نمایش نتایج 1 تا 9 از 9

نام تاپیک: طراحی سایت از اولین مرحله تا انتشار آن

Unhappy طراحی سایت از اولین مرحله تا انتشار آن

من می خوام یک سایت خوب طراحی کنم البته امکانات خیلی زیادی براش در نظر نگرفتم. طراحی قالب رو با استفاده از fireworks انجام دادم اما مراحل بعدشو نمی دونم. لطفا تا انتشار اون به من کمک کنید.....

کاربر تازه وارد آواتار ≡ ALEX ≡
    محل زندگی
    San Frabarnamenevisco

نقل قول: طراحی سایت از اولین مرحله تا انتشار آن

برای راحتی کار میتونید از یک سیستم مدیریت محتوا همانند وردپرس، جوملا یا ... استفاده کنید. در صورتیکه می خواهید قالب را خودتان طراحی کنید می بایست با نحوه ساخت قالب برای آن سیستم مدیریت محتوا آشنا باشید، هرچند کار سختی هم نیست.

طراحی قالب ،ایجاد پایگاه داده و مشخص کردن صفحات مختلف و نوشتن کدهای مربوط به هر صفحه، بارگذاری روی هاست

اگه میشه درباره شروع کار با سیستم مدیریت محتوا مثل جوملا بیشتر توضیح بدید چون اصلا با این مورد آشنایی ندارم

کاربر دائمی آواتار storm_saeed
    محل زندگی
    Tehran , Iran

جوملا یا وردپرس یا امثال این ها سیستم آماده مدیریت محتواست شما بارفتن به سایت wp-persian.com یا joomfa.ir آخرین نسخه را دانلود کرده فایل را در هاست خود کپی کرده دیتابیس میسازد اطلاعات دیتابیس رو وارد کرده و سپس سایت را نصب میکنید در ضمن در خود این سایت ها آموزش های لازم قرار دارد

محل زندگی
    San Frabarnamenevisco

سیستم مدیریت محتوا یک سیستم ماژولار هست که شما وبسایت تون رو بر روی هسته آن پیاده سازی می کنید. هسته امکانات اصلی سیستم رو فراهم می کنه و به کمک بسته های توسعه همچون قالب ها، پلاگین ها و ماژول ها میتونید به آن شکل داده و نیاز های خود را تامین کنید.

اگر از یک قالب آماده استفاده کنی خیلی بهتره چون تازه کاری فعلا کارت راه می افته
    برای هاست هم پیش نهاد می کنم که بری به http://hadiehost.com
    الان 30 درصد تخفیف زده

کاربر دائمی آواتار samaram
    محل زندگی
    تهران

سلام. منم یه سوال دارم. طراحی یه سایت با ورد پرس و Asp.Net چه فرقی داره؟ اینکه Asp.Net قدرت مانور بیشتری میده که درسته. اما غیر این چی؟

محل زندگی
    San Frabarnamenevisco

ASP یک زبان برنامه نویسی تحت وب هست که از ورژن 3 به بعد از فریم ورک NET. بهره مند شده. در حالی که وردپرس، جوملا یا مادایکس سیستم های مدیریت محتوی طراحی شده با زبان PHP هستند که هسته آن ها ساختار و امکانات اساسی یک وبسایت رو برای شما فراهم کرده و شما با افزودن قالب (Template یا Theme) و افزونه ها (Plugin یا Module یا Component) امکانات دیگری رو روی این هسته اضافه می کنید و در نهایت به شکل و ساختار مورد نیاز می رسید. و در این راه حتی ممکن هست نیاز به حتی یک خط کد نویسی و دانش برنامه نویسی نباشید. هرچند آشنایی با طراحی وب و برنامه نویسی آن معمولا به کار میاد.

تاپیک های مشابه

1. طراحی سایت برای اولین بار
    نوشته شده توسط aliburnout در بخش ASP.NET Web Forms
    پاسخ: 4
    آخرین پست: شنبه 02 مهر 1390, 16:23 عصر
  2. نیاز به راهنمایی: طراحی سایت با سی پلاس پلاس امکان پذیره ؟
    نوشته شده توسط borzoo در بخش برنامه نویسی با زبان C و ++C
    پاسخ: 22
    آخرین پست: شنبه 01 آذر 1382, 17:19 عصر

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •