مشاهده دست آورد نظرسنجی: به نظر شما این موضوع ادامه پیدا کنه؟

رای دهنده
83. شما نمی توانید در این رای گیری رای بدهید
  • بله

66 79.52%
  • خیر

17 20.48%
صفحه 2 از 11 اولاول 1234 ... آخرآخر
نمایش نتایج 41 تا 80 از 403

نام تاپیک: خواهشمندم حداقل یه نگاه بکنید

کاربر دائمی آواتار hosseinenayati_2009
    محل زندگی
    اصفهان

Thumbs up نقل قول: خواهشمندم حداقل یه نگاه بکنید

سلام
    اول از آقا نیما تشکر می کنم که این تاپیک را گذاشتن.ایشون اهداف خوبی و عالی دارند، ولی چند تا چیز را یادشون رفته ما تو ایران هستیم.این خودش بزرگترین مشکل ماست.
    اول که ما از همه چیز تحریم هستیم.
    دوم که ایرانی ها اخلاقیات خاص خودش را دارند (کار انفرادی بهترن انجام میدن تا گروهی-بی حوصله هستند و میخواند زود جواب بگیرن و همیشه به امید بقیه میشینن )
    سوم اینکه ما کار گروهی را باید از کلاس اول یاد بگیریم نه از الان این باید فرهنگ سازی بشه.
    من خودم میخواستم کار گروهی انجام بدم بخش (این تاپیک را سر بزنید) فقط یک نفر اعلام همکاری کرد و حدود 539 نفر تا الان به این تاپیک سر زدند تا الان.
    من کاملا با شما موافقم.سایت برنامه نویس بنظرم بزرگترین سایت برنامه نویسی ایران است.نظرتون را جای خوبی بیان کردید. شما برای اینکه بتونید آرام آرام یک گروه جمع آوری کنید باید از مدیران سایت بخواهید یه بخش تو سایت بگذارید که بخش کارهای تیمی هر کسی که پروزه داره و نیاز به هم گروهی داره اونجا اسم پروزه و سود اون را بنویسه و هرکسی خواست همکاری کنه اونجا درخواست میده و اینطور آرام آرام یه گروه جمع میشه .
    بنظرم بهترین راه اینه که گروه جمع آوری کرد.

نقل قول: خواهشمندم حداقل یه نگاه بکنید

نقل قول نوشته شده توسط programerinfonet مشاهده تاپیک
    ببین دوست من به نظر من مهمتر از کار مدیریته اونه . چرا که برای پایداری همچین گروهی باید یکسری محدودیت ها و قوانین ایجاد بشه تا کار طبق اون پیش بره
    چه طور :
    مثلأ گروه همون 100 نفره :
    هر 5 نفر 1 سر گروه و هر 5 گروه یک مدیر گروه
    که این طور هر کس فقط آموزش می بینه که بخش خودشو مدیریت کنه
    و ...
    که حالا برای این چیزا تکنیک زیاده که انشاالله قسمت شد با همکاری کنیم بیشتر بحث می کنیم
    یه دنیا ممنون دوست عزیز....
    حرفت کاملا منطقیه،انشاالله نمایشگاه الکامپ با هم بیشتر بحث میکنیم...
    موفق و پیروز باشی...

منم هستم. کوچیک شمام.
    من شغلم برنامه نویسی نیست ولی می تونم کمک کنم

کاربر دائمی
    محل زندگی
    ایران

دوست عزیز nima.sh شناسه یاهوتو بگذار دوستان اونجا یهتر میشه بحث کرد کنفرانس می گذاریم الکامپ هم میاد اونجا

اگه این کار به سرانجام رسید. به بنده حقیر هم یه اطلاع بدین.
    NasrEsk@Gmail.com

نقل قول نوشته شده توسط hosseinenayati_2009 مشاهده تاپیک
    سلام
    اول از آقا نیما تشکر می کنم که این تاپیک را گذاشتن.ایشون اهداف خوبی و عالی دارند، ولی چند تا چیز را یادشون رفته ما تو ایران هستیم.این خودش بزرگترین مشکل ماست.
    اول که ما از همه چیز تحریم هستیم.
    دوم که ایرانی ها اخلاقیات خاص خودش را دارند (کار انفرادی بهترن انجام میدن تا گروهی-بی حوصله هستند و میخواند زود جواب بگیرن و همیشه به امید بقیه میشینن )
    سوم اینکه ما کار گروهی را باید از کلاس اول یاد بگیریم نه از الان این باید فرهنگ سازی بشه.
    من خودم میخواستم کار گروهی انجام بدم بخش (این تاپیک را سر بزنید) فقط یک نفر اعلام همکاری کرد و حدود 539 نفر تا الان به این تاپیک سر زدند تا الان.
    من کاملا با شما موافقم.سایت برنامه نویس بنظرم بزرگترین سایت برنامه نویسی ایران است.نظرتون را جای خوبی بیان کردید. شما برای اینکه بتونید آرام آرام یک گروه جمع آوری کنید باید از مدیران سایت بخواهید یه بخش تو سایت بگذارید که بخش کارهای تیمی هر کسی که پروزه داره و نیاز به هم گروهی داره اونجا اسم پروزه و سود اون را بنویسه و هرکسی خواست همکاری کنه اونجا درخواست میده و اینطور آرام آرام یه گروه جمع میشه .
    بنظرم بهترین راه اینه که گروه جمع آوری کرد.
    ممنون دوست عزیز از راهنمایی باارزشی که گذاشتی...
    حرف های شما کاملا متین،همونطور که گفتی یکی باید کار رو شروع کنه تا بقیه هم بیان،خب چرا ما شروع کننده نباشیم،تا الان 4 نفر به من پیام دادن...
    تاپیک شما رو مطالعه کردم،واقعا حق دارید،اینجا ایرانه....
    به هر حال خوشحال میشم اگه شما هم به ما بپیوندید...
    موفق و پیروز باشید....

نقل قول نوشته شده توسط NasrEsk مشاهده تاپیک
    منم هستم. کوچیک شمام.
    من شغلم برنامه نویسی نیست ولی می تونم کمک کنم
    اگه ممکنه ادرس ایمیلتو برام پیام خصوصی بده...
    موفق باشی...

دوست عزیز nima.sh شناسه یاهوتو بگذار دوستان اونجا یهتر میشه بحث کرد کنفرانس می گذاریم الکامپ هم میاد اونجا
    nima.sh23@yahoo.com
    ممنون دوست عزیز...

دوستان الان یه تیم 5 نفره داریم،باز هم از همه دوستان دعوت میکنم تشریف بیارن،به خدا ما میتونیم خودمون رو به دنیا نشون بدیم....
    من در خدمتگذاری همه دوستان برنامه نویس حاضرم....
    موفق و سربلند باشید...

کاربر دائمی آواتار hosseinenayati_2009
    محل زندگی
    اصفهان

نقل قول نوشته شده توسط nima.sh مشاهده تاپیک
    ممنون دوست عزیز از راهنمایی باارزشی که گذاشتی...
    حرف های شما کاملا متین،همونطور که گفتی یکی باید کار رو شروع کنه تا بقیه هم بیان،خب چرا ما شروع کننده نباشیم،تا الان 4 نفر به من پیام دادن...
    تاپیک شما رو مطالعه کردم،واقعا حق دارید،اینجا ایرانه....
    به هر حال خوشحال میشم اگه شما هم به ما بپیوندید...
    موفق و پیروز باشید....
    سلام نیما جون
    شما ایده من را در مورد ساخت بخش کار تیمی به مدیران سایت بفرستید. حتما جواب میگیرد ، حتما از خودتون می پرسید که من چرا اینکار را نمیکنم. حقیقتا من سربازم و 2 هفته یکبار میام خونه و نمی تونم پگیر باشم.شما وقتی این بخش را بگذارید و چون انسانها دنبال مادیات هستند.سریعا همکاری می کنند.انگار یه جور دعوت به کار است وقتی این تاپیک را بسازید قول میدم 1000 نفر قول همکاری میدن . بعدا گروه ت.ن را بسازید.

نقل قول نوشته شده توسط hosseinenayati_2009 مشاهده تاپیک
    سلام نیما جون
    شما ایده من را در مورد ساخت بخش کار تیمی به مدیران سایت بفرستید. حتما جواب میگیرد ، حتما از خودتون می پرسید که من چرا اینکار را نمیکنم. حقیقتا من سربازم و 2 هفته یکبار میام خونه و نمی تونم پگیر باشم.شما وقتی این بخش را بگذارید و چون انسانها دنبال مادیات هستند.سریعا همکاری می کنند.انگار یه جور دعوت به کار است وقتی این تاپیک را بسازید قول میدم 1000 نفر قول همکاری میدن . بعدا گروه ت.ن را بسازید.
    نمیدونم چطور ازت تشکر کنم،خیلی ممنون...
    موفق باشی دوست عزیز....

کاربر دائمی آواتار m0hammad_01
    محل زندگی
    ایران

سلام
    ممنون.تقریبا همه مطالب رو خوندم.
    - ما از نظر تکنولوژی از کشورهایی که سالها تو صنعت تولید نرم افزار فعال هستن عقبیم، عقب!!! (هر گونه مقایسه ای با آنها، غیر منطقی به نظر میرسه)
    - با دوستانی که میگن تو ایران، کار گروهی با مشکل مواجه هست و ما روحیشو نداریم موافقم اما:
    تو بقیه کشور ها هم همین به نوعی وجود داره.اما اونجا یکی میاد چند نفرو جمع میکنه،کار اقتصادی میکنه،سرمایه میزاره و موفق میشه.کارتیمی یعنی
    همین و بس.فک نکنیم کار تیمی یعنی دور هم جمع شدن و شیر کردن اطلاعات و ....

کلام آخر: یکی از شرکت های بسیار بزرگ و معروف شرق آسیا (متاسفانه الان یادم نیست)، در زمان جنگ و در ساختمانی که پر از جای موشک و خمپاره و ترکش بود شروع به کار کرد.
    به امید موفقیت

قسمتی زیادیش نبودن انگیزس که اونم دلیلش اینه که برنامه نویسا می بینن براشون نفع مالی نداره که اون همه زحمت بکشن.
    ادمایی مثل بیل گیتس و جابز که از هیچی و با پشتکار شروع کردن می دونستن وقتی موفق شن از لحاظ تجاری هم موفقیت های بزرگی دارن ولی اگه بخوای تو ایران مثل اونا باشی به نون شبت هم محتاج میشی!!

وقتی ما یه نرم افزار چند صد یا شایدم چند هزار دلاری رو اصلا پول نمی دیم و راحت دانلود می کنیم ، و تحریم هستیم و کسی برنامه هامون رو نمی خره ، واز طرفی تو ایران هم که کسی به این چیزا پول بده نیست!!
    ویندوز سون رو که حداکثر 10 هزار تومن بخرن ، فکر می کنی برای اون برنامه ی یه تیم بدبخت دانشجویی چقدر پول میدن؟؟!!

سلام دوست عزیز....
    ممنون از نظرت،آره حق با شمایه ولی هدف من فقط مادیات نیست،ما میتونیم به کمپانی های خیلی بزرگ خودمونو نشون بدیم،تو ایران که کاری از دستمون برنمیاد،ما با ساخت پروژه های نرم افزاری خودمون رو به دنیا مطرح میکنیم،از اون طریق میشه اسپانسرهای بزرگی پیدا کرد،خیلی از شرکت های بزرگ اروپایی حمایت میکنند،حتی بابت این پروژه ها پول های کلانی میدن....
    آدم همیشه باید افکار بزرگ داشته باشه تا بتونه بزرگ بشه...
    به هر حال خوشحال میشم شما هم به ما بپیوندی...
    موفق و پیروز باشید....
    آخرین ویرایش به وسیله nima.sh : شنبه 11 شهریور 1391 در 09:32 صبح

کاربر دائمی
    محل زندگی
    ایران

دوستان عزیز با سلام

ضمن خسته نباشید حضور شما برنامه نویسان محترم باید عارض شوم که من با پیشنهاد نیما جان موافقم شدید
    ما اگه بریم توی کار مطمئنأ به جاهایی می رسیم که اصلأ فکرشم نمی کردیم
    چون افرادی مثل ما ابتدا باید خودشونو نشون بدن و بعد مسائل دیگر که یکیشم همین مادیات خود به خود درست میشه
    در کل هر کس از دوستان که تمایل به همکاری داره تا 25 شهریور ما قصد جمع آوری افرادرو داریم
    یه لطفی کنن مختصر شرحی از رزومه ی خود که فقط نشون بده که تا چه حدی توانایی انجام کار دارید به همراه مشخصات تماس برای آقا نیما ارسال کنن

نقل قول نوشته شده توسط God Of Pess 2012 مشاهده تاپیک
    چي شد چوبش رو خورديد حالا به حرف من رسيديد

من خودم چوبشو زياد خوردم فكر نكنم نام كاربري و پسورد باشه كه من داشته باشم اون نداشته باشه اون برنامه ديشب كه گذاشته بودن فقط كارش پاك سازي اطلاعات نيستش بلكه تمام مشخصات سيستم شماها رو اون الان داره و در فقط معين باز بهتون حمله مي كنه مطمئن باشيد.

شايد براتون جالب باشه برنامه ديشب كه بهتون دادن يكي از ساده ترين برنامه هاش بوده

ايشون رو آخر من نابود مي كنم آيت حتما يه روز نابودت مي كنم فقط صبر كن
    چي هيچ كاري نمي كني

با اون شركت درب و داغونت 100 تا برنامه نويس نون خور آخه به چه درد ماهي 1000000 تومان حقوق بشه كوفتشون از اون شركت MRT بدتريد حداقلش سالي يه نمونه كار تحويل كشور ميده اما شماها رو روي هم بزار يه task manager رو هم پياده سازي نمي تونن بكنن
    به هر حال تا اوضاع از اين بدتر نشده ديگه تاپيك نزن چون بد مي بيني

از God Of Pess 2012 عزیز به خاطر راهنمایی که کردند تشکر میکنم،باز هم در حضور همه ی دوستان از ایشون عذر خواهی میکنم...
    از علیرضا جان عزیز(programerinfonet)هم کمال تشکر رو دارم،ایشون یکی از اعضا فعال تیم هستند،امیدوارم در همه ی مراحل زندگی موفق باشند،در ضمن انشاالله امشب تمامی بروبچه های تیم رو معرفی میکنم،امیدورام که حضور همه ی افراد باشه....
    موفق و پیروز و سربلند باشید...

کاربر تازه وارد آواتار masoud903
    محل زندگی
    شیراز

با سلام
    واقعا حرکت خوبیه اگه به نتیجه ای برسه
    به نظر من بحث کردن و حرف از ماکروسافت و mrt زدن کافیه
    چند تا نکته رو یاداوری میکنم شاید مفید باشه
    1- قصد برنامه نویسیه و اول از همه خوب باید یه الگوریتم کلی نوشت و بعد جز به جز اونو به هر کسی داد
    خب بحث اول استعداد یابی و پیدا کردن نخبه هاست اینو بذارین وظیفه یکی از این نخبه ها
    دوم بحث مدیریت انسانی و مالی این قضیه است
    میشه از کسی استفاده کرد که امکانشو داشته باشه
    میشه یه حساب مشترک (جهت کنترل)باز کرد و در ابتدای کار از کمکهای مالی اعضا استفاده کرد و وقتی پروژه پیشرفت کرد اسپانسر جذب کرد
    واسه دور و نزدیک بودن اعضای تیم هم مشکلی نیست اینترنت adslهست به هرکی یه قسمت و واگذار کرد و دایم و مدیریت شده و منظم در ارتباط بود
    مخلص کلام اینکه
    هر کشوری و هر کاری یه مدیر لایق و دلسوز میخواد
    بحث کافیه یا علی بگین و شروع کنید
    امثال من تازه کار و مبتدی هم پشت شماییم

نقل قول نوشته شده توسط nima.sh مشاهده تاپیک
    از God Of Pess 2012 عزیز به خاطر راهنمایی که کردند تشکر میکنم،باز هم در حضور همه ی دوستان از ایشون عذر خواهی میکنم...
    از علیرضا جان عزیز(programerinfonet)هم کمال تشکر رو دارم،ایشون یکی از اعضا فعال تیم هستند،امیدوارم در همه ی مراحل زندگی موفق باشند،در ضمن انشاالله امشب تمامی بروبچه های تیم رو معرفی میکنم،امیدورام که حضور همه ی افراد باشه....
    موفق و پیروز و سربلند باشید...

من نیز به نوبه خود از دوستان تشکر می کنم و حرفهای آقا نیما رو تایید می کنم وباید بگم که با هم بودن همیشه بهتر از تنها بودنه

با پشتکار همه چیز درست می شه ولی مهمتر از اون هدفی که می خوای با پشتکار بهش برسی

با امید موفقیت همه تون

نقل قول نوشته شده توسط masoud903 مشاهده تاپیک
    با سلام
    واقعا حرکت خوبیه اگه به نتیجه ای برسه
    به نظر من بحث کردن و حرف از ماکروسافت و mrt زدن کافیه
    چند تا نکته رو یاداوری میکنم شاید مفید باشه
    1- قصد برنامه نویسیه و اول از همه خوب باید یه الگوریتم کلی نوشت و بعد جز به جز اونو به هر کسی داد
    خب بحث اول استعداد یابی و پیدا کردن نخبه هاست اینو بذارین وظیفه یکی از این نخبه ها
    دوم بحث مدیریت انسانی و مالی این قضیه است
    میشه از کسی استفاده کرد که امکانشو داشته باشه
    میشه یه حساب مشترک (جهت کنترل)باز کرد و در ابتدای کار از کمکهای مالی اعضا استفاده کرد و وقتی پروژه پیشرفت کرد اسپانسر جذب کرد
    واسه دور و نزدیک بودن اعضای تیم هم مشکلی نیست اینترنت adslهست به هرکی یه قسمت و واگذار کرد و دایم و مدیریت شده و منظم در ارتباط بود
    مخلص کلام اینکه
    هر کشوری و هر کاری یه مدیر لایق و دلسوز میخواد
    بحث کافیه یا علی بگین و شروع کنید
    امثال من تازه کار و مبتدی هم پشت شماییم
    یه دنیا ممنون مسعود جان...
    اگه شما هم به جمع ما ملحق بشی ممنون میشم...
    آدرس ایمیلتو برام پیام خصوصی کن....
    از تمام نظراتت استفاده میکنیم...
    موفق باشی دوست عزیز...

نقل قول نوشته شده توسط afshines مشاهده تاپیک
    من نیز به نوبه خود از دوستان تشکر می کنم و حرفهای آقا نیما رو تایید می کنم وباید بگم که با هم بودن همیشه بهتر از تنها بودنه

با پشتکار همه چیز درست می شه ولی مهمتر از اون هدفی که می خوای با پشتکار بهش برسی

با امید موفقیت همه تون
    دوستان عزیز افشین جان هم یکی از اعضا تیم هستند،البته ما دونفر با هم همکار هستیم،ای ایده هم فکر من و ایشون بوده ،امیدوارم که همه مون در تمام مراحل کاری موفق باشیم...
    منتظر همه ی دوستان هستیم...

کاربر تازه وارد آواتار jpjpjp
    محل زندگی
    همینجا

سلام به همه دوستان
    من تا 2 یا 3 ماهه دیگه دوره سی شارپو تموم میکنم (کلاس خصوصی میرم) اگه مبتدی خاستین منم هستم.
    اگه خاستین!!!
    javad_p07@yahoo.com

سلام دوست عزیز....
    خوش اومدی،شما دوره رو تموم کن،تمرین زیاد کن،انشاالله که حرفه ای بشی،به هر حال من ایمیل شما رو برمیدارم،میتونید با ما باشید....
    خوش اومدی دوست عزیز....
    موفق باشی....
    آخرین ویرایش به وسیله nima.sh : شنبه 11 شهریور 1391 در 14:40 عصر

کاربر دائمی
    محل زندگی
    در حال حاضر MVC

به نظر من سنگ بزرگ نشانه نزدن هست صحبت از ماکروسافت و ..... خوبه ولی تیمی اولیه فکر نکنم برای اینکار مناسب باشه
    به نظر من برای سبک سنگین کردن و شناخت همدیگه اول باید یه پروژه ساده ولی مناسب انتخاب کرد
    مثل یه پلیر یا یه ایده ای که کمتر کسی سمتش رفته باشه شاید حتی برنامه ای که توی غرب پولی باشه و ما بنویسیم و بتونیم اینجوری خودمونو مطرح کنیم
    توی این پروژه هم میشه همدیگه بهتر بشناسیم با نقاط ضعف و قوت همدیگه آشنا بشیم و در صورت لزوم با جابجایی میشه مسولین قسمت های پروژه رو عوض کرد و به بهترین ترکیب ممکن برسیم نه این که ما یه پروژه بزرگ برای خودمون تعریف کنیم بعد به خاطر ضعف مدیریت و یا سایر قسمتها پروژه خراب بشه و قید این کارو بزنیم
    این جوری هم می تونیم اسم در کنیم هم یه تیم قوی بسازیم
    بعدش میشه اسپانسر درست حسابی گرفت و سراغ پروژه های اساسی رفت

نقل قول نوشته شده توسط Boy_nn مشاهده تاپیک
    به نظر من سنگ بزرگ نشانه نزدن هست صحبت از ماکروسافت و ..... خوبه ولی تیمی اولیه فکر نکنم برای اینکار مناسب باشه
    به نظر من برای سبک سنگین کردن و شناخت همدیگه اول باید یه پروژه ساده ولی مناسب انتخاب کرد
    مثل یه پلیر یا یه ایده ای که کمتر کسی سمتش رفته باشه شاید حتی برنامه ای که توی غرب پولی باشه و ما بنویسیم و بتونیم اینجوری خودمونو مطرح کنیم
    توی این پروژه هم میشه همدیگه بهتر بشناسیم با نقاط ضعف و قوت همدیگه آشنا بشیم و در صورت لزوم با جابجایی میشه مسولین قسمت های پروژه رو عوض کرد و به بهترین ترکیب ممکن برسیم نه این که ما یه پروژه بزرگ برای خودمون تعریف کنیم بعد به خاطر ضعف مدیریت و یا سایر قسمتها پروژه خراب بشه و قید این کارو بزنیم
    این جوری هم می تونیم اسم در کنیم هم یه تیم قوی بسازیم
    بعدش میشه اسپانسر درست حسابی گرفت و سراغ پروژه های اساسی رفت
    من هم با نظر شما موافقم دوست عزیز...
    هدف اول ما شناخت همدیگره،ببینم که کدوم یکی از بچه ها تو چه زمینه ای استعداد دارند،یکی تو قسمت Data Base کار میکنه،یکی بخش آنالیز،یکی بخش امنیت و...،دوست عزیزمون علیرضا ایده جالبی دادن که هر کس یه رزومه کوچیک از خودش به نمایش بذاره،انشاالله که وبلاگ آماده شد،همه اعضا تیم یه رزومه کوچیک از خودشون بدن،این سایت هم میتونه به اون دسته از افرادی که آشنایی زیادی با رزومه ندارند کمک کنه:www.rdb.ir
    به نظر من فعلا برای تعیین کردن مدیر خیلی زوده،هر وقت تمامی بچه ها با هم آشنایی کامل پیدا کردند،اونوقت میتونیم مدیر و گروه ها رو تعیین کنیم....
    ممنون از همکاری همه ی دوستان...
    باز هم از همه دوستان انجمن برنامه نویس دعوت می کنم،که ما رو یاری بفرمایند....
    موفق و سربلند باشید....

سلام ، برنامه نویسی گروهی خیلی خوبه ولی نمیدونم انگاری گروهی هم بشه ما هیچ وقت با هم نمی سازیم ، نا سازگاری... شاید دلایل زیادی داشته باشه بسته بودن محیط زندگی...

رفتار های گروهی ما فرق زیادی با گروه های خارجی داره...

حس حسادت ، حس برتری ، منحصر بفرد بودن ، خودخواهی ، رفتار های خشک و خسته کننده...

این روش توی ایران جواب نمیده ، مگر برای جمع آوری گروه امتحانات روانشناسی گروهی ...

باز هم سخت هست.

دلایل زیادی هم داره از بدر تولد آزادی سلب شده ، محیط های بسته و محدودیت های گروهی.

به امید ایرانی سربلند.

موفق باشید

کاربر دائمی آواتار AmirGhasemi
    محل زندگی
    تهران

آقايون! خانم ها!
    چند نكته اساسي براي ادامه حيات اين تاپيك!
    1) اول اينكه همه ما فهميديم كه فرهنگ ما ايراني ها چه جوريه!! همه فهميديم كه اين كارا توي ايران جواب مي ده يا نه! همه هم فهميديم كه اخرش شكست مي خوريم يانه! بنابراين از زدن پست هاي تكراري، مايوس كننده، پيش بيني آينده و غيره خودداري كنيد! لطفا راهكارهاي سازنده، پيشنهاد سازنده، انتقاد درست و حسابي عطا فرماييد!!!
    2) جناب تن آور و دوستان و دشمنانش خواهشن دقت فرمايند كه ساخت تاپيك در اين وب سايت كاملا رايگانه!! بنابراين يك تاپيگ ديگر براي دعواها و خط و نشان ها و چاقو كشي هاي خودشون راه بيندازن!! ما
    هم قول مي دهيم كه بياييم اونجا دعواهاشون را بخونيم و حظ كنيم!!
    3) پبشنهاد مي گردد از همين حالا ساخت يك پروژه مدنظر باشد!! بنابراين يك پروژه درست و درمون مثل اتوماسيون اداري، مانيتورينگ شبكه، دانشگاه مجازي، كتابخانه مجازي، بيمارستان مجازي، پرونده سلامت الكترونيكي، تلفن هوشمندو غيره پيشنهاد گردد تا با جمع بندي دوستان به ساخت و توليد آن مبادرت ورزيم
    يا علي كوچك همه شما!

نقل قول نوشته شده توسط samadblaj مشاهده تاپیک
    سلام ، برنامه نویسی گروهی خیلی خوبه ولی نمیدونم انگاری گروهی هم بشه ما هیچ وقت با هم نمی سازیم ، نا سازگاری... شاید دلایل زیادی داشته باشه بسته بودن محیط زندگی...

رفتار های گروهی ما فرق زیادی با گروه های خارجی داره...

حس حسادت ، حس برتری ، منحصر بفرد بودن ، خودخواهی ، رفتار های خشک و خسته کننده...

این روش توی ایران جواب نمیده ، مگر برای جمع آوری گروه امتحانات روانشناسی گروهی ...

باز هم سخت هست.

دلایل زیادی هم داره از بدر تولد آزادی سلب شده ، محیط های بسته و محدودیت های گروهی.

به امید ایرانی سربلند.

موفق باشید
    ممنون samadblaj عزیز...
    همه این گفته های شما درست،ولی چه کسی باید این همه زشتی رو از بین ببره،اصلا هدف یه گروه چیه....؟
    تا همه با هم متحد نشن،هیچ وقت مشکلات از بین نمیره،تا خوبها زیاد نشن،بدی ها کمرنگ نمیشه،متاسفانه باید تو سایت برنامه نویس یه بخش جدا در مورد کار گزوهی بزارن،واقعا من افسوس میخورم چرا همه به هم بدبین شدیم،همه ی حرف های شما و دوستان اینو موضوع رو ثابت میکنه،ولی من و شما و بقیه دوستان باید کاری کنیم که این حرف ها معنی نده،فقط رو چند تا پروژه کار کنیم،خدای ناکرده کسی شیطونی نکنه،به خدا همه چی درست میشه،همه به هم اعتماد پیدا میکنیم...
    مشکل فقط اول کاره....
    ولی غیر ممکن نیست....
    باز هم ممنون که نظر خودتون رو برای ما گذاشتید،اگه شما هم به ما ملحق بشید،خیلی عالی میشه،شما که بالاخره تجربه دارید....
    ما باید از با تجربه ها استفاده کنیم....
    یه دنیا ممنون....
    موفق باشید....

نیما جان ،دوست عزیز می دونم که مادیات براتون مهم نیست ، اما همون مادیات و حس پیشرفت از عوامل مهم انگیزه هستن.
    اگه به هوای تکون دادن مایکروسافت و کمپانی های بزرگ دیگه هستی ، مطمئن باش خیلی بیشتر از بقیه باید به فکر مادیات باشی!!
    از نظر تو کدوم یکی میاد تو تیمت و خوب کار می کنه؟! :
    1. فردی که وضعیت مالیش خوبه و با ذهنی بازتر برنامه مینویسه!
    2.یا اونی که هزار تا فکر مثل اجاره و قسط و وام و.. باشه و حتی حرفه ای تر از بقیه!!

پس به مادیات باید توجه کنی ، البته اگه می خوای علاوه بر اینکه اعضای تیمت راحت تر باشن ، تن مایکروسافت رو بلرزونی ها!!
    فک نکنی که دارم مسخرت می کنم ها ! جدی میگم ، خیلی چیزه کوچیکن ولی کوچیک نمی مونن.

درضمن ، اگه فک می کنی مادیات بده و روحیات جمعی رو خراب می کنی در اشتباهی ، مادیات درصورتی که اصل قرار بگیرن بدن.

در هر صورت برات ارزوی موفقیت می کنم.

نقل قول نوشته شده توسط AmirGhasemi مشاهده تاپیک
    آقايون! خانم ها!
    چند نكته اساسي براي ادامه حيات اين تاپيك!
    1) اول اينكه همه ما فهميديم كه فرهنگ ما ايراني ها چه جوريه!! همه فهميديم كه اين كارا توي ايران جواب مي ده يا نه! همه هم فهميديم كه اخرش شكست مي خوريم يانه! بنابراين از زدن پست هاي تكراري، مايوس كننده، پيش بيني آينده و غيره خودداري كنيد! لطفا راهكارهاي سازنده، پيشنهاد سازنده، انتقاد درست و حسابي عطا فرماييد!!!
    2) جناب تن آور و دوستان و دشمنانش خواهشن دقت فرمايند كه ساخت تاپيك در اين وب سايت كاملا رايگانه!! بنابراين يك تاپيگ ديگر براي دعواها و خط و نشان ها و چاقو كشي هاي خودشون راه بيندازن!! ما
    هم قول مي دهيم كه بياييم اونجا دعواهاشون را بخونيم و حظ كنيم!!
    3) پبشنهاد مي گردد از همين حالا ساخت يك پروژه مدنظر باشد!! بنابراين يك پروژه درست و درمون مثل اتوماسيون اداري، مانيتورينگ شبكه، دانشگاه مجازي، كتابخانه مجازي، بيمارستان مجازي، پرونده سلامت الكترونيكي، تلفن هوشمندو غيره پيشنهاد گردد تا با جمع بندي دوستان به ساخت و توليد آن مبادرت ورزيم
    يا علي كوچك همه شما!
    امیر جان نمیدونم چطور ازت تشکر کنم...!!!
    یه دنیا ممنون...
    علیرضا داره یه وبلاگ درست میکنه برای بچه های تیم،اون وبلاگ آماده شد،سعی میکنیم پروژه رو راه بندازیم....
    یه دنیا ممنون.....

نقل قول نوشته شده توسط ehsan7007 مشاهده تاپیک
    نیما جان ،دوست عزیز می دونم که مادیات براتون مهم نیست ، اما همون مادیات و حس پیشرفت از عوامل مهم انگیزه هستن.
    اگه به هوای تکون دادن مایکروسافت و کمپانی های بزرگ دیگه هستی ، مطمئن باش خیلی بیشتر از بقیه باید به فکر مادیات باشی!!
    از نظر تو کدوم یکی میاد تو تیمت و خوب کار می کنه؟! :
    1. فردی که وضعیت مالیش خوبه و با ذهنی بازتر برنامه مینویسه!
    2.یا اونی که هزار تا فکر مثل اجاره و قسط و وام و.. باشه و حتی حرفه ای تر از بقیه!!

پس به مادیات باید توجه کنی ، البته اگه می خوای علاوه بر اینکه اعضای تیمت راحت تر باشن ، تن مایکروسافت رو بلرزونی ها!!
    فک نکنی که دارم مسخرت می کنم ها ! جدی میگم ، خیلی چیزه کوچیکن ولی کوچیک نمی مونن.

درضمن ، اگه فک می کنی مادیات بده و روحیات جمعی رو خراب می کنی در اشتباهی ، مادیات درصورتی که اصل قرار بگیرن بدن.

در هر صورت برات ارزوی موفقیت می کنم.
    حرف شما هم درسته دوست عزیز...
    ولی ما در قالب یه تیم داریم کار میکنیم،کارفرما نداریم که بخوایم ماهیانه حقوق بگیریم....
    فقط این رو میتونم بگم با تکمیل پروژه میتونیم پولی به دست بیاریم....
    البته نمیدونم دوستان راضی هستند که به این صورت رو پروژه کار کنیم...؟به صورت اینترنتی....؟
    این روش هم مشکلات خاص خودش رو داره،که تمام موارد رو دوستان فرمودند،تنها یه راه میمونه ما بریم زیر سایه یکی از شرکت ها،همونطور که قبلا هم گفتم مثل پارک علم وفناوری ویا شرکت های خصوصی...

کاربر دائمی آواتار sadaf_
    محل زندگی
    اصفهان

چه خوب می شد یک نظر سنجی هم می گذاشتید
    گزینه ها
    موافق با تشکیل تیم
    موافق با کار انفرادی
    موافق با هر دو
    هر چی شد شد

محل زندگی
    تهران

سلام خدا و ما بر صدف!
    با همه احترامي كه براي شما قائل هستم اما بايد نكته اي را عارض شم و اون اينكه:
    درسته كه دموكراسي چيز خوبيه اما ما كه نمي خواهيم براي انجام يك كار از ديگرون اجازه بگيريم!!!! براي انجام شدن يا نشدن اين موضوع نيازي به نظر سنجي نيست اما براي انتخاب موضوع با نظرسنجي كاملا موافقم! البته اين نظر من بود و ديگران مي توانند نظرم را قبول نداشته باشند!

کاربر دائمی آواتار sadaf_
    محل زندگی
    اصفهان

نقل قول نوشته شده توسط AmirGhasemi مشاهده تاپیک
    سلام خدا و ما بر صدف!
    با همه احترامي كه براي شما قائل هستم اما بايد نكته اي را عارض شم و اون اينكه:
    درسته كه دموكراسي چيز خوبيه اما ما كه نمي خواهيم براي انجام يك كار از ديگرون اجازه بگيريم!!!! براي انجام شدن يا نشدن اين موضوع نيازي به نظر سنجي نيست اما براي انتخاب موضوع با نظرسنجي كاملا موافقم! البته اين نظر من بود و ديگران مي توانند نظرم را قبول نداشته باشند!
    من نظرم رو به خاطر این دادم که دیدم استقبال خوبی شده
    1000 نفر در 1 روز و 82 پست خوب شاید خیلی ها حال و حوصله پست زدن رو نداشته باشند اما شاید انتخاب یک گزینه کار زمان بری برای اونها نباشه
    و قصد این بود استفاده بهینه تری از این تاپیک بشه
    البته هنوزم دیر نشده میشه یک نظر سنجی اضافه کرد
    ناگفته نماند بحث من فقط از لحاظ آماری خوبه من کاری به دموکراسی بودن یا خوب و بد بودن تشکیل تیم ندارم
    با تشکر

چند تا مشكل اساسي وجود داره:

1. هر كسي دلش مي خواد نظر ميده (در هر حيطه اي):

يكي مياد ميگه فلان بد هست و فلان چيز خوب بدون اينكه تجربه كامل توي دو تا زمينه داشته باشه. بدتر از همه اينه كه بعضي وقتها همچين آدمهايي آموزش هم ميذارن كه به كل آموزشهاشون اشتباه هست.

2. بزرگ جلوه دادن كارهاي كوچيك:
    اين مورد سال به سال داره بدتر هم ميشه. خيلي ها كارهاي كوچيك خودشون رو اينقدر بزرگ نشون ميدن كه افرادي كه تخصص كافي رو ندارن باورش مي كنن. كه در نهايت كلاغ محل ميشه يه طرح ملي و غرور آفرين.

3. اولينها
    نمي دونم كه قرار اين موضوع مطرح تموم شه. اما طرف مياد مثلا يه برنامه فروش ساندويچ با امكان پرداخت با pos مي نويسه. فرداش توي نت و روزنامه چاپ ميشه: اولين ساندويچ فروش POS خاورميانه و يا ايران بدست مهندسان مجرب داخلي توليد شد.

4. برنامه نويسها
    تازگي ها كه هر كس از راه ميرسه و دو تا دكمه ميذاره روي فرم به خودش ميگه برنامه نويس و از فرداش خدا رو بنده نيست و ... از اون بدتر اينه كه براي برنامه نويسهاي واقعي ايراد مي گيره. ما عملا تعداد برنامه نويسهاي واقعي توي كشورمون خيلي كمه. شايد كمتر 100 نفر.

5. برنامه درسي دانشگاه ها
    به مراتب ديدم كه دانشجو ها و افراد خيلي زيادي از درسهاي دانشگاه ها ايراد ميگيرن و ميگن اكثر اونها به درد نمي خوره. بايد بگم كه بر عكس هست. تمام اين دروس ( و اما تمامي اونها ) جنبه عملي داره. منتها بايد برنامه نويس ( بهتره بگيم توسعه دهنده ) باشيد تا درك كنيد.

شايد توي جنبه پايگاه داده برنامه نويسي توي كشورمون ، خودي نشون داده باشيم. اما توي جنبه هاي ديگه برنامه نويسي هيچي نيستيم. و اما هيچي. متاسفانه جنبه برنامه نويسي ، برنامه هاي پايگاه داده خيلي كم هست و بيشترش مهندسي نرم افزار هست. در نتيجه بهتره قبل از اينكه به فكر اين باشيد كه بگيد من خيلي خفن و ... هستم به اين موضوع فكر كنيد كه تا چه حد برنامه نويس هستيد.

به قول دوستان همه اين رو ميدونن و مطرح كردن اونها فايده چنداني نداره و بايد به جاي انتقاد راه حل ارائه كرد. اما متاسفانه اينها موردهايي هست كه خودتون بايد با خودتون حلش كنيد.

محل زندگی
    تهران

آقايون و خانم ها !
    من عجيب شيفته اين دوست عزيزم pswin.pooya شدم! بخدا حرف دل منو زد!!
    الهي درد و بلات بخوره توي سر من پويا جان

کاربر دائمی
    محل زندگی
    ایران

ببینید دوستان :
    هیچ نیازی نیست که جای دور بریم تو همین سایت برنامه نویس قسمت خانواده ی x86 سری بزنید متوجه می شید که چه خبره
    همون طور که می دونید برای طراحی یک سیستم عامل که تو کشور ما هنوز این اتفاق نیوفتاده و فقط یک هسته ی لینوکسو فارسی کرده بودن اونم به سرانجام نریسد اصلی ترین بخشش کرنل اونه و بقیش طراحی
    تو این قسمت که گفتم برید ببینید چند نفر چند تا کرنل طراحی کردن و فقط چون تنها بودنو انگیزه نداشتن نتونستن به پایان برسونن
    من حاضرم قسم بخورم که اگه 10 تا مثل خودشون باهاشون بودن یک سیستم عامل مبتدی هم ما داشتیم
    و البته بعد از 3 الی 4 ویرایش به یک نسخه تقریبأ جامع تبدیل می شدمن خودم به شخصه قبول دارم که اگه ما بیلگیتس هم بشیم تک نفره عمرأ نتونیم یک برنامه ی درستو حسابی طراحی کنیم
    بچه ها کار گروهی رو تجربه کنید شده مفد یا اگه از جیبتون هم چیزی شده بگذارید مطمئن باشید چیزیرو از دست نمی دید

از همه دوستانی که نظر خودشون رو گذاشتن ممنون....
    ولی به گفته امیر جان بهتر نیست راه کار بدیم،بسته انقدر انتقاد کردیم،انتقاد خوب هست ولی به شزط اینکه او عیب رو برطرف کنیم،مدیر محترم آقا پویا شما پیشنهادتون چیه....؟
    به خدا دیگه بسته چقدر باید انتقاد کنیم...؟
    همش زانوی غم بغل گرفتیم...
    من راه کار دادم،منتظر پیشنهاد های شما هم هستم....
    لطفا پیشنهاد بدید...
    ممنون....

ببینید دوستان :
    هیچ نیازی نیست که جای دور بریم تو همین سایت برنامه نویس قسمت خانواده ی x86 سری بزنید متوجه می شید که چه خبره
    همون طور که می دونید برای طراحی یک سیستم عامل که تو کشور ما هنوز این اتفاق نیوفتاده و فقط یک هسته ی لینوکسو فارسی کرده بودن اونم به سرانجام نریسد اصلی ترین بخشش کرنل اونه و بقیش طراحی
    تو این قسمت که گفتم برید ببینید چند نفر چند تا کرنل طراحی کردن و فقط چون تنها بودنو انگیزه نداشتن نتونستن به پایان برسونن
    من حاضرم قسم بخورم که اگه 10 تا مثل خودشون باهاشون بودن یک سیستم عامل مبتدی هم ما داشتیم
    و البته بعد از 3 الی 4 ویرایش به یک نسخه تقریبأ جامع تبدیل می شدمن خودم به شخصه قبول دارم که اگه ما بیلگیتس هم بشیم تک نفره عمرأ نتونیم یک برنامه ی درستو حسابی طراحی کنیم
    بچه ها کار گروهی رو تجربه کنید شده مفد یا اگه از جیبتون هم چیزی شده بگذارید مطمئن باشید چیزیرو از دست نمی دید
    علیرضا جان گل گفتی....
    من هم دارم همینو میگم ما فقط با کار گروهی میتونیم پیشرفت کنیم...
    فقط کار گروهی....
    یه دست صدا نداره....

البته فعلا سيستم عامل حساب نميشه اما دارم روش كار ميكنم:
    blog.araxos.ir

براي كار گروهي احتياج به برنامه نويسهاي خبره كنار هم هست. وگرنه اينكه كنار هم جمع شيم و تحقيق كنيم و ياد بگيريم و ... همش در سطح توهم هست.

ولی به گفته امیر جان بهتر نیست راه کار بدیم،بسته انقدر انتقاد کردیم،انتقاد خوب هست ولی به شزط اینکه او عیب رو برطرف کنیم،مدیر محترم آقا پویا شما پیشنهادتون چیه....؟
    اينها همش موردهاي هست كه تك تك ما رعايت كنيم. و كم كم شبيه عادت بشه. و البته لازم هست كه جامعه ، مخصوصا قشر تحصيل كرده واقعي و روشنفكر با همچين مواردي برخورد كنن و ساكت نشينن.

به قول شاعر وضع جامعه ما برعكس هست:
    در این زمانه ی بی های و هوی لال پرست، خوشا به حال کلاغ های قیل و قال پرست

صفحه 2 از 11 اولاول 1234 ... آخرآخر

تاپیک های مشابه

1. پاسخ: 38
    آخرین پست: یک شنبه 06 آبان 1386, 09:31 صبح
  2. یه نگاه به این کد بکنین
    نوشته شده توسط Developer Programmer در بخش برنامه نویسی در 6 VB
    پاسخ: 1
    آخرین پست: یک شنبه 13 اردیبهشت 1383, 00:20 صبح
  3. اطلاعات کلی در مورد SQL حجم جداول، حداقل سخت افزار
    نوشته شده توسط rezaTavak در بخش SQL Server