نمایش نتایج 1 تا 18 از 18

نام تاپیک: کمک به یه تازه کار

کمک به یه تازه کار

به نام خدا
    من تازه عضو شدم و ورود خودم رو به جمع تبریک میگم :lol: ( خوش اومدعزیز :twisted: )
    راستش رو بخواید من میخوام یه پروژه بانک اطلاعاتی واسه مدرسه بنویسم .اول میخواستم با اکسس این کار رو انجام بدم . ولی چون دیدم فایل ها exe نمیشه خوشم نیومد . حالا میخوام فاکس پرو یاد بگیرم . دو تا سوال داشتم . اول اینکه آیا فایل ها رو میشه در این برنامه exe کرد یا باید تحت خود برنامه اجراش کرد . سوال دوم اینکه میخواستم ببینم از فاکس داس شروع کنم یا مستقیم برم سراغ ویژالش . من خودم که گفتم بهتره اول از داس شروع کنم تا یه کمی با دستورات آشنا بشم بعد برم سراغ ویژال . منتظر پاسخ شما عزیزان هستم :wink:

دوست عزیز و تازه وارد به جمع ما خوش اومدی(1)
    از فاکس میشه exe ساخت اگه با فاکس داس میخواهی برنامه نویسی رو شروع کنی برای exe کردن به watcom c احتیاج خواهی داشت
    خیلی نگران نباش اکه تو برنامه تو نوشتی خودم اونو بهت میدم(2)
    اگه با فاکس داس شروع کنی خیلی خوبه چون بهتر به این زبان مسلط میشی ولی اگه تصمیم گرفتی یهو ویژوالشو کار کنی بهت کمک میکنیم(3)
    اگه به فارسی ساز پرینتر اپسون یا لیزری نیاز داشتی توی دست و بالمون یه چیزائی هست(4)
    خلاصه تنها نمیمونی(5)
    سورس مثال هم خواستی بهت میدیم البته اولش نه!! باید یه خورده کار کنی تا دستت راه بیفته اگه اینطوری بود بعدش بهت میدیم(6)
    فعلا خداحافظ(7)
    در تندیس های تخت جمشید هیچ کس در حال تعظیم نیست ، هیچ کس عصبانی نیست ، هیچ کس سرافکنده و شکست خورده نیست ، هیچ کس سوار بر اسب نیست ، هیچ قومی بر قوم دیگر برتر نیست ، هیچ کس برده نیست و هیچ تصویر خشنی دیده نمیشود.
    ************************************************** ******************************************
    اندیشه کن , آنگاه سخن گو تا از لغزش بر کنار باشی

کاربر تازه وارد
    محل زندگی
    ایران - یزد
    تازه وارد سلام
    شانس اوردی که الطاف کیا شامل حالت شده.
    ورودت رو به جمع خودمون تبریک میگم و امیدوارم موفق باشی.

علی و کیای عزیز ممنون از لطفتون
    آقا کیای عزیز منم خودم نظرم روی فاکس داسه تا اول یکم با دستورا آشنا بشم . البته من قبلا بیسیک و پاسکال کار کردم و اون جور که شنیدم یادگیری فاکس در مقابل پاسکال صفر حساب میشه . یعنی خیلی راحته . فعلا کتاب خودآموز بانک اطلاعاتی نوشته مهندس سعید سیادت رو گرفتم و دارم با دستوره آشنا میشم فعلا من مشکل اصلیم در مورد فارسی نوشتن توی فاکسه . البته تو این کتاب گفته برای فارسی سازی باید از توابع شرکت نفت استفاده کنیم . لطفا اگه میشه لینکش رو بزارید و بگید چه طوری میتونم فارسی تو فاکس داس بنویسم . یه دنیا ممنون و تشکر از همه

کاربر دائمی
    محل زندگی
    بیرجند - خ مدرس - مدرس 44 پلاک 52
    سلام دوست عزیز
    ورودت به جمع با صفای بر بچه های این سایت رو تبریک میگم

از لطف همه سپاسگذارم
    در اولین فرصت اینکارو میکنم
    در تندیس های تخت جمشید هیچ کس در حال تعظیم نیست ، هیچ کس عصبانی نیست ، هیچ کس سرافکنده و شکست خورده نیست ، هیچ کس سوار بر اسب نیست ، هیچ قومی بر قوم دیگر برتر نیست ، هیچ کس برده نیست و هیچ تصویر خشنی دیده نمیشود.
    ************************************************** ******************************************

سلام
    و یه سلام مخصوص خدمت دوست جدیدمون ، خوش اومدی 8)
    آقا تو شروع کن اگه کمک خواستی همه بر و بچه های با صفای این سایت مثل آقایون کیا ، حمیدیانفر و البته محمد منتظر.... و علی افشین پور ( که مدتی است به آشخوری مشغولند :D ) و ..... و در آخر همه اینها خودم کمکت میکنند.

واقعا ممنون از لطفتون
    فعلا مشکل اصلی من فارسی نوشتن توی فاکس پروست . من از ورژن 2.6 استفاده می کنم

کاربر دائمی
    محل زندگی
    بیرجند - خ مدرس - مدرس 44 پلاک 52
    سلام
    اولش باید با یه نرم افزار کوچولو مثل egaf.com یا بعضی از برنامه هایی که امکان فارسی نوشتن توی Dos رو فراهم میکنن سیستم رو فارسی کنی بعدشم یا از خود امکانات تایپ فارسی اون برنامه استفاده کن (مثلا سپند) یا هم از توابع شرکت نفت
    ولی اگه بتونی مجموعه ( فارس پرو ) رو گیر بیاری دیگه هیچ جای غم و غصه ای برات باقی نمیمونه و خیلی راحت میتونی فارسی کار کنی

مدیر بخش آواتار binyaz2003
    محل زندگی
    کرمان
    اگر توابع شرکت نفت رو نداری بنویس تا برات بزارم تو فوروم
    وب سایت شخصی
    وبلاگ آموزش ویژوال فاکس پرو - به دلیل تعطیل شدن میهن بلاگ نوشته های وبلاگ به وب سایت شخصی منتقل شدند.

نقل قول نوشته شده توسط binyaz2003
    اگر توابع شرکت نفت رو نداری بنویس تا برات بزارم تو فوروم
    آقا اگه بزاری که واقعا ممنون میشم

کاربر تازه وارد
    محل زندگی
    ایران - یزد
    سلام دوست عزیز
    یه راه دیگه هم هست که فکر میکنم از همه بهتر باشه
    باید یه فایل باینری رو اول برنامت لود کنی و بعد از اون یه تابع بنویسی که با تایپ روی صفحه کلید لاتین حروف فارسی رو جایگزین کنه اینجوری کنترل خوبی روی بقیه کلید ها میتونی داشته باشی همچنین نوشتن این تابع هم میتونه شروع خوبی برای ابتدای کارت با فاکس باشه
    ضمنا اشکالی که فایلهایی مثل vegaf دارن اینه که ممکنه چند بار اجرا شدنشون به خاطر مستقر شدن در حافظه سیستم اشکال ایجاد کنه
    اگه خواستی میتونم یه مثال کوچولو بهت بدم

محل زندگی
    کرمان

توابع نفتی

اینم توابع نفتی
    وب سایت شخصی
    وبلاگ آموزش ویژوال فاکس پرو - به دلیل تعطیل شدن میهن بلاگ نوشته های وبلاگ به وب سایت شخصی منتقل شدند.

فقط میتونم بگم مرسی :wink:

دوست من ظرف امروز و فردا یه مثال خوب برات میذارم تو فروم که خیلی کامله

اینم برنامه تحت داس
    برای اجرا بزن do main
    پسورد ورود tat است
    سایر پسوردهای محدود a1 و a2 است
    امیدوارم خوشت بیاد تکنیک برنامه نویسیش عالیه
    فقط خیلی پخشش نکنید

محل زندگی
    کرمان
    سلام خدمت آقا کیا
    میشه لطف کنید و بگید این برنامه چه جور چاپگرهایی رو فارسی میکنه(کامل لطفا)
    وب سایت شخصی

hp laserjet 5l
    hp lasetjet 6l
    hp laserjet 1100
    hp laserjet 1200
    کلا پرینتر های کلاس a4 شرکت hp
    epson 1170,2170,2180
    fx

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •