نمایش نتایج 1 تا 4 از 4

نام تاپیک: نحوه ایجاد فاکتور خرید و فروش

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی

نحوه ایجاد فاکتور خرید و فروش

با عرض سلام و خسته نباشید ،

بهترین روش برای ایجاد قسمت ورود کالاها و قیمتها در فاکتورهای خرید یا فروش در فرم وب چیه ؟ و این که به چه روشی ورود اطلاعات در این بخش رو نامحدود کنیم ، یعنی اگر کاربر خواست n مقدار کالا رو در یک فاکتور ثبت کنه ، باید چی کار کنیم ؟

با تشکر از همه ی دوستان

نقل قول: نحوه ایجاد فاکتور خرید و فروش

برای این کار شما چند تا راه دارین من یکیشو میکم البته راههای دیگه رو هم میدونم اگه این نشد یکی دیگه رو میکم اون اینه که شما یه کلاس تعریف کنین بهد بیایین لیستی از اون کلاس رو تو برنامه تون تعرف کنین بعد به ازای هر شی که از اون کلاس تعریف میکنین اونو به اون لیست اضافه کنین بعد زمان ثبت در بان هم اون لیست رو برای ثبت بفرستین به بانک دقیقا مانند روش انتخاب واحد دانشجویی

نقل قول نوشته شده توسط mehdi_gerami65 مشاهده تاپیک
    برای این کار شما چند تا راه دارین من یکیشو میکم البته راههای دیگه رو هم میدونم اگه این نشد یکی دیگه رو میکم اون اینه که شما یه کلاس تعریف کنین بهد بیایین لیستی از اون کلاس رو تو برنامه تون تعرف کنین بعد به ازای هر شی که از اون کلاس تعریف میکنین اونو به اون لیست اضافه کنین بعد زمان ثبت در بان هم اون لیست رو برای ثبت بفرستین به بانک دقیقا مانند روش انتخاب واحد دانشجویی
    ممنون ، این روش رو متوجه شدم و روش منطقی و حرفه ای هست . البته هنوز وارد بخش کد نویسی نشدم ، اما فکر می کنم بتونم این راهکار رو پیاده سازی کنم. در حال حاظر مشکل من مربوط به طراحی این بخش هست . در بعضی از تاپیک ها دوستان اشاره کردند که از DataGrid برای ورود اطلاعات در این بخش استفاده بشه ، ولی من موفق نشدم از این کنترل استفاده کنم هنوز. می خواستم ببینم برای این مرحله چه راهکاری پیشنهاد می کنید ؟
    بازم ممنون از کمکتون.

سلام
    مثل توی واقعیت از فاکتور و ریزفاکتور استفاده کنید. که هر ریزفاکتور متعلق به یه فاکتور کلی از اون معاملست.

تاپیک های مشابه

1. سوال: نحوه ایجاد فاکتور فروش با DataGridView
    نوشته شده توسط حسین شهریاری در بخش C#‎‎
    پاسخ: 0
    آخرین پست: یک شنبه 11 دی 1390, 09:04 صبح
  2. پاسخ: 5
    آخرین پست: یک شنبه 28 شهریور 1389, 16:19 عصر
  3. یه سوال در مورد فاکتور خرید یا فروش
    نوشته شده توسط RIG000 در بخش C#‎‎
    پاسخ: 2
    آخرین پست: یک شنبه 13 تیر 1389, 12:14 عصر
  4. نحوه ایجاد سبد خرید و پرداخت در فروشگاه الکترونیکی