نمایش نتایج 1 تا 11 از 11

نام تاپیک: مشکل گرافیکی در چاپ اطلاعات بانک اطلاعاتی

Question مشکل گرافیکی در چاپ اطلاعات بانک اطلاعاتی

اقا به این عکس نگاه کنید ، اونجاهایی که با فلش قرمز نشون دادم را خوب نگاه کنید مشاهده خواهید کرد که بعضی از جاها چاپ نشده یا پرنگ چاپ شده

این مشکل را من در QuickReport دارم که وصلش کردم به SQLSERVER2000 توسط ADO

آیا شما هم به این مشکل برخورد کرده اید
    عکس های ضمیمه عکس های ضمیمه
    آخرین ویرایش به وسیله دنی کوئیل : سه شنبه 13 دی 1384 در 14:05 عصر

کاربر دائمی آواتار ali_abbasi22145
    محل زندگی
    يك جايي در پايتخت
    سلام
    آیا خطهای جدولت از یک تصویر است یعنی اسکن شده که سعی کن خط را با ریپورتت رسم کنی ؟

قربان
    اون اطلاعاتی که شما در عکس میبینید رکوردهای بانک اطلاعاتی می باشد

منظورشون خطوط ما بین هست فکر کنم.

نقل قول نوشته شده توسط ali_abbasi22145
    سلام
    آیا خطهای جدولت از یک تصویر است یعنی اسکن شده که سعی کن خط را با ریپورتت رسم کنی ؟
    من خط را با Report رسم کردم نه عکس

کاربر دائمی آواتار ali_abbasi22145
    محل زندگی
    يك جايي در پايتخت
    سلام
    من با کامپوننتهای مختلف گزارشگیری کار کردم و هرکدام باگهای زیادی از جمله مشکل شما را داشتند.
    1- از زمانی که RBUILDER کار می کنم بسیار عالی و حتی من جدول پیچیده تر از جدول شما را هم بدون مشکل کار کردم .
    2- نکته دیگر این است که گاهی درایور بعضی چاپگر باگ دارد و با چاپگر دیگر چاپ می کند و پس درایور ویندوز را نصب نکن و درایور ورژن اخر ان پرینتر را از اینترنت بگیر.

دو نکته بالا را رعایت کنی مشکلت که من هم داشتم حل می شود اگر نشد به من pm بزن.

Previw رو بی خیال . همیشه این مشکلات رو داره ولی تو چاپ این مشکلات رو نداری. ضمن اینکه برای اینکه یه گزارش تروتمیز داشته باشی نمی تونی به Previw اعتماد کنی.(البته تا حدودی جوابت رو میده ولی باید چااپ کنی و نتیجه کارت رو ببینی) ولی خطهائی که تو Preview نکشیده تو پرینت می کشه
    You never know what you can do until you try

کاربر دائمی آواتار Touska
    محل زندگی
    ایران زمین
    نقل قول نوشته شده توسط mzjahromi
    Previw رو بی خیال . همیشه این مشکلات رو داره ولی تو چاپ این مشکلات رو نداری. ضمن اینکه برای اینکه یه گزارش تروتمیز داشته باشی نمی تونی به Previw اعتماد کنی.(البته تا حدودی جوابت رو میده ولی باید چااپ کنی و نتیجه کارت رو ببینی) ولی خطهائی که تو Preview نکشیده تو پرینت می کشه
    دقیقا مشکل Qreport هم اینست و تو چاپ چیز دیگه ایی هست.

نقل قول نوشته شده توسط ali_abbasi22145
    سلام
    من با کامپوننتهای مختلف گزارشگیری کار کردم و هرکدام باگهای زیادی از جمله مشکل شما را داشتند.
    1- از زمانی که RBUILDER کار می کنم بسیار عالی و حتی من جدول پیچیده تر از جدول شما را هم بدون مشکل کار کردم .
    2- نکته دیگر این است که گاهی درایور بعضی چاپگر باگ دارد و با چاپگر دیگر چاپ می کند و پس درایور ویندوز را نصب نکن و درایور ورژن اخر ان پرینتر را از اینترنت بگیر.

دو نکته بالا را رعایت کنی مشکلت که من هم داشتم حل می شود اگر نشد به من pm بزن.
    RBUILDER را از کجا می توانم گیر بیارم

کاربر دائمی آواتار MiRHaDi
    محل زندگی
    تهران - سوهانک
    سلام
    از استاد کرامتی !
    اگر پیدا نکردی یا مشکلی پیش اومد از ما :)
    بای

قیمتش چند است

و خواهشن یه ذره راجب استاد کرامتی توضیح دهید

و بگوئید آیا ما می توانیم بقیه نرم افزارهای خود را که احتیاج داریم از ایشون تهیه نمائیم

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •