نمایش نتایج 1 تا 8 از 8

نام تاپیک: آیا میشه کاری کرد عباراتهایی که در گوگل جستجو میکنیم بعنوان پیشنهاد به بقیهء کاربران نشان داده نشه؟

آیا میشه کاری کرد عباراتهایی که در گوگل جستجو میکنیم بعنوان پیشنهاد به بقیهء کاربران نشان داده نشه؟

عنوان رو برو
    خودش کامله!

بعضی وقتا آدم میخواد یه چیزهایی سرچ کنه که نمیخواد موقعی که یک نفر دیگه عبارتهایی مشابه اون رو وارد میکنه صاف بیاد جلوی چشمش یا بعدا پیشنهاد بشه.
    آیا میشه از اینکه گوگل این کار رو بکنه جلوگیری کرد؟
    کارفرمای من امروز گفت راجع به یک شخصی در اینترنت یک چیزی رو جستجو کن، گفتم الان ظاهرا چنان اطلاعاتی راجع به اون شخص در اینترنت نیست ولی اگر من اون عبارت رو سرچ کنم اونوقت هرکس اسمی مشابه اسم اون طرف رو بزنه ممکنه گوگل اون عبارت رو جلوی چشمش ردیف کنه. اونم گفت نه نه ولش کن پس
    آخرین ویرایش به وسیله eshpilen : پنج شنبه 16 شهریور 1391 در 21:52 عصر

نقل قول: آیا میشه کاری کرد عباراتهایی که در گوگل جستجو میکنیم بعنوان پیشنهاد به بقیهء کاربران نشان د

یا شایدم فقط وقتی چند نفر یه چیز رو سرچ کنن میره توی لیست؟

ولی من فکر کنم یه دفعه از اون سرچ های خطرناک زده بودم که رفته بود توی لیست پیشنهادات گوگل تاجاییکه یادمه (و فکر نمیکنم کسان دیگری هم همون عبارت رو در فاصله زمانی نزدیکی جستجو کرده باشن). البته فکر کنم بعد از یه مدتی خودش حذف شد! شاید یه مدت که کسی اون عبارت رو سرچ نکنه گوگل حذفش میکنه.

کاربر دائمی آواتار FastCode
    محل زندگی
    /dev/null

نقل قول: آیا میشه کاری کرد عباراتهایی که در گوگل جستجو میکنیم بعنوان پیشنهاد به بقیهء کاربران نشان د

نه فکر نمیکنم این باشه.
    بخش FAQ اش رو هم خوندم یه چیز دیگس کلا.

ببین من اصلا توی گوگل تا همین چند وقت پیش اکانت نداشتم و کلا هم تقریبا استفاده نمیکنم و لاگین نیستم. اما مثلا سرچ که میکنم یکسری عبارت های جستجو شده ای میاره که من تاحالا سرچ نکردم. یعنی اون عبارت ها سرچ کاربران دیگری بوده. اون کاربران خودشون میتونن کاری کنن چیزهایی که سرچ کردن الان برای من نیاد؟ مثلا طرف شاید اسم کسی رو سرچ کرده باشه که براش مهمه همراه با یک عبارت خاصی که نمیخواد کس دیگری بفهمه کسی این عبارت رو توی گوگل جستجو کرده. شباهت اسمی هم که زیاده و مثلا یکی ممکنه همون اسم و فامیل رو بزنه و بعد اون عبارتی که اون کاربر سرچ کرده بوده براش لیست بشه.

البته من فکر میکنم فقط عبارتهایی که توسط عده ای از کاربران یا حداقل چند بار جستجو میشن به این شکل بعنوان پیشنهادهای جستجو توسط گوگل به کاربران دیگر نمایش داده میشن. ولی خب روی بعضی چیزها حتی 1% هم عاقلانه نیست که ریسک کرد و باید از طریقی مطمئن بشیم یا جلوش رو بگیریم.

کاربر دائمی آواتار حمید محمودی
    محل زندگی
    0x0001

سلام،

eshpilen به نظرم این چیزی که شما گفتی مربوط میشه به Privacy، و خود گوگل در این زمینه احتمالا در اینجا جواب گوی شماست. اما اینچیزی که اینجا و اینجا خوندم به نظر میرسه که همه حرکت های ما زیر نظر باشه :دی

البته ما با جملهء زیر قانع شدیم که هیچ مشکلی نیست [ حقیقتا عین لطیفه میمونه :))) ]

ما وظیفه خود می دانیم که از داده هایی که کاربران به ما اعتماد کرده و در اختیارمان قرار داده اند، محافظت کنیم. ما با مسائل و مشکلات امنیتی به شدت برخورد می کنیم و با انجمن بزرگی از کاربران، برنامه نویسان، و کارشناسان امنیت خارجی برای حفظ امنیت و ایمنی بیشتر اینترنت همکاری می کنیم.

.

کاربر دائمی آواتار FastCode
    محل زندگی
    /dev/null

اون عبارتهایی که گوگل پیشنهاد میده بر اساس ه یک جست و جو نیست.
    اگر چند هزار کاربر یک کلمه رو جست و جو کنند به لیست اضافه میشه.
    مثلن شما جست و جو کن A B
    هر کاری بکنی گوگل به بقیه A C رو پیشنهاد میده.

هر چی گشتم یه چیز پیدا نکردم که گوگل پیشنهاد نده.
    justin barbar هم زدم بود.

نقل قول نوشته شده توسط FastCode مشاهده تاپیک
    اون عبارتهایی که گوگل پیشنهاد میده بر اساس ه یک جست و جو نیست.
    اگر چند هزار کاربر یک کلمه رو جست و جو کنند به لیست اضافه میشه.
    مثلن شما جست و جو کن A B
    هر کاری بکنی گوگل به بقیه A C رو پیشنهاد میده.

هر چی گشتم یه چیز پیدا نکردم که گوگل پیشنهاد نده.
    justin barbar هم زدم بود.
    آخه من یه دفه یه چیزی رو جستجو کرده بودم که بعد از مدتی دیدم رفته توی لیست پیشنهادات گوگل. چیزی هم نبود که ممکن باشه چند هزار نفر جستجو کرده باشن.
    موقع جستجو لاگین هم نبودم در گوگل.
    البته 100% هم مطمئن نیستما. ممکنه خوب یادم نباشه. همینطوری کلیتش یادمه فقط.
    الان این شرطی که میگی خب منبع معتبری جایی نداره که آدم مطمئن بشه؟

کاربر دائمی آواتار 1485159
    محل زندگی
    NULL

سلام
    من خودم تاحالا 100 دفعه اسم خودمو تو گوگل سرچ کردم ولی اگه بازم سرچ کنم پیشنهاد نمیده واسم.

تاپیک های مشابه

1. سوال: چطور میشه کاری کرد که نشه تو textbox فارسی نوشت؟
    نوشته شده توسط ms_arani در بخش C#‎‎
    پاسخ: 3
    آخرین پست: شنبه 17 اسفند 1387, 21:59 عصر
  2. سوال: آیا میشه کاری کرد که سریال سی دی دستی رایت بشه؟
    نوشته شده توسط soheil_programmer در بخش برنامه نویسی در 6 VB
    پاسخ: 8
    آخرین پست: جمعه 03 خرداد 1387, 11:18 صبح
  3. چطوری میشه کاری کرد که برنامه بالای ساعت اجرا بشه
    نوشته شده توسط hex161 در بخش برنامه نویسی در 6 VB
    پاسخ: 3
    آخرین پست: دوشنبه 16 خرداد 1384, 16:16 عصر

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید