می آید.
    2- دیگه تو تاپیک هایی که چند پست دارم صفحه از وسط نمایش داده نمی شوند.
    ولی همچنان بقیه مشکلات باقی است!

اگر به جوابهائی که داده شد کمی دقت کنید مشکلاتتون حل میشه و لازم نیست دائما" تکرارش کنید .

اگر به جوابهائی که داده شد کمی دقت کنید مشکلاتتون حل میشه و لازم نیست دائما" تکرارش کنید .
    از template آریا نمیشه استفاده کرد ؟!
    ضمناً باید یه مشکلی وجود داشته باشه چون این غیر منطقیه که سیستم و مرورگر همه به طوری اتفاقی همزمان مشکل پیدا کنه.

اگر منظورت از "همه" تمام کاربران سایت است باید پرسید تو از کجا فهمیده ای که "همه" مشکل دارند ؟ - از Template "اصلی" استفاده کنید ، مشکل خاصی وجود نداره ، الا میلادی بودن تاریخ که اون هم قاعدتا" رفع میشه .

با نگاهی به عکسهای زیر که ضمیمه هم شده اند مشخصه که ادیتور ، سیستم ضمیمه فایل و سایر موارد مشکلی ندارند .
    عکس های ضمیمه عکس های ضمیمه

استاد گرامی ، مشکل بنده و دیگر دوستان با template آریا است. این template در سایت پیش فرض است. از صحبت های بنده و دیگر دوستان هم برداشت کل کل نکنید ، قصد ما فقط feedback دادن است. اگه کار شایسته ای نبوده ، بسیار خوب من اشتباه کردم.
    موفق باشید.

کاربر دائمی
    محل زندگی
    با سلام خدمت آقای اینترپیرایز

-کدوم جوابها الا اینکه دوستان هم گفتند که مشکلاتی مشابه دارند حالا کمتر یا بیشتر ؟؟!؟!؟؟
    -در ضمن من مشکلات را تکرار نکردم لطف کن کل مطلب رو بخون بعد جواب بده من فقط گفتم که با تغییر Template مشکلاتی رو که نام بردم حل شده!
    -این رو که دوست عزیز هم بیان کرده اند که Template پیش فرض سایت آریا است رو نیز در نظر بگیرید!
    -نمی دونم شما چه تاکیدی دارید که فقط مشکل تاریخ هست در حالی که چند دوست بیان کردنده اند که با سایت مشکل دارند!
    -دوست داشتم این بخش ضمیمه ام فعال بود تا عکسهایی رو که مبنی بر مشکلات روی سیستمم است میدید.
    -باید خدمتتون عرض کنم که من همینجوری این تاپیک رو ایجاد نکردم. من از ویندوز دیگر و مرور گر دیگری هم نیز استفاده کردنم ولی مشکل سرجاشه.
    - تو رو خدا مطالب رو بخون تا مجبور نشم برای تذکر هی مطالب رو تکرار کنم.
    موفق باشید

بهت اجازه هم نخواهم داد که تکرارش کنی . یک سوال واضح پرسیدی ، برای حل کردنش یک راهنمائی واضح کردم . اگر توانائی مطالعه ، درک و رفع مشکلی به این سادگی رو نداری ، بیخیالش شو ، اینجا مهد کودک نیست و قرار نیست کسی سرویس به خصوصی بهتون بده . وقتی یه جائی یه چیزی گیر داره ، سوال میکنی ، و راهنمائیت میکنن ، برای حل مشکلت به اون راهنمائی توجه کن ، حلش کن ، قال قضیه رو بکن . بر خلاف سایر دوستان که گاهی با کاربران سایت زیادی بحث میکنند من حوصله سوال-جوابهای کودکانه رو ندارم ، یک سوال تو صفحه اول این تاپیک هست ، یک جوابم در ادامه اش ، مسئله حل شده ؛ تاپیک هم قفل میشه . اگر فکر میکنی مجموعهء این پروسه به تو کمکی نکرده در کل فراموشش کن ، چون کسی کمک بیشتری نخواهد کرد .

دربارهء Feedback : فیدبک رو نوشتید و دریافت شد ؛ لازم نیست تکرار بشه .

تفریح : محض خنده هم که شده بخون و ببین اسم من چیه و تو چی نوشتی ، احتمالا" بعدش منظور من رو از "خوندن" و دقت کردن و گرفتن جواب متوجه بشی ؛
    آخرین ویرایش به وسیله Inprise : پنج شنبه 08 دی 1384 در 14:28 عصر

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •